Начни обучение на этой неделе!

Ближайшее обучение

Ева Бриеде

Свяжись с нашим консультантом по работе с клиентами в Смилтене

Вопросы о процессе обучения, регистрации, сотрудничестве и вакансиях.

Телефон: +37120602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Aдрес: Dārza iela 17, Smiltene

Einšteins команда Смилтене

Автошколы и курсы автоводителей в Смилтене

Показать больше Показать меньше

Часто задаваемые вопросы - aвтошкола в Смилтене

Autoskola Einšteins Smiltenē – esam autoskola ar ilggadēju un profesionālu pieredzi nozarē, kas nodrošina labākās un modernākās apmācības iespējas visu populārāko kategoriju – AM, A, B, BE, C un CE kategoriju apmācību, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus pieredzējušu instruktoru un pasniedzēju vadībā, kas savukārt palīdz ātri un kvalitatīvi iegūt vēlamās kategorijas vadītāja apliecību.

Autoskolas Einšteins filiāle Smiltenē atrodas Dārza ielā 17, 1. stāvā.

Lai uzzinātu, cik provizoriski izmaksās tiesību iegūšana Smiltenē, izmanto mūsu ērto tiesību cenas aprēķina kalkulatoru. Izvēlies nepieciešamo kategoriju, pilsētu, kā arī neaizmirsti atzīmēt CSDD izmaksas – šādi uzzināsi aptuveno tiesību cenu Smiltenē.

Nē, apmācību līgumu varēsi noslēgt izmantojot mūsu ērto tiešsaistes sistēmu, neapmeklējot autoskolas Einšteins filiāli Smiltenē.

Ja apgūsti autovadītāja kursus Smiltenē, CSDD eksāmena kārtošanu var pieteikt kādā no tuvākajām CSDD filiālēm, piemēram, Valmierā.

Jā, autoskolā Einšteins Smiltenes filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja apgūt attālināti! 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības ir jāapmeklē klātienē.