Start your training this week!

Closest studies

Marta Liepkalne

Contact our customer specialist in Jekabpils

Questions about learning processes, registrations, cooperation possibilities and vacancies.

Phone: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Address: Pasta iela 21, Jēkabpils

Einšteins team Jekabpils

Driving school and driving courses in Jekabpils

Show more Show less

Frequently asked questions - driving school in Jekabpils

Einšteins filiāle piedāvā AM, A, B, BE, C, CE un D kategoriju apmācību, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskolas Einšteins filiāle Jēkabpilī atrodas pašā pilsētas centrā - Pasta ielā 21.

Jā, protams! Visi Einšteins Jēkabpils filiāles studenti var kārtot CSDD eksāmenus savā pilsētā – CSDD Jēkabpils nodaļā. Taču, ja vēlies kārtot CSDD eksāmenus Rēzeknē vai Daugavpilī, arī tas ir iespējams, piesakot eksāmenu izvēlētajā CSDD nodaļā.

Lai uzzinātu provizoriskās kategorijas iegūšanas izmaksas Jēkabpilī, izmanto mūsu vadītāja apliecības cenas aprēķina kalkulatoru. Izvēlies nepieciešamo kategoriju, pilsētu, kā arī neaizmirsti atzīmēt CSDD izmaksas – šādi uzzināsi aptuveno tiesību cenu savā pilsētā.

B kategorijas praktiskajai apmācībai autoskola Einšteins Jēkabpilī piedāvā jaunāko VW Golf VII modeli, kas ir ekvivalents CSDD eksāmenu auto. Izvēloties apmācības tieši ar šo auto, tu varēsi perfekti sagatavoties CSDD vadīšanas eksāmenam!

Autoskola Einšteins piedāvā tikai attālinātu reģistrāciju un līguma noslēgšanu. Izmantojot mūsu tiešsaistes sistēmu, vari veikt reģistrāciju, līguma noslēgšanu, maksājumu veikšanu neapmeklējot mūsu filiāli.