Начни обучение на этой неделе!

Ближайшее обучение

Ева Бриеде

Свяжись с нашим консультантом по работе с клиентами в Екабпилсе

Вопросы о процессе обучения, регистрации, сотрудничестве и вакансиях.

Телефон: +37120602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Aдрес: Pasta iela 21, Jēkabpils

Einšteins команда Екабпилс

Автошколы и курсы автоводителей в Екабпилсе

Показать больше Показать меньше

Часто задаваемые вопросы - aвтошкола в Екабпилсе

Einšteins filiāle piedāvā AM, A, B, BE, C, CE un D kategoriju apmācību, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskolas Einšteins filiāle Jēkabpilī atrodas pašā pilsētas centrā - Pasta ielā 21.

Jā, protams! Visi Einšteins Jēkabpils filiāles studenti var kārtot CSDD eksāmenus savā pilsētā – CSDD Jēkabpils nodaļā. Taču, ja vēlies kārtot CSDD eksāmenus Rēzeknē vai Daugavpilī, arī tas ir iespējams, piesakot eksāmenu izvēlētajā CSDD nodaļā.

Lai uzzinātu provizoriskās kategorijas iegūšanas izmaksas Jēkabpilī, izmanto mūsu vadītāja apliecības cenas aprēķina kalkulatoru. Izvēlies nepieciešamo kategoriju, pilsētu, kā arī neaizmirsti atzīmēt CSDD izmaksas – šādi uzzināsi aptuveno tiesību cenu savā pilsētā.

B kategorijas praktiskajai apmācībai autoskola Einšteins Jēkabpilī piedāvā jaunāko VW Golf VII modeli, kas ir ekvivalents CSDD eksāmenu auto. Izvēloties apmācības tieši ar šo auto, tu varēsi perfekti sagatavoties CSDD vadīšanas eksāmenam!

Autoskola Einšteins piedāvā tikai attālinātu reģistrāciju un līguma noslēgšanu. Izmantojot mūsu tiešsaistes sistēmu, vari veikt reģistrāciju, līguma noslēgšanu, maksājumu veikšanu neapmeklējot mūsu filiāli.