Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Marta Liepkalne

Sazinies ar mūsu Talsos klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 2A, Talsi

Einšteins komanda Talsi

Autoskolas Talsos

Autoskolas Talsos saviem topošajiem studentiem piedāvā apgūt visu pieprasītāko kategoriju apmācību kursus. Taču reģionālo autoskolu piedāvājums attiecībā uz modernu mācību procesa organizēšanu, braukšanas nodarbību plānošanu un apmaksu, kā arī klientu atbalstu apmācību laikā, ne vienmēr ir mūsdienu prasībām atbilstošs. Šodien autovadītāja apliecības iegūšana vai kategoriju kursu apguve nebūt nav tikai noteikta skaita lekciju vai praktisko apmācību apmeklēšana. Autoskolas uzdevums ir ne tikai palīdzēt saviem audzēkņiem apgūt auto vadīšanu, kas palīdz tiem sekmīgi iekļauties ikdienas ceļu satiksmē, bet arī sniegt izcilu klientu apkalpošanu un mūsdienīgus risinājumus mācību plānošanai, lai organizētu vienkāršu un individuāli pielāgotu apmācību procesu. Arī saviem Talsu filiāles audzēkņiem, autoskola Einšteins piedāvā:

 • online reģistrāciju apmācību kursiem;
 • attālinātu līguma noslēgšanu;
 • braukšanas nodarbību plānošanu un bezskaidras naudas norēķinus autoskolas online sistēmā;
 • modernu autoparku;
 • pieredzējušus un studentu atzītus mācībspēkus.

Autoskola Einšteins Talsos

Neskatoties uz to, ka Autoskolas Einšteins Talsu filiāle ir viena no mūsu jaunākajām filiālēm Latvijā, arī saviem Talsu pilsētas un novada audzēkņiem nodrošinām visas priekšrocības, kuras sniedz mācības autoskolā Einšteins! Kas ir šīs priekšrocības, kuru dēļ ir vērts uzsākt vai turpināt mācības tieši autoskolā Einšteins?

 1. Apmācību process bez robežām – uzsāc kategorijas apmācību Talsos, bet pabeidz to jebkurā citā Einšteins filiālē visā Latvijā.
 2. Pārnāc no citas autoskolas – esi uzsācis apmācības, taču vēlies mainīt autoskolu? Droši maini autoskolu teorētiskās apmācības laikā vai pirms praktisko nodarbību uzsākšanas.
 3. Bezkontakta norēķini un ērta online apmācību organizēšanas sistēma – nekādu skaidras naudas norēķinu un neērtu braukšanas nodarbību plānošanu. Visu ērti un vienkārši var paveikt Einšteins online platformā.
 4. Online un klātienes apmācības – izvēlies sev ērtāko un piemērotāko apmācību veidu teorētiskā kursa apgūšanai.

Autoskolas Einšteins piedāvātās apmācību kategorijas

Vēlies iegūt B kategorijas autovadītāja apliecību, vai kādu citu transportlīdzekļu vadīšanas kategoriju? Iepazīsties ar Talsu filiāles tuvāko nodarbību kalendāru vai sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk par apmācību pieejamību:

 • AM kategorija Talsos;
 • B kategorija Talsos;

Tāpat tavām ērtībām piedāvājam arī 95.koda kursus un pirmās medicīniskās palīdzības kursus Talsos.

Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskolas Talsos

Mūsu autoskola Talsos saviem studentiem sniedz Latvijā modernākos autoskolu pakalpojumus – online un klātienes apmācības, attālinātu reģistrāciju kursiem un līgumu slēgšanu, ērtu un vienkārši lietojamu apmācību organizēšanas un bezskaidras naudas norēķinu platformu. Vienlaikus mūsu Talsu filiāles studentiem ir iespēja apgūt teorētisko un praktisko kursu Latvijā vadošo pasniedzēju un instruktoru vadībā.

Talsu pilsētas un novada studentiem nodrošinām modernākās apmācības iespējas B kategorijas, 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursu apguvei.

Autoskolas Einšteins filiāle Talsos atrodas Krišjāņa Valdemāra ielā 2a, 1. stāvā.

Ja vēlies uzzināt aptuveno tiesību iegūšanas cenu mūsu autoskolas Talsu filiālē, izmanto mūsu izmaksu aprēķina kalkulatoru. Izvēlies sevi interesējošo kategoriju, pilsētu, kā arī neaizmirsti atzīmēt CSDD izmaksas – šādi mēs varam palīdzēt tev uzzināt provizorisko tiesību cenu Talsos.

Nē, lai noslēgtu apmācību līgumu, autoskolas filiāli nav nepieciešams apmeklēt! Apmācību līgums tiek noslēgts attālināti, izmantojot mūsu ērto tiešsaistes sistēmu!

Jā, Talsos atrodas CSDD filiāle, tāpēc autoskolas Einšteins Talsu filiāles studenti var kārtot CSDD eksāmenu savā pilsētā.

Jā, autoskolā Einšteins Talsu filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja iziet attālināti jeb e-apmācībā, kur 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības jāapgūst klātienē.