Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Marta Liepkalne

Sazinies ar mūsu Limbažu klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Parka iela 38, Limbaži

Einšteins komanda Limbaži

Autoskolas Limbažos

Vai autoskolas Limbažos spēj piedāvāt tavām vajadzībām un ērtībām piemērotus autovadītāju kursus? Kādu kategoriju teorētiskās un praktiskās apmācības piedāvā autoskolas Limbažos? Vai autoskolas Limbažos piedāvā izdevīgas akcijas tiesību iegūšanai? Pirms piemērotākās autoskolas izvēles ņem vērā ne tikai atsauksmes, bet arī priekšrocības, ko konkrētā autoskola Limbažos tev var sniegt. Piemēram, autoskolas Einšteins filiālē Limbažos tu vari ne tikai izmantot izdevīgus cenu piedāvājumus visu populārāko kategoriju un apakškategoriju apmācībām rīta, vakara, brīvdienu grupās, bet arī pieteikties apmācībām un noslēgt līgumu attālināti, izmantot modernu e-platformu sava apmācību procesa organizēšanai un citas būtiskas priekšrocības ātrai, kvalitatīvai un izdevīgai tiesību iegūšanai.

Autoskola Einšteins Limbažos

Autoskola Einšteins Limbažos - tava labākā izvēle autovadītāja apliecības iegūšanai! Piedāvājam mūsdienīgi organizētu apmācību procesu, tostarp arī online apmācības. AM un B kategorijas teorētisko apmācību varēsi apgūt tiešsaistē no jebkuras sev vēlamās vietas pasaulē. Izvēloties mūsu autoskolu Limbažos, studenti iegūst arī virkni citu priekšrocību, kas ievērojami atvieglo apmācību procesu, piemēram:

 • jaunākās automašīnas, kas ir aprīkotas ar parkošanās sensoriem, atpakaļskata kamerām un citu aprīkojumu, kas ļauj veiksmīgi apgūt transportlīdzekļa vadīšanu un iespēju nokārtot eksāmenus pat no pirmās reizes;
 • zinoši un pieredzējuši instruktori un pasniedzēji, kas nodrošinās teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, lai ikviens mūsu autoskolas audzēknis spētu droši justies ceļu satiksmē;
 • mūsdienīga tiešsaistes platforma, kas palīdz organizēt apmācību procesu, piesakoties apmācībām, sekojot līdzi saviem rezultātiem un izmaksām.

Autoskola Einšteins Limbažos – kategoriju apmācības

Autoskola Einšteins Limbažos piedāvā visu populārāko kategoriju un apakškategoriju teorētiskās un praktiskās apmācības. Kāda no kategorijām interesē tevi?

 • AM kategorija Limbažos – piedāvājam teorijas apgūšanu online apmācības veidā.
 • A kategorija Limbažos – tostarp arī apakškategoriju A1 un A2 teorētiskās un praktiskās apmācības.
 • B kategorija Limbažos – piedāvājam teorijas apgūšanu online apmācības veidā.
 • BE kategorija Limbažos – teorētiskā un praktiskā apmācība piekabes tiesību iegūšanai.
 • C kategorija Limbažos – tostarp arī C1 un C1E kravas auto vadīšanas kategorijas apmācības.
 • CE kategorija Limbažos – apmācības vadītāja apliecības iegūšanai kravas auto vadīšanai ar piekabi.
 • D kategorija Limbažos – teorētiskās un praktiskās apmācības autobusa vadītāja apliecībai. (Tuvākais Valmierā) 
 • 95. koda kursi Limbažos – profesionālās vadītāja kvalifikācijas iegūšana komercpārvadājumiem.
 • PMP kursi Limbažos – teorētiskā un praktiskā apmācība autovadītāja un citu apliecību iegūšanai.

Izvēlies kategoriju, piemērotāko apmācību grupu un piesakies apmācībām jau šodien!

Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskola Limbažos

Autoskola Einšteins Limbažos piedāvā iegūt visas populārākās vadītāja kategorijas - AM, A, B, BE, C, CE, D -, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus (PMP).

Autoskola Einšteins Limbažos atrodas Parka ielā 38 (Limbažu vidusskola).

Einšteins autoskolā Limbažos praktiskā braukšana notiek ar manuālo ātrumkārbu. Braukšanas apmācības notiek ar jaunāko VW Golf VIII modeli.

Aptuvenās vadītāja apliecības iegūšanas cenas mūsu autoskolas filiālē Limbažos vari aprēķināt cenu kalkulatorā mūsu mājaslapā. Izvēlies nepieciešamo kategoriju, pilsētu, kā arī neaizmirsti atzīmēt CSDD izmaksas – šādi uzzināsi aptuvenās vadītāja apliecības iegūšanas cenas Limbažos.

Autoskolas Einšteins Limbažu filiāles instruktorus un pasniedzējus vari atrast mūsu mājaslapā. Šeit tu atradīsi arī papildu informāciju par nodarbību cenām, pieejamajiem transportlīdzekļiem, kā arī braukšanas uzsākšanas vietu.

Lai noslēgtu līgumu, tev nav jādodas uz mūsu autoskolas filiāli Limbažos. Noslēgt līgumu Tu varēsi attālināti.

Ja apgūsti autovadītāja kursus Limbažos, CSDD eksāmenu kārtosi tuvākajā CSDD filiālē Valmierā.

Jā, autoskolā Einšteins Limbažu filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja iziet attālināti jeb e-apmācībā, kur 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības jāapgūst klātienē sev ērtākajā Einšteins filiālē.