Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Marta Liepkalne

Sazinies ar mūsu Valmieras klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Rīgas iela 9, Valmiera

Einšteins komanda Valmiera

Autoskolas Valmierā

Autoskolas Valmierā topošajiem autovadītājiem piedāvā plašu izvēli attiecībā uz piedāvāto kategoriju, autoparka, pasniedzēju, instruktoru un cenu piedāvājumu. Taču ne vienmēr visas vadošās Valmieras autoskolas spēj piedāvāt līdzvērtīgas kvalitātes, kā arī caurskatāmu apmācību procesu. Pirms pieņem lēmumu par autoskolas izvēli pārliecinies, vai izvēlētā autoskola piedāvā:

-    mācību grupas tev pieejamos laikos (rīts, vakars, brīvdienas);
-    uzzināt provizoriskās vadītāja apliecības iegūšanas izmaksas;
-    attālinātu pieteikšanos un līguma noslēgšanu;
-    online apmācību;
-    klātienes apmācību;
-    modernu autoparku un figūru laukumu;
-    bezskaidras naudas norēķinu sistēmu.

Profesionāla apmācību procesa organizēšana un vadīšana ievērojami atvieglo mācību procesu, sniedzot iespēju studentiem koncentrēties uz svarīgāko – drošu un pārliecinošu transportlīdzekļa vadīšanas prasmju apgūšanu!

Autoskolas Einšteins Valmieras filiāle savu studentu apmācību procesu organizē ar mūsdienīgas elektroniskās platformas palīdzību, kas sniedz iespēju ne tikai plānot nodarbību grafiku un pieteikties pie instruktoriem, bet arī sekot līdzi savām progresa un vadītāja apliecības iegūšanas izmaksām. Atceries – ne mazāk svarīga ir autoskolas individuāla pieeja ikvienam studentam. Ja tev ir nepieciešams iegūt autovadītāja apliecību paātrināti, sazinies ar mums – mēs izstrādāsim īpašu apmācību plānu tieši tev! Tas pats attiecas arī uz tiesību iegūšanas finansēšanu. Vēlies iegūt tiesības kredītā? Arī to varam tev piedāvāt! 

Autoskola Einšteins Valmiera

Autoskola Einšteins Valmierā tika atklāta 2010. gadā un šobrīd ir viena no vecākajām un lielākajām autoskolām Valmieras pilsētā un novadā. Mūsu Valmieras filiāle ir nozīmīga ne tikai ar CSDD pilsētas statusu, kas studentiem sniedz iespēju kārtot teorētisko un praktisko braukšanas eksāmenu savā pilsētā, bet arī tāpēc, ka ir autoskolas Einšteins otra lielākā filiāle visā Latvijā!  Autoskola Einšteins Valmierā saviem studentiem piedāvā visu kategoriju - AM, A, B, BE, C, CE, D - vadītāju apliecību teorētisko un praktisko apmācību. Teorētisko apmācību piedāvājam apgūt modernās mācību telpās pilsētas centrā, savukārt praktiskās apmācības apguvei nodrošinām modernu autoparku un novada labākos braukšanas instruktorus. Tāpat pie mums varēsi apgūt auto vadītāja prasmes gan ar manuālo, gan automātisko pārnesuma kārbu. Mēs rūpējamies, lai ikviens students iemācītos droši un pārliecinoši piedalīties ceļu satiksmē! 

Autoskola Einšteins Valmiera topošajiem autovadītājiem piedāvā arī AM un B kategoriju online apmācību, kas sniedz iespēju teorētisko apmācību nokārtot jebkurā laikā un no jebkuras vietas pasaulē. Uzzini tiesību iegūšanas cenas Autoskolas Einšteins Valmieras filiālē un piesakies online apmācībai jau šodien!

Autoskola Einšteins Valmierā piedāvā sekojošus pakalpojumus:

  • AM kategorijas apmācība Valmierā
  • A kategorijas apmācība Valmierā
  • B kategorijas apmācība Valmierā
  • BE kategorijas apmācība Valmierā
  • C kategorijas apmācība Valmierā
  • CE kategorijas apmācība Valmierā
  • D kategorijas apmācība Valmierā
  • 95. kods kursi Valmierā
  • Pirmās palīdzības kursi Valmierā
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi – autoskolas Valmierā

Autoskolas Einšteins Valmieras filiāle piedāvā apgūt AM, A, B, BE, C, CE, D kategoriju teorētisko un praktisko apmācību, kā arī 95. koda un Pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskolas Einšteins Valmieras filiāle atrodas pašā pilsētas centrā - Rīgas ielā 9, 3. stāvā. Darba dienās pēc plkst. 18:00, kā arī brīvdienās ieeja no pagalma puses (tālākais korpuss).

Valmierā A kategorijas apmācība notiek VTU laukumā.

Jā, Valmierā atrodas viena no 10 CSDD filiālēm – eksāmenu kārtošanas vietām. Tāpēc autoskolas Einšteins Valmieras filiāles studentiem ir iespēja kārtot CSDD eksāmenus savā pilsētā.

Vadītāja apliecības iegūšanas cenas dažādu autoskolu vidū atšķiras. Autoskola Einšteins piedāvā aprēķināt vadītāja apliecības provizoriskās izmaksas mūsu cenu kalkulatorā.

Jā, mūsu Valmieras autoskolas studentiem ir iespēja apgūt AM un B kategoriju teorētisko apmācību attālināti, neapmeklējot nodarbības autoskolā.

Mūsu Valmieras autoskolas instruktoru saraksts ir pieejams mājaslapā. Tajā atradīsi visu svarīgāko informāciju, lai izvēlētos sev piemērotāko braukšanas instruktoru – nodarbības cenu, braukšanas nodarbībai pieejamo transportlīdzekli, kā arī braukšanas uzsākšanas vietu.

Mēs savus klientus apkalpojam attālināti - mācību līgumu ērti un ātro var noformēt mūsu mājaslapā! Pēc apmācību grupas izvēles un līguma noslēgšanas, mūsu klientu konsultante ar Jums sazināsies, lai izstāstītu sīkāk par apmācību procesu.

C, CE kategorijām CSDD vadīšanas eksāmens tiek kārtots ar to pašu transportlīdzekli, ar kuru tiek veikta apmācība autoskolā. Tāpēc autoskolā veiksiet maksājumu par kravas auto izmantošanu eksāmenā.

Jā, praktisko apmācību varat uzsākt jebkurā no Autoskolas Einšteins filiālēm, neskatoties uz to, kurā pilsētā uzsākta teorētiskā apmācība.

Esam viena no lielākajām Autoskolām Latvijā, tāpēc kavēto nodarbības piedāvājam noklausīties jebkurā no autoskolas Einšteins filiālēm. 

Jā, kursantiem, kuri braukšanas apmācību Valmierā vēlas veikt angļu valodā, aicinām pieteikties pie instruktora Mārtiņa Netļa vai Jāņa Gailiša.

Jebkurā CSDD nodaļā ir jāveic maksājumi gan par teorijas, gan par vadīšanas eksāmenu, kā arī mācību braukšanas atļauju un vadītāja apliecības izsniegšanu. Ar aktuālo cenrādi iespējams iepazīties CSDD mājaslapā!