Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Eva Briede

Sazinies ar mūsu Daugavpils klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +37120602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Mihoelsa iela 43, Daugavpils (Latgales Mācību Centra iekšpagalms)

Einšteins komanda Daugavpils

Autoskolas Daugavpilī

Meklē autoskolas Daugavpilī, kurās apgūt B kategorijas autovadītāju kursus vai iegūt citu transportlīdzekļu vadītāju kategoriju? Iespējams, tev nepieciešams apgūt pirmās medicīniskās palīdzības kursus vai iegūt 95. kodu profesionālās kvalifikācijas celšanai? Plašajā autoskolu piedāvājumā Daugavpilī, autoskola Einšteins noteikti ir tava pirmā izvēle! Latvijā lielākā un studentu iecienītākā autoskola piedāvā ērtu un mūsdienīgi organizētu apmācību procesu, kas ļauj viegli un ātri sakārtot mācību administratīvo pusi - reģistrāciju autoskolā, līguma noslēgšanu, nodarbību pieteikšanu un maksājumu veikšanu - lai tava uzmanība maksimāli tiktu veltīta tieši teorētiskajām un praktiskajām apmācībām. 

Autoskolas Einšteins Daugavpils filiāle visu nepieciešamo sekmīgam un ērtam mācību procesam piedāvā vienuviet:

  • pirmās medicīniskās palīdzības kursus;
  • online apmācību un klātienes apmācības;
  • apmācības latviešu un krievu valodas;
  • mūsdienīgu autoparku;
  • praktisko apmācību ar manuālo pārnesuma kārbu.

Autoskola Einšteins Daugavpilī

Kāpēc autoskolas Einšteins Daugavpils filiāle ir tava labākā izvēle? Arī mūsu Daugavpils filiāle savu studentu apmācību procesu organizē ar mūsdienīgas elektroniskās platformas palīdzību. Šī platforma sniedz iespēju gan plānot nodarbību grafiku un pieteikties nodarbībām pie instruktoriem, gan sekot līdzi savam progresam un vadītāja apliecības iegūšanas izmaksām tikai ar dažu klikšķu palīdzību!

Mūsdienīgi risinājumi ļauj piedāvāt arī individuālu pieeju ikvienam studentam! Ja tev ir nepieciešams apgūt kursu paātrināti, iegūt vairākas transportlīdzekļu vadīšanas kategorijas reizē, vai arī tev ir jautājumi par 95. koda sertifikāta atjaunošanu vai apmācību finansēšanas iespējām, tad sazinies ar mums jau šodien. Mēs palīdzēsim atrast tev piemērotāko un izdevīgāko apmācību risinājumu, kā arī piedāvāsim norēķināties par kursiem ar kredīta starpniecību! 

Transportlīdzekļu vadītāju kategorijas Daugavpils filiālē

Autoskola Einšteins Daugavpilī piedāvā plašāko apmācību piedāvājumu (gan teorētisko, gan praktisko apmācību) transportlīdzekļu vadītāju kategoriju iegūšanai. 

  • B kategorija Daugavpilī;
  • 95.kods Daugavpilī;
  • pirmās medicīniskās palīdzības kursi Daugavpilī.
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskolas Daugavpilī

Autoskola Einšteins Daugavpilī piedāvā apgūt B kategorijas apmācību, 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskola Einšteins Daugavpilī piedāvā ne tikai plašāko transportlīdzekļu vadītāju apmācību piedāvājumu, bet arī modernāko autoparku (manuālā un automātiskā pārnesuma kārba) un apmācību procesa organizēšanu ar elektroniskās platformas starpniecību, kas sniedz iespēju veikt online nodarbību pierakstus un veikt bezkontakta maksājumus. Tāpat mūsu studentiem ir iespēja izvēlēties sev ērtāko mācību valodu – latviešu vai krievu valodu.

Autoskolas Einšteins filiāle Daugavpilī atrodas Raiņa ielā 18.

Lai uzzinātu aptuveno B kategorijas vai citu transportlīdzekļu vadītāju kategoriju iegūšanas cenu, izmanto mūsu izmaksu kalkulatoru! Aizpildi kalkulatorā prasīto informāciju, norādot Daugavpils filiāli. Mūsu online kalkulators piedāvās aptuvenās izmaksas par teorētisko un praktisko apmācību, kā arī CSDD un citām papildu izmaksām.

Nē, autoskolas Einšteins Daugavpils filiāli nav nepieciešams apmeklēt. Apmācību līgums tiek noslēgts attālināti autoskolas Einšteins elektroniskajā sistēmā. Lai noslēgtu līgumu, elektroniskajā sistēmā ir nepieciešams izveidot profilu un reģistrēties izvēlētajiem kursiem.

Jā, protams! Daugavpilī atrodas viena no 10 CSDD reģionālajām filiālēm, kurās tiek piedāvāta arī eksāmenu kārtošana. Tas nozīmē, ka Einšteins Daugavpils filiāles studentiem ir iespēja kārtot CSDD eksāmenus savā pilsētā, taču eksāmenus var kārtot arī kādā no citā reģionālajām filiālēm.

Jā, arī Daugavpils filiāles studentiem ir iespēja apgūt teorētisko apmācību attālināti. Šobrīd online apmācība ir pieejama B kategorijas teorētiskajām apmācībām.

CSDD  teorijas un vadīšanas eksāmenu kārtošana, kā arī mācību braukšanas atļauju un vadītāja apliecības izsniegšana ir maksas pakalpojumi. Lai uzzinātu CSDD pakalpojumu izmaksas,  iepazīstieties ar aktuālo cenrādi CSDD mājaslapā!

Jā, autoskolā Einšteins Daugavpils filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.