Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Marta Liepkalne

Sazinies ar mūsu Liepājas klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Liedaga iela 5, Liepāja

Einšteins komanda Liepāja

Autoskolas Liepājā

Autoskolas Liepājā vadītāja apliecības iegūšanai topošajiem autovadītājiem piedāvā labi pazīstamu pakalpojumu klāstu: populārāko kategoriju kursus, klātienes apmācību, automātiskās un manuālās kārbas braukšanas nodarbības. Taču mūsdienu prasībām atbilstošu un uz studentu orientētu autoskolu pakalpojumus, kas apvieno online apmācību, elektronisku apmācību platformu un bezskaidras naudas norēķinus, autoskolas Liepājā piedāvā salīdzinoši retāk. Ja arī tu vēlies iegūt autovadītāja apliecību vai kādu no citām kategorijām, pirms autoskolas izvēles pārliecinies, vai saņemsi pakalpojumu, kas tev patiesi ir nepieciešams un kas atvieglos tavu mācību procesu. Liepājas autoskolu piedāvājumā meklē:

 • klātienes teorētisko apmācību;
 • piemērotus mācību grupas laikus rītos, vakaros un brīvdienās;
 • online teorētisko apmācību;
 • praktisko apmācību latviešu, angļu vai krievu valodā;
 • apmācību cenas provizorisko aprēķinu;
 • attālinātu pieteikšanos un apmācību līguma noslēgšanu;
 • mūsdienīgu autoparku un figūru laukumu;
 • bezskaidras naudas norēķinu sistēmu.

Tāpat pievērs uzmanību apmācību procesa organizēšanai autoskolā. Tev kā topošajam autovadītājam ir jākoncentrējas tikai uz teorētisko zināšanu un praktisko transportlīdzekļa vadīšanas iemaņu attīstīšanu – par pārējo jāparūpējas autoskolai. Autoskolas Einšteins Liepājas filiāle visu kategoriju kursantu apmācību procesu organizē un vada izmantojot modernu online platformu. Šajā platformā ikviens students ērti, vienkārši un pārskatāmi var sekot līdzi apmācību procesam, savam progresam, veidot praktisko apmācību pierakstu un pat kontrolēt apmācību izmaksas no sava datora vai viedtālruņa. Taču mūsdienīgi risinājumi neatsver individuālu pieeju! Atkārtoti neizdodas nokārtot CSDD eksāmenu, vēlies pārnākt no citas autoskolas Liepājā vai citviet Latvijā, nepieciešams autovadītāja apliecību iegūt ātrāk vai vajadzīga palīdzība ar apmācību finansēšanu? Nekautrējies, sazinies ar mums un mēs noteikti tev palīdzēsim!

Autoskola Einšteins Liepājā

Autoskola Einšteins Liepājā ir mūsu trešā lielākā filiāle Latvijā, kas tika atklāta pavisam nesen – 2020. gadā. Mūsu salīdzinoši īsajā darbības laikā Liepājā esam spējuši pierādīt sevi Liepājas un Liepājas novada topošajiem autovadītājiem, piedāvājot kvalitatīvus, pārdomātus un mūsdienīgus autoskolas pakalpojumus. Tāpēc mūsu galvenais uzdevums dienu no dienas ir rūpēties par saviem pasniedzējiem un instruktoriem, tev ērtāko mācību vidi, autoparku un figūru laukumu, lai tavs ceļš pretī vadītāja apliecības iegūšanai būtu pēc iespējas patīkamāks un ātrāks. Tāpat autoskolas Einšteins piedāvājumā vienmēr atradīsi īpašos piedāvājumus un akcijas, lai tieši tu varētu iegūt sev nepieciešamo kategoriju Liepājā par izdevīgu cenu!

Autoskolas Einšteins Liepājas filiālei ne mazāk svarīgs ir Liepājas CSDD pilsētas statuss. Tas nozīmē, ka Liepājas pilsētas un novada studentiem tiek piedāvāta unikāla iespēja gan apgūt teorētisko un praktisko apmācību, gan kārtot CSDD eksāmenus savā pilsētā. Taču, ja mācīšanās savā pilsētā tev nav būtisks kritērijs, tad izmanto mūsu piedāvāto online apmācību iespēju B un AM kategorijas teorētiskā kursa apguvei. Online apmācība sniedz iespēju ikvienam uzsākt vadītāja apliecības iegūšanu no jebkuras vietas pasaulē! Uzzini apmācību tuvākās grupas, aprēķini tiesību iegūšanas cenas Autoskolas Einšteins Liepājas filiālē un piesakies apmācībai jau šodien!

Autoskola Einšteins Liepājā piedāvā sekojošus pakalpojumus:

 • AM kategorijas apmācība Liepājā
 • A kategorijas apmācība Liepājā
 • B kategorijas apmācība Liepājā
 • BE kategorijas apmācība Liepājā
 • C kategorijas apmācība Liepājā
 • CE kategorijas apmācība Liepājā
 • D kategorijas apmācība Liepājā
 • 95. kods kursi Liepājā
 • Pirmās palīdzības kursi Liepājā
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskolas Liepājā

Autoskola Einšteins Liepājā nodrošina teorētisko un praktisko AM, A, B, BE, C, CE, D kategoriju apmācību, 95. koda un Pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autovadītāja apliecības un citu kategoriju iegūšanas izmaksas veido plašs izdevumu loks. Lai noskaidrotu aptuvenās tiesību iegūšanas izmaksas autoskolas Einšteins Liepājas filiālē, izmanto mūsu cenu kalkulatoru!

Ar mūsu Liepājas praktiskās apmācības instruktoriem vari iepazīties mūsu mājaslapā! Tāpat mūsu interneta vietnē atradīsi informāciju par braukšanas instruktora stundu likmēm, apmācību valodām, mācību auto un nodarbības uzsākšanas vietu.

Autoskola Einšteins apmācību reģistrāciju veic attālināti. Lai pieteiktos apmācībām, ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu mūsu mājaslapā. Arī apmācību līguma noslēgšanai tev nebūs jāapmeklē autoskola – arī to izdarīsim attālināti mūsu elektroniskajā platformā.

Jā, neskatoties uz to, vai esi noslēdzis vai tikai uzsācis teorētisko apmācību, autoskolas maiņa ir iespējama. Tas attiecas arī uz topošajiem autovadītājiem, kuri jau uzsākuši praktisko apmācību citviet. Sazinies ar mums un mēs palīdzēsim tev ērti un vienkārši uzsākt mācības autoskolā Einšteins!