Vakances

23
Mar

Darbs B kategorijas instruktoram Madonā

TE IR DARBS B kategorijas braukšanas instruktoram MADONĀ. Ja Tev ir B kategorijas instruktora apliecība un vēlies nodot savas zināšanas topošajiem autovadītājiem, tad meklējam tieši Tevi!

Lasīt vairāk
23
Mar

Darbs B kategorijas instruktoram Ventspilī

TE IR DARBS B kategorijas braukšanas instruktoram VENTSPILĪ. Ja Tev ir B kategorijas instruktora apliecība un vēlies nodot savas zināšanas topošajiem autovadītājiem, tad meklējam tieši Tevi!

Lasīt vairāk
23
Mar

Darbs B kategorijas instruktoram Ogrē

TE IR DARBS B kategorijas braukšanas instruktoram OGRĒ. Ja Tev ir B kategorijas instruktora apliecība un vēlies nodot savas zināšanas topošajiem autovadītājiem, tad meklējam tieši Tevi!

Lasīt vairāk
23
Mar

Darbs B kategorijas instruktoram Jēkabpilī

TE IR DARBS B kategorijas braukšanas instruktoriem JĒKABPILĪ. Ja Tev ir B kategorijas instruktora apliecība un vēlies nodot savas zināšanas topošajiem autovadītājiem, tad meklējam tieši Tevi!

Lasīt vairāk
23
Mar

Darbs B kategorijas instruktoram Rēzeknē

TE IR DARBS B kategorijas braukšanas instruktoram RĒZEKNĒ. Ja Tev ir B kategorijas instruktora apliecība un vēlies nodot savas zināšanas topošajiem autovadītājiem, tad meklējam tieši Tevi!

Lasīt vairāk
23
Mar

Darbs B kategorijas instruktoriem Rīgā

TE IR DARBS B kategorijas braukšanas instruktoriem RĪGĀ. Ja Tev ir B kategorijas instruktora apliecība un vēlies nodot savas zināšanas topošajiem autovadītājiem, tad meklējam tieši Tevi!

Lasīt vairāk
25
Mar

Darbs teorētiskās apmācības pasniedzējiem

Piedāvājam darbu A, B, BE, C, CE kategorijas un 95.koda teorētiskās apmācības pasniedzējiem Kurzemē, Vidzemē, Latgalē un Zemgalē.

Lasīt vairāk