Начни обучение на этой неделе!

Ближайшее обучение

Ева Бриеде

Свяжись с нашим консультантом по работе с клиентами в Валмиере

Вопросы о процессе обучения, регистрации, сотрудничестве и вакансиях.

Телефон: +37120602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Aдрес: Ул. Ригас 9 (3-ий этаж), Валмиера

Einšteins команда Валмиера

Автошколы и курсы автоводителей в Валмиере

Показать больше Показать меньше

Часто задаваемые вопросы - aвтошкола в Валмиере

Autoskolas Einšteins Valmieras filiāle piedāvā apgūt AM, A, B, BE, C, CE, D kategoriju teorētisko un praktisko apmācību, kā arī 95. koda un Pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskolas Einšteins Valmieras filiāle atrodas pašā pilsētas centrā - Rīgas ielā 9, 3. stāvā. Darba dienās pēc plkst. 18:00, kā arī brīvdienās ieeja no pagalma puses (tālākais korpuss).

Valmierā A kategorijas apmācība notiek VTU laukumā.

Jā, Valmierā atrodas viena no 10 CSDD filiālēm – eksāmenu kārtošanas vietām. Tāpēc autoskolas Einšteins Valmieras filiāles studentiem ir iespēja kārtot CSDD eksāmenus savā pilsētā.

Vadītāja apliecības iegūšanas cenas dažādu autoskolu vidū atšķiras. Autoskola Einšteins piedāvā aprēķināt vadītāja apliecības provizoriskās izmaksas mūsu cenu kalkulatorā.

Jā, mūsu Valmieras autoskolas studentiem ir iespēja apgūt AM un B kategoriju teorētisko apmācību attālināti, neapmeklējot nodarbības autoskolā.

Mūsu Valmieras autoskolas instruktoru saraksts ir pieejams mājaslapā. Tajā atradīsi visu svarīgāko informāciju, lai izvēlētos sev piemērotāko braukšanas instruktoru – nodarbības cenu, braukšanas nodarbībai pieejamo transportlīdzekli, kā arī braukšanas uzsākšanas vietu.

Mēs savus klientus apkalpojam attālināti - mācību līgumu ērti un ātro var noformēt mūsu mājaslapā! Pēc apmācību grupas izvēles un līguma noslēgšanas, mūsu klientu konsultante ar Jums sazināsies, lai izstāstītu sīkāk par apmācību procesu.

C, CE kategorijām CSDD vadīšanas eksāmens tiek kārtots ar to pašu transportlīdzekli, ar kuru tiek veikta apmācība autoskolā. Tāpēc autoskolā veiksiet maksājumu par kravas auto izmantošanu eksāmenā.

Jā, praktisko apmācību varat uzsākt jebkurā no Autoskolas Einšteins filiālēm, neskatoties uz to, kurā pilsētā uzsākta teorētiskā apmācība.

Esam viena no lielākajām Autoskolām Latvijā, tāpēc kavēto nodarbības piedāvājam noklausīties jebkurā no autoskolas Einšteins filiālēm. 

Jā, kursantiem, kuri braukšanas apmācību Valmierā vēlas veikt angļu valodā, aicinām pieteikties pie instruktora Mārtiņa Netļa vai Jāņa Gailiša.

Jebkurā CSDD nodaļā ir jāveic maksājumi gan par teorijas, gan par vadīšanas eksāmenu, kā arī mācību braukšanas atļauju un vadītāja apliecības izsniegšanu. Ar aktuālo cenrādi iespējams iepazīties CSDD mājaslapā!