C, CE KATEGORIJA AUTOSKOLĀ EINŠTEINS

C, CE kategorija sadarbībā ar KURBADS

 Iegūsti CE kategoriju Autoskolā Einšteins


Autoskola EINŠTEINS sadarbībā ar automašīnu transporta kompāniju KURBADS realizē projektu, kā mērķis ir iedrošināt jauniešus kļūt par kvalificētiem CE (95.kods) kategorijas autovadītājiem starptautiskā mērogā.

Ja Tevi izaicina iespējas braukt tālajos maršrutos un vēlies kļūt par autovadītāju-ekspeditoru, tad izmēģini savu meistarību, apgūstot CE kategoriju! 

Pēc attiecīgo kategoriju kvalifikācijas iegūšanas topošais autovadītājs turpinās apmācības KURBADS uzņēmumā pie augsti kvalificētiem instruktoriem,  apgūstot darbu ar modernākajām autovedēja iekārtām un pareizu automobiļu nokraušanu un uzkraušanu. Pabeidzot apmācības, KURBADS topošajiem censoņiem piedāvā pievienoties elitārajai šoferu līgai, būt pirmajiem, kuri izbrauc ar jaunākajiem auto pasaulē, un par atbildīgi izdarītu darbu saņemt Eiropas līmeņa atalgojumu.

Pieņem izaicinājumu strādāt Latvijas uzņēmumā, kas ir līderis savā nozarē!

Uz jautājumiem par KURBADS darbību atbildēs uzņēmuma personāla vadības asistente Sintija Bērziņa pa tālruni 22368141.

Autoskolas teorētiskās C, CE kategorijas nodarbības tiek organizētas Rīgā, Siguldā, Valmierā, Cēsīs un Smiltenē. Praktiskās C, CE kategorijas nodarbības noris Rīgā un Valmierā. Apmācības veic kvalificēti speciālisti. Par tuvākajām C, CE kategorijas grupām interesējies sev vēlamajā Autoskolas EINŠTEINS filiālē.

Tuvākās grupas un izmaksas vari aplūkot ŠEIT:

IEGŪT C KATEGORIJU

IEGŪT CE KATEGORIJU 

27.07.2020