Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Marta Liepkalne

Sazinies ar mūsu Cēsu klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Pļavas iela 5, Cēsis

Einšteins komanda Cēsis

Autoskolas Cēsīs

Cēsis ir autoskolas Einšteins mājvieta – tieši šajā pilsētā tika atvērta pirmā Einšteins autoskola. Cēsīs atrodas arī mūsu autoskolas galvenais ofiss. Autoskola Einšteins ir vienīgā autoskola Cēsīs, kas piedāvā praktiskās apmācības ne tikai ar manuālo, bet arī ar automātisko ātrumkārbu pieredzējušu braukšanas instruktoru vadībā. Tāpēc, ja meklē autoskolas Cēsīs, izvēlies Einšteins autoskolu! Piesakoties apmācībām mūsu Einšteins autoskolas filiālē Cēsīs, studenti gūst virkni dažādu priekšrocību. Tikai dažas no tām:

  • jaunākās automašīnas praktiskās braukšanas nodarbībām, kas aprīkotas ar atpakaļskata kamerām, parkošanās sensoriem, līniju atpazīšanas sistēmām;
  • mūsdienīgi organizēts apmācību process, izmantojot online platformu;
  • iespēja iziet praktisko apmācību jebkurā Latvijas pilsētā, pat ja esi uzsācis apmācību Cēsīs, pabeigt to varēsi citā Einšteins filiālē;
  • dažādi apmācību laiki – vakaros, no rīta, brīvdienās;
  • kā arī citas priekšrocības izcilai apmācību pieredzei.

Autoskola Cēsīs Einšteins piedāvā apgūt teorētiskās un praktiskās apmācības Tev vajadzīgās kategorijas autovadītāja apliecības iegūšanai, kā arī 95. koda kursus un PMP kursus.

Autoskola Einšteins Cēsīs – plašākais apmācību piedāvājums

AM kategorija Cēsīs

AM kategorija Cēsīs mopēda jeb motorollera tiesību iegūšanai viena līdz divu mēnešu laikā. Apgūsti teorētiskās un praktiskās apmācības pieredzējušu lektoru un instruktoru vadībā – visai Einšteins komandai ir lieliskas atsauksmes studentu apmācībā! AM kategorijas teorētisko daļu vari ērti un vienkārši apgūt tiešsaistē.

A kategorija Cēsīs

A kategorija Cēsīs motocikla tiesību iegūšanai. Piesakies A kategorijas iegūšanai mūsu Cēsu filiālē jau šodien! Ja nepieciešams, mūsu autoskolā varēsi apgūt arī A kategorijas apakškategoriju A1 un A2 teoriju un praktiskās apmācības.

B kategorija Cēsīs

B kategorija Cēsīs – Tavu jauno automašīnas tiesību iegūšanai. Esam vienīgā autoskola Cēsīs, kas piedāvā apgūt B kategorijas teoriju ne tikai klātienē, bet arī tiešsaistē – kas nozīmē, ka noklausīties kursus varēsi jebkurā sev ērtā vietā, izmantojot datoru vai planšeti. Piesakies apmācībām mūsu autoskolas Einšteins Cēsu filiālē jau šodien!

BE kategorija Cēsīs

BE kategorija Cēsīs jeb piekabes tiesības B kategorijas autovadītājiem, kuri vada mehānisko transportlīdzekli ar piekabi. Teorētiskās un praktiskās BE kategorijas apmācības notiek pieredzējušu braukšanas instruktoru un pasniedzēju vadībā. Turklāt piedāvājam arī dažādus apmācību laikus – izvēlies sev piemērotāko un uzsāc apmācības jau pavisam drīz!

C kategorija Cēsīs

C kategorija Cēsīs – apmācības kravas auto vadītāja apliecības iegūšanai. Piesakies C kategorijas iegūšanai mūsu Cēsu filiālē un iegūsti C kategorijas tiesības savas profesionālās kvalifikācijas celšanai!

CE kategorija Cēsīs

CE kategorija Cēsīs – iegūsti kravas auto ar piekabi vadītāja apliecību autoskolā Einšteins. Spējam nodrošināt augstu mācību kvalitāti, pateicoties mūsu zinošajiem un pieredzējušiem pasniedzējiem un braukšanas instruktoriem.

95. kods Cēsīs

95. kods Cēsīs – klātienes apmācības autoskolā Einšteins. Apgūsti 95. koda kursus vai atjauno savu profesionālā vadītāja kvalifikāciju. Piedāvājam ērtu mācību procesu, kā arī dažādus apmācību laikus, lai Tu varētu izvēlēties sev piemērotāko. Meklē autoskolas Cēsīs, kas ļaus Tev iegūt 95. kodu? Izvēlies autoskolu Einšteins un piesakies kursiem jau tūlīt!

Pirmās medicīniskās palīdzības kursi Cēsīs

Savu studentu ērtībām piedāvājam apgūt arī PMP kursus Cēsīs – mūsu autoskolā Einšteins. Piedāvājam pirmās medicīniskās palīdzības teorētisko un praktisko apmācību nepieciešamās autovadītāja un citu apliecību iegūšanai.

Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskolas Cēsīs

Einšteins filiāle Cēsīs piedāvā AM, A, B, BE, C, CE un D kategoriju apmācību, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskolas Einšteins filiāle Cēsīs atrodas Pļavas ielā 5, 2. stāvā.

Einšteins autoskolā Cēsīs praktiskā braukšana notiek ar manuālo vai automātisko ātrumkārbu.

Lai uzzinātu provizoriskās kategorijas iegūšanas izmaksas Cēsīs, izmanto mūsu ērto aprēķina kalkulatoru. Izvēlies nepieciešamo kategoriju, pilsētu, kā arī neaizmirsti atzīmēt CSDD izmaksas – šādi uzzināsi aptuveno tiesību cenu Cēsīs.

B kategorijas praktiskajai apmācībai autoskola Einšteins Cēsīs piedāvā jaunāko VW Golf VII modeli, kas ir ekvivalents CSDD eksāmenu auto. Izvēloties apmācības tieši ar šo auto, tu varēsi veiksmīgi sagatavoties CSDD braukšanas eksāmenam!

Nē, apmācību līgumu varēsi noslēgt izmantojot mūsu ērto tiešsaistes sistēmu, neapmeklējot autoskolas Einšteins filiāli Cēsīs.

Jā, autoskolā Einšteins Cēsu filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja apgūt arī attālināti. 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā ar e-apmācības starpniecību, taču pēdējās 3 nodarbības ir  jāapgūst klātienē.