Vakances

10
Jūl

TE IR DARBS klientu konsultantam Cēsīs

Saistībā ar paplašināšanos, piedāvājam darbu klientu konsultantam Cēsīs. Uzsāc veiksmīgu karjeru lielākajā un straujāk augošajā autoskolā Latvijā - Autoskolā EINŠTEINS!

Lasīt vairāk
13
Jūn

Apmaksāti B kategorijas instruktora kursi Dobelē

Vēlies kļūt par B kategorijas braukšanas instruktoru DOBELĒ, bet Tev NAV instruktora apliecība? Tas nekas! Autoskola Einšteins piedāvā lielisku iespēju – apmaksāt instruktoru kursus, lai piepildītu Tavu sapni! 

Lasīt vairāk
13
Jūn

Apmaksāti B kategorijas instruktora kursi Kuldīgā

Vēlies kļūt par B kategorijas braukšanas instruktoru KULDĪGĀ, bet Tev NAV instruktora apliecība? Tas nekas! Autoskola Einšteins piedāvā lielisku iespēju – apmaksāt instruktoru kursus, lai piepildītu Tavu sapni! 

Lasīt vairāk
13
Jūn

Apmaksāti B kategorijas instruktora kursi Bauskā

Vēlies kļūt par B kategorijas braukšanas instruktoru BAUSKĀ, bet Tev NAV instruktora apliecība? Tas nekas! Autoskola Einšteins piedāvā lielisku iespēju – apmaksāt instruktoru kursus, lai piepildītu Tavu sapni! 

Lasīt vairāk
10
Apr

Darbs B kategorijas instruktoriem visā Latvijā

TE IR DARBS B kategorijas braukšanas instruktoriem Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē. Ja Tev ir B kategorijas instruktora apliecība, vēlies stabilu darbu un nodot savas zināšanas topošajiem autovadītājiem, tad meklējam tieši Tevi!

Lasīt vairāk
29
Dec

Apmaksāti B kategorijas instruktora kursi

Vēlies kļūt par B kategorijas braukšanas instruktoru, bet Tev NAV instruktora apliecība? Tas nekas! Autoskola Einšteins piedāvā lielisku iespēju – apmaksāt instruktoru kursus! 

Lasīt vairāk