Iegūsti apmaksātu CE kategoriju un jaunas darba iespējas

CE kategorija sadarbībā ar KURBADS

Autoskola “EINŠTEINS” sadarbībā ar automašīnu transporta kompāniju KURBADS” uzsāk projektu, kura mērķis ir iedrošināt jauniešus kļūt par kvalificētiem CE (95.kods) kategorijas autovadītājiem starptautiskā mērogā.

Ja Tevi izaicina iespējas braukt tālajos maršrutos un vēlies kļūt par autovadītāju-ekspeditoru, tad piesaki savu kandidatūru projektam, zvanot pa tālruni 26523113, un autoskolas pārstāve Solveiga uzaicinās Tevi uz sarunu. Atbilstošajiem pretendentiem kompānija Kurbads finansēs apmācību autoskolā “EINŠTEINS” CE kategorijas un 95.koda iegūšanai.

Pilns apmācības process uz attiecīgajām kategorijām var sasniegt līdz pat 900 EUR. Autoskolas teorijas un braukšanas nodarbības tiek organizētas Rīgā, Siguldā, Valmierā, Cēsīs un Smiltenē. Apmācības veic kvalificēti speciālisti.

Pēc attiecīgo kategoriju kvalifikācijas iegūšanas topošais autovadītājs turpinās apmācības Kurbads autovadītāju-ekspeditoru skolā, apgūstot darbu ar modernākajām autovedēja iekārtām un pareizu automobiļu nokraušanu un uzkraušanu. Pabeidzot apmācības, Kurbads jauniešiem piedāvā pievienoties elitārajai šoferu līgai, būt pirmajiem, kuri izbrauc ar jaunākajiem auto pasaulē un par atbildīgi izdarītu darbu saņemt Eiropas līmeņa atalgojumu.

Pieņem izaicinājumu strādāt Latvijas uzņēmumā, kas ir līderis savā nozarē!

Par tuvākajām CE kategorijas grupām interesējies sev vēlamajā Autoskolas Einšteins filiālē.

Tuvākās grupas un izmaksas vari aplūkot ŠEIT: TUVĀKĀS GRUPAS UN CENAS


  CE kategorija Autoskolā Einšteins sadarbībā ar KURBADS

10.04.2018