Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Marta Liepkalne

Sazinies ar mūsu Siguldas klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Ausekļa iela 5, Sigulda

Einšteins komanda Sigulda

Autoskolas Siguldā

Vai autoskolas Siguldā piedāvā tavām vajadzībām piemērotu apmācību procesu? Izvēloties sev piemērotāko autoskolas piedāvājumu Siguldā, pievērs uzmanību, ar kādām automašīnām notiek praktiskās braukšanas nodarbības, kādā valodā notiek apmācības, vai ir online apmācību iespēja, kā notiek pieteikšanās, līguma noslēgšanas un pats apmācību process. Ja meklē Siguldas autoskolas, kas piedāvā mūsdienīgākos un ērtākos risinājumus vēlamās kategorijas tiesību iegūšanai, izvēlies autoskolu Einšteins!

Autoskola Einšteins Siguldā

Autoskola Einšteins Siguldā piedāvā praktisko apmācību ne tikai ar manuālo, bet arī ar automātisko ātrumkārbu vietējo braukšanas instruktoru vadībā. Mūsu autoskola Einšteins Siguldā piedāvā praktiskās braukšanas nodarbības ar jaunākajām automašīnām, kas ir aprīkotas ar atpakaļskata kamerām, parkošanās sensoriem, līniju atpazīšanas sistēmām. Izvēloties mūsu autoskolu Siguldā, studenti iegūst arī citas vērtīgas priekšrocības kā, piemēram:

  • iespēja mācīties teoriju arī attālināti (AM un B kategorija);
  • mūsdienīgs mācību process un iespēja sekot līdzi savam progresam e-platformā;
  • ērts apmācību grafiks un citas priekšrocības izcilai apmācību pieredzei.

Autoskola Siguldā Einšteins piedāvā apgūt visu populārāko kategoriju teorētisko un praktisko apmācību, kā arī 95. koda kursus un PMP kursus par lieliskām cenām.

AM kategorija Siguldā

AM kategorija Siguldā – iegūsti mopēda jeb motorollera tiesības viena līdz divu mēnešu laikā, apgūstot teorētiskās un praktiskās apmācības pieredzējušu lektoru un instruktoru vadībā! AM kategoriju var apgūt online apmācību formātā.

A kategorija Siguldā

A kategorija Siguldā – iegūsti motocikla tiesības autoskolā Einšteins. Piesakies apmācībai mūsu autoskolas filiālē Siguldā, lai apgūtu arī apakškategoriju A1 un A2 teorētisko apmācību.

B kategorija Siguldā

B kategorija Siguldā – teorētiskā un praktiskā apmācība B kategorijas tiesību iegūšanai. B kategorijas teorētisko apmācību varēsi apgūt ne tikai mūsu autoskolas filiālē Siguldā, bet arī online apmācību formātā. Izvēlies sev ērtāko apmācību laiku (vakarā, no rīta, brīvdienās) un piesakies apmācībām jau šodien!

BE kategorija Siguldā

BE kategorija Siguldā jeb piekabes tiesības B kategorijas autovadītājiem, kuri vada mehānisko transportlīdzekli ar piekabi. Apgūsti teorētisko BE kategorijas apmācību mūsu autoskolā Einšteins Siguldā zinošu lektoru un pasniedzēju vadībā.

C kategorija Siguldā

C kategorija Siguldā – teorētiskās un praktiskās apmācības kravas auto vadītāja apliecības iegūšanai. Piesakies apmācībām mūsu Einšteins autoskolā Siguldas filiālē, iegūsti C kategorijas tiesības un cel savu profesionālo kvalifikāciju!

CE kategorija Siguldā

CE kategorija Siguldā – piesakies CE kategorijas apmācībai mūsu Siguldas filiālē. Moderns autoparks un zinoši instruktori – izvēlies sev piemērotāko apmācību laiku un piesakies kursiem jau šodien!

95. kods Siguldā

95. kods Siguldā – apgūsti 95. koda kursus vai atjauno savu profesionālā vadītāja kvalifikāciju kravu vai pasažieru komercpārvadājumiem Latvijā un visā Eiropas Savienībā. Teicamas cenas, ērts mācību process, zinoši pasniedzēji – izvēlies mūsu autoskolas filiāli Siguldā!

Pirmās medicīniskās palīdzības kursi Siguldā

Mūsu studentu ērtībām piedāvājam apgūt arī pirmās medicīniskās palīdzības kursus Siguldā – autoskolā Einšteins. Piedāvājam teorētisko un praktisko apmācību nepieciešamās autovadītāja un citu apliecību iegūšanai.

Autoskola Siguldā Einšteins – labākā autoskola tiesību iegūšanai! Apskati tuvāko nodarbību grafiku, izvēlies sev piemērotāko apmācības grupu un piesakies kursiem sev vēlamās kategorijas iegūšanai!

Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskolas Siguldā

Autoskolas Einšteins Siguldas filiāle piedāvā iegūt visas vadītāja kategorijas - AM, A, B, BE, C, CE, D -, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus (PMP).

Autoskola Einšteins atrodas Ausekļa ielā 5, Siguldā, 3. stāvā.

Einšteins autoskolā Siguldā praktiskās braukšanasnodarbības tiek piedāvātas gan ar manuālo, gan automātisko ātrumkārbu.

Aptuvenās vadītāja apliecības iegūšanas cenas autoskolas Einšteins Siguldas filiālē vari aprēķināt mūsu cenu kalkulatorā.

Siguldas Einšteins filiāles instruktoru saraksts ir pieejams mūsu mājaslapā! Šeit Tu atradīsi arī papildu informāciju par nodarbību cenām, pieejamajiem transportlīdzekļiem, kā arī braukšanas uzsākšanas vietu.

Nē, lai noslēgtu līgumu, Tev nav jādodas uz mūsu autoskolas filiāli Siguldā. Noslēgt līgumu Tu varēsi attālināti.

Jā, autoskolā Einšteins Siguldas filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.

Jā, teorijas apmācību ir iespējams apgūt attālināti! 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības ir jāapgūst klātienē.

Ar Siguldas karti var saņemt 50% atlaidi tikai teorijas apmācībai - AM,A,B, BE, C, CE un D kategorijām. Uz 95.kodu un pirmās palīdzības apmācībām atlaide neattiecas.

Ja apgūsti autovadītāja kursus Siguldā, CSDD eksāmenu kārtosi tuvākajā CSDD filiālē Valmierā. Taču eksāmenu var kārtot arī Rīgas vai jebkurā citā CSDD reģionālajā filiālē!