Vakances

08
Sept

A kategorijas instruktors Valmierā

Esi profesionāls motocikla vadītājs un Tev piemīt talants prasmīgi apmācīt citus? Mums ir piedāvājums! APMAKSĀTI KURSI un DARBA IESPĒJAS topošajam A kategorijas instruktoram Valmierā!

Lasīt vairāk
04
Apr

Apmaksāti B kategorijas instruktora kursi Jēkabpilī

Vēlies kļūt par B kategorijas braukšanas instruktoru JĒKABPILĪ, bet Tev NAV instruktora apliecība? Tas nekas! Autoskola Einšteins piedāvā lielisku iespēju – apmaksāt instruktoru kursus, lai piepildītu Tavu sapni! 

Lasīt vairāk
04
Apr

Apmaksāti B kategorijas instruktora kursi Rēzeknē

Vēlies kļūt par B kategorijas braukšanas instruktoru RĒZEKNĒ, bet Tev NAV instruktora apliecība? Tas nekas! Autoskola Einšteins piedāvā lielisku iespēju – apmaksāt instruktoru kursus, lai piepildītu Tavu sapni! 

Lasīt vairāk
04
Apr

Apmaksāti B kategorijas instruktora kursi Ogrē

Vēlies kļūt par B kategorijas braukšanas instruktoru OGRĒ, bet Tev NAV instruktora apliecība? Tas nekas! Autoskola Einšteins piedāvā lielisku iespēju – apmaksāt instruktoru kursus, lai piepildītu Tavu sapni! 

Lasīt vairāk
04
Apr

Apmaksāti B kategorijas instruktora kursi Ventspilī

Vēlies kļūt par B kategorijas braukšanas instruktoru VENTSPILĪ, bet Tev NAV instruktora apliecība? Tas nekas! Autoskola Einšteins piedāvā lielisku iespēju – apmaksāt instruktoru kursus, lai piepildītu Tavu sapni! 

Lasīt vairāk
04
Apr

Apmaksāti B kategorijas instruktora kursi Madonā

Vēlies kļūt par B kategorijas braukšanas instruktoru MADONĀ, bet Tev NAV instruktora apliecība? Tas nekas! Autoskola Einšteins piedāvā lielisku iespēju – apmaksāt instruktoru kursus, lai piepildītu Tavu sapni! 

Lasīt vairāk
23
Mar

Darbs B kategorijas instruktoram Madonā

TE IR DARBS B kategorijas braukšanas instruktoram MADONĀ. Ja Tev ir B kategorijas instruktora apliecība un vēlies nodot savas zināšanas topošajiem autovadītājiem, tad meklējam tieši Tevi!

Lasīt vairāk
23
Mar

Darbs B kategorijas instruktoram Ventspilī

TE IR DARBS B kategorijas braukšanas instruktoram VENTSPILĪ. Ja Tev ir B kategorijas instruktora apliecība un vēlies nodot savas zināšanas topošajiem autovadītājiem, tad meklējam tieši Tevi!

Lasīt vairāk
23
Mar

Darbs B kategorijas instruktoram Ogrē

TE IR DARBS B kategorijas braukšanas instruktoram OGRĒ. Ja Tev ir B kategorijas instruktora apliecība un vēlies nodot savas zināšanas topošajiem autovadītājiem, tad meklējam tieši Tevi!

Lasīt vairāk

Rāda 1 - 9 no 12