AUTOSKOLĀ EINŠTEINS ATĻAUTAS PRAKTISKĀS APMĀCĪBAS VISIEM AUDZĒKŅIEM.

❗️ PRIECĪGAS ZIŅAS VISIEM TOPOŠAJIEM AUTOVADĪTĀJIEM!

Valdība ir lēmusi, ka praktiskās apmācības ir atļautas VISIEM, kuri vēlas iegūt B, BE kategoriju vai nokārtot pirmo medicīnisko palīdzību.

Zemāk vari iepazīties ar to, kā šobrīd notiek apmācības un, kādas ir jaunās epidemioloģiskās prasības, lai iegūtu autovadītāja apliecību.

praktiskas apmaciba b kategorija

Ko Tu vari izdarīt ATTĀLINĀTI

1. Apgūt visu teorētisko apmācību kursu.
Teorētiskās apmācības norisinās ZOOM platformā. Gluži tāpat kā klātienē, ikvienam audzēknim ir iespēja sarunāties ar pasniedzēju un uzdot sev interesējošus jautājumus. 

2. Nokārtot skolas teorijas eksāmenu.
Autoskola Einšteins ir izstrādājusi nosacījumus, kā nokārtot skolas teorijas eksāmenu attālināti. Tas norisinās ZOOM platformā tieši tāpat, kā klātienē. Audzēknis pilda CSDD eksāmena testus, eksaminatora uzraudzībā.

3. Noklausīties pirmās medicīniskās palīdzības kursa teorētisko daļu.
* Teorētiskā apmācība notiek attālināti tiešsaistes platformā - 6 stundas (jeb 4,5 astronomiskās stundas).
* Teorētiskais eksāmens tiek kārtots attālināti pēc kursa noklausīšanās.
* Iepazīšanās ar praktiskajām manipulācijām notiek attālināti ar foto un video palīdzību, nepieciešamības gadījumā papildus saņemot attālinātu pasniedzēja konsultāciju.  

Kas Tev būs jāveic KLĀTIENĒ

1. Praktiskās apmācības, ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus. 
*  Pirms katras braukšanas nodarbības tiek dezinficētas automobīļa vadības ierīces (stūre, pagrieziena rādītāji, gaismas slēdzī, spoguļu vadības sistēma, krēsla regulēšana, durvju rokturi no iekšpuses un ārpuses u.c.)
* Instruktoram apmācību laikā ir jālieto respirators bez vārsta, bet apmācāmai personai jālieto mutes un deguna aizsegu vai respiratoru bez vārsta.
* Starp nodarbībām ir vismaz 15 minūšu pārtraukumi, lai tiktu izvēdināta automašīna.
* Visu apmācību laiku ir ieslēgta ventilēšanas sistēma.
* Autoskolā Einšteins tiek nodrošināti tikai bezskaidras naudas darījumi.
* Katru nedēļu tiek veikts ātrais Covid-19 tests visiem instruktoriem, izņemot tos, kuri ir vakcinēti pret Covid-19 infekciju. 
* Ja audzēknis vai instruktors jūtas slikti, tad nodarbības tiek atceltas.
* Audzēknis praktiskajās apmācībās drīkstēs piedalīties, tikai pirms nodarbības ar parakstu apliecinot, ka viņam nav elpceļu saslimšanas pazīmju un viņš neatbilst nevienai cilvēku grupai, kurai šobrīd būtu jāatrodas mājas izolācijā vai karantīnā
* Individuālās apmācībās būs atļautas tikai pēc iepriekšēja pieraksta, kā arī audzēknim būs jāapliecina, ka nav Covid-19 simptomi, nav jāatrodas pašizolācijā vai arī persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju.

2. Skolas braukšanas eksāmens.
Ja instruktors Jūs ir novirzījis uz skolas braukšanas eksāmenu, tad sazinies ar klientu konsultantu, lai noskaidrotu, kādi ir tuvākie pieejamie laiki.

3. Pirmās medicīniskās palīdzības praktiskā daļa.
* Nodarbība tiek veiktas atsevišķi vēdināmā telpā ar logiem vai mākslīgo ventilāciju, kuras izmērs nav mazāks par 25 m2.
* Katrs audzēknis pirms nodarbības, saņem atsevišķu nepieciešamo materiālu komplektu, kas pēc izlietošanas tiek savākts.
* Audzēknis visu nodarbības laiku, pareizi lieto medicīnisko sejas masku un pasniedzējs, visas nodarbības laikā, pareizi lieto FFP2 klases respiratoru bez vārsta, kas tiek mainīts saskaņā ar ražotāja instrukciju vai reizi 3- 4 stundas.
* Audzēknis un pasniedzējs visas nodarbības laikā, lieto vienreizlietojamos cimdus, kas tiek regulāri mainīti, vai veic roku dezinfekciju pēc katras praktiskās manipulācijas.
* Praktiskās manipulācijas, audzēknis izpilda metodiskajos norādījumos noteiktajā veidā.
* Pasniedzējs pēc katra izglītojamā veic mācību līdzekļu un telpas virsmu dezinfekciju.
* Pēc katras nodarbības tiek paredzēta 15 minūšu pauze dezinfekcijas pasākumiem un telpas vēdināšanai.

4. CSDD pakalpojumi ir nemainīgi. Jebkurā CSDD filiālē ir iespēja nokārtot gan teorijas, gan braukšanas eksāmenu klātienē.

NETICAMAIS IR NOTICIS! Ja plāno B kategoriju iegūt šogad, iesakām sākt apmācības TAGAD! :)
Piesakies uz kādu sev vēlamo kategoriju ŠEIT:

Iegūt AM kategoriju 
Iegūt A kategoriju
Iegūt B kategoriju 
Iegūt BE kategoriju 
Iegūt C kategoriju 
Iegūt CE kategoriju 
Iegūt D kategoriju 
Iegūt 95. KODU

PMP kurss 


Autoskola EINŠTEINS
Prātīga Autoskola Prātīgiem Cilvēkiem
www.einsteins.lv 13.05.2021