Начни обучение на этой неделе!

Ближайшее обучение

Ева Бриеде

Свяжись с нашим консультантом по работе с клиентами в Резекне

Вопросы о процессе обучения, регистрации, сотрудничестве и вакансиях.

Телефон: +37120602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Aдрес: Atbrīvošanas aleja 121 B, Rēzekne

Einšteins команда Резекне

Автошколы и курсы автоводителей в Резекне

Показать больше Показать меньше

Часто задаваемые вопросы - aвтошкола в Резекне

Ja meklē Rēzeknes autoskolas, izvēlies Einšteins autoskolu. Kāpēc? Esam modernākā autoskola Rēzeknē, kas piedāvā saviem studentiem mūsdienīgākos apmācības risinājumus – tiešsaistes platformu apmācību procesa organizēšanai, jaunākās automašīnas braukšanas nodarbībām, kas ir identiskas CSDD braukšanas eksāmena automašīnām, vietējos braukšanas instruktorus, akcijas un lieliskas cenas tiesību iegūšanai, kā arī citas priekšrocības, lai tavs apmācību process būtu vienkāršs un patīkams!

Einšteins autoskolas filiāle Rēzeknē piedāvā dažādu kategoriju, tostarp AM, B kategorijas apmācību, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskolas Einšteins filiāle Rēzeknē atrodas Atbrīvošanas alejā 121 B, 2. stāvā.

Autoskola Einšteins Rēzeknē piedāvā apgūt praktiskās B kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas apmācības ar VW Golf VII - jaunāku un modernāku VW Golf modeli, salīdzinot ar CSDD eksāmenos izmantotajiem auto!

Lai uzzinātu provizoriskās autovadītāja tiesību iegūšanas cenas Rēzeknē, izmanto autoskolas Einšteins ērto aprēķina kalkulatoru. Izvēlies nepieciešamo kategoriju un pilsētu un atzīmē CSDD izmaksas – šādi uzzināsi, cik aptuveni tev izmaksās tiesības Rēzeknē.

Jā, Rēzeknē atrodas CSDD filiāle, tāpēc autoskolas Einšteins Rēzeknes filiāles studenti var kārtot CSDD eksāmenu savā pilsētā.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja iziet attālināti jeb e-apmācībā, kur 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības jāapgūst klātienē sev ērtākajā Einšteins filiālē.

Piedāvājam attālinātu reģistrāciju un līguma noslēgšanu. Izmantojot mūsu tiešsaistes sistēmu, varēsi veikt reģistrāciju, līguma noslēgšanu, maksājumu veikšanu, neapmeklējot mūsu autoskolas Einšteins filiāli Rēzeknē.

Jā, autoskolā Einšteins Rēzeknes filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja iziet attālināti jeb e-apmācībā, kur 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības jāapgūst klātienē.