Start your training this week!

Closest studies

Marta Liepkalne

Contact our customer specialist in Liepaja

Questions about learning processes, registrations, cooperation possibilities and vacancies.

Phone: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Address: Kungu iela 9, Liepāja

Einšteins team Liepaja

Driving school and driving courses in Liepaja

Show more Show less

Frequently asked questions - driving school in Liepaja

Autoskola Einšteins Liepājā nodrošina teorētisko un praktisko AM, A, B, BE, C, CE, D kategoriju apmācību, 95. koda un Pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autovadītāja apliecības un citu kategoriju iegūšanas izmaksas veido plašs izdevumu loks. Lai noskaidrotu aptuvenās tiesību iegūšanas izmaksas autoskolas Einšteins Liepājas filiālē, izmanto mūsu cenu kalkulatoru!

Ar mūsu Liepājas praktiskās apmācības instruktoriem vari iepazīties mūsu mājaslapā! Tāpat mūsu interneta vietnē atradīsi informāciju par braukšanas instruktora stundu likmēm, apmācību valodām, mācību auto un nodarbības uzsākšanas vietu.

Autoskola Einšteins apmācību reģistrāciju veic attālināti. Lai pieteiktos apmācībām, ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu mūsu mājaslapā. Arī apmācību līguma noslēgšanai tev nebūs jāapmeklē autoskola – arī to izdarīsim attālināti mūsu elektroniskajā platformā.

Jā, neskatoties uz to, vai esi noslēdzis vai tikai uzsācis teorētisko apmācību, autoskolas maiņa ir iespējama. Tas attiecas arī uz topošajiem autovadītājiem, kuri jau uzsākuši praktisko apmācību citviet. Sazinies ar mums un mēs palīdzēsim tev ērti un vienkārši uzsākt mācības autoskolā Einšteins!