C kategorijas līdzfinansējums un garantētas darba iespējas

Autoskola "EINŠTEINS" sadarbībā ar Latvijā vadošo piena produktu un saldējuma ražotāju "FOOD UNION", uzsāk projektu, kura mērķis ir sniegt atbalstu topošajiem C kategorijas autovadītājiem, lai paplašinātu savas darba iespējas un kļūtu par kvalificētiem kravas automašīnu vadītājiem.

Ja Tev pamatā ir iegūta B kategorija un esi sasniedzi vismz 22 gadu vecumu, tad droši vari izmantot iespēju un pieteikties C kategorijas kursiem Autoskolā Einšteins. Pilna apmācību procesa izmaksas, lai iegūtu C kategoriju var sasniegt līdz pat 700 EUR. Uzņēmums "FOOD UNION" sniedz iespēju pieteikties līdzfinansējumām, kas palīdzēs segt izmaksas par 5 no 10 obligātajām braukšanas nodarbībām. Autoskola "Einšteins" nodrošina lielisku iespēju ietupīt laiku un līdzekļus, apgūstot teorijas nodarbības Online vidē. 

C kategorijas teorētiskā apmācība

Teorijas kurss ilgst 10 nodarbības (50 akadēmiskās stundas). Autoskola Einšteins nodrošina to apgūt gan Online, gan Klātienē.

 • Ietaupi laiku un noklausies pirmās 6 teorijas nodarbības Online, jebkurā sev ērtā laikā un apmeklē pēdējās 4 teorijas nodarbības klātienē, pēc noteikta grafika, jebkurā Autoskolas Einšteins filiālē. 
 • Ja tomēr vēlies mācīties klātienē, izvēlies sev ērtāko filiāli un apmeklē visas 10 teorijas nodarbības pēc noteikta grafika.
 • Teorētiskā kursa beigās ir jākārto autoskolas teorijas eksāmens.
 • Pēc sekmīgi nokārtota autoskolas teorijas eksāmena jākārto C kategorijas teorijas eksāmens CSDD.

C kategorijas praktiskā apmācība 

 • Braukšanas nodarbību skaits būs atkarīgs no Tava praktisko iemaņu līmeņa, bet ne mazāks par 10 nodarbībām (20x45 min.).
 • Nodarbības var pieteikt elektroniski, jebkurā laikā, autoskolas e-platformā.
 • Praktiskās apmācības nodrošinām ar jaunām un identiskām kravas automašīnām kā CSDD vadīšanas eksāmenā.
 • Kad Tavs praktisko zināšanu līmenis būs pietiekams, Tu tiksi norīkots uz C kategorijas vadīšanas eksāmenu CSDD.

! Lai drīkstētu veikt komercdarbību, papildus C kategorijas vadītāja apliecībai ir jānokārto arī Profesionālā autovadītāja sertifikāts (95.kods). 

 • C kategorijas teorijas kursa laikā, pašmācības ceļā ir iespēja apgūt Periodisko apmācību (95.kods);
 • Ja studentam ir vēlēšanās, tad autoskola elektroniski nosūta bezmaksas materiālus 95.koda apgūšanai pašmācības ceļā, ko paredz MK noteikumi; 
 • Līdz CSDD teorijas eksāmena kārtošanai, ir jābūt apgūtai vielai, kas pieejama mācību materiālos;
 • Pēc sekmīgi nokārtota CSDD C kategorijas teorijas eksāmena, varēs pieteikties uz C profesionālo teorijas eksāmenu. Eksāmens sastāvēs no 35 jautājumiem un būs jākārto tādā pašā kārtībā, kā C kategorijas teorijas eksāmens. 
 • Pēc sekmīgi nokārtotiem CSDD teorijas eksāmeniem, būs jākārto C kategorijas profesionālais vadīšanas eksāmens, kuram palīdzēs sagatavoties autoskolas braukšanas instruktors.   
 • 95.koda sertifikāts būs derīgs 5 gadus. Lai atjaunotu sertifikātu, ik pēc 5 gadiem būs atkārtoti jānoklausās tikai 5 teorijas nodarbības autoskolā.  

ŅEM VĒRĀ!

 • C kategoriju var iegūt, ja pamatā ir nokārtota B kategorija;
 • Apmācības var uzsākt no 19 gadu vecuma, taču CSDD eksāmenus nokārtot no 21 gadu vecuma (iesakām apmācības uzsākt vismaz 3 mēnešus pirms dzimšanas dienas);
 • Lai nokārtotu CSDD eksāmenus ir jābūt derīgai Pirmās medicīniskās palīdzības kursu apliecībai (izsniedz uz 5 gadiem). Ja gadījumā derīguma termiņš ir beidzies, kursus vari nokārtot Autoskolā Einšteins divu dienu laikā.

Pēc attiecīgās kategorijas kvalifikācijas iegūšanas, varēsi pretendēt uz darbu Latvijā vadošajā piena produktu un saldējuma ražotāja uzņēmumā "FOOD UNION".

Ja vēlies celt savu kvalifikāciju un paplašināt darba iespējas, gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli uz e-pastu einsteins.annija@gmail.com ar norādi "C kategorijas iegūšana ar līdzfinansējumu". Atbilstošajiem pretendentiem "FOOD UNION" sniegs līdzfinansējumu Autoskolā "EINŠTEINS" C kategorijas iegūšanai. 

Ja vēlies iegūt kādu citu kategoriju, Autoskola "Einšteins" nodrošina teorētisko un praktisko apmācību - A, B, BE, C, CE, D kategorijām un Periodiskajai apmācībai 95.kods. Izvēlies kategoriju, kuru vēlētos iegūt, apskati tuvākās grupas savā pilsētā un piesakies apmācībām modernākajā autoskolā Latvijā. 

Kategorija  
A Uzzināt vairāk
B Uzzināt vairāk
BE Uzzināt vairāk
C Uzzināt vairāk
CE Uzzināt vairāk
D Uzzināt vairāk
95.kods Uzzināt vairāk

Autoskola Einšteins
Prātīga Autoskola Prātīgiem Cilvēkiem