Начни обучение на этой неделе!

Ближайшее обучение

Ева Бриеде

Свяжись с нашим консультантом по работе с клиентами в Елгаве

Вопросы о процессе обучения, регистрации, сотрудничестве и вакансиях.

Телефон: +37120602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Aдрес: Kr. Barona iela 40A, Jelgava

Einšteins команда Елгава

Автошколы и курсы автоводителей в Елгаве

Показать больше Показать меньше

Часто задаваемые вопросы - aвтошкола в Елгаве

Autoskolas Einšteins Jelgavas filiāle piedāvā iegūt visas vadītāja kategorijas - AM, A, B, BE, C, CE, D -, kā arī 95. koda un Pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskola Einšteins Jelgavā atrodas mūsdienīgās telpās pašā pilsētas centrā Biznesa centrā “Barons” Krišjāņa Barona ielā 40a.

Jā, mūsu Jelgavas filiāles studenti CSDD eksāmenus var kārtot savā pilsētā, jo Jelgavā atrodas viena no CSDD reģionālajām filiālēm. Tāpat uz Jelgavu CSDD braukšanas eksāmenus var doties kārtot topošie autovadītāji arī no citām Latvijas pilsētām!

Aptuvenās vadītāja apliecības iegūšanas cenas autoskolas Einšteins Jelgavas filiālē vari aprēķināt mūsu cenu kalkulatorā. Īpaši izstrādātajā cenu kalkulatorā vari aprēķināt visu kategoriju provizoriskās izmaksas, ieskaitot tādus papildu izdevumus kā CSDD nodevas u.c.

Jelgavas filiāles instruktoru saraksts ir pieejams mūsu mājaslapā! Jelgavas filiāles instruktoru sarakstā pieejama arī noderīga papildu informācija par nodarbību cenām, pieejamajiem transportlīdzekļiem, kā arī braukšanas uzsākšanas vietu.

Lai noslēgtu apmācību līgumu, nav nepieciešams doties uz mūsu Jelgavas filiāli. Visu ar apmācību uzsākšanu saistīto dokumentāciju var noformēt attālināti mūsu mājaslapā. Ja tev radīsies papildu jautājumi par mācību procesu, finansēšanu, pāriešanu no citas Jelgavas autoskolas – arī tos palīdzēsim atrisināt attālināti!