Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Marta Liepkalne

Sazinies ar mūsu Ventspils klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Ģertrūdes iela 13, Ventspils

Einšteins komanda Ventspils

Autoskolas Ventspilī

Autoskolas Ventspilī sagatavo autovadītājus visu populārāko kategoriju vadītāju apliecību iegūšanai. Visbiežāk autoskolas saviem studentiem piedāvā divus svarīgākos pakalpojumus, kas ir nepieciešami izvēlētās vadītāja apliecības iegūšanai: teorijas nodarbības un praktiskās braukšanas nodarbības. Taču tikai daļa no Ventspils autoskolām nodrošina studentiem mūsdienīgu pakalpojumu kopumu, kas apvieno:

 • pirmās medicīniskās palīdzības kursus;
 • autovadītāju medicīnisko komisiju;
 • online apmācību;
 • klātienes apmācību;
 • provizorisko apmācību izmaksu aprēķināšanu;
 • attālinātu reģistrāciju un līguma noslēgšanu;
 • auto instruktorus sievietes un vīriešus;
 • mūsdienīgu autoparku un figūru laukumu;
 • bezskaidras naudas norēķinu sistēmu.

Autoskola sniedz nepieciešamās zināšanas un iemaņas auto vadīšanai, kā arī apliecina savu studentu gatavību CSDD eksāmeniem, taču vēl svarīgāk – autoskolas uzdevums ir sniegt audzēkņiem prasmes un pārliecību drošai dalībai ceļu satiksmē. Lai apmācību process būtu veiksmīgs ne tikai vainagojoties ar kategorijas iegūšanu, bet arī pārliecību uz ceļa, autoskolas Einšteins Ventspils filiāle īpašu uzmanību pievērš apmācību procesam un individuālai pieejai katram studentam. Mūsu Ventspils filiāles studentu apmācību process tiek organizēts ar īpaši izstrādātas online platformas palīdzību. Šajā platformā tiek plānots nodarbību grafiks, pieteiktas braukšanas nodarbības,  kā arī ir pieejama informācija par apmācību progresu un apmācību izmaksām. Pateicoties autoskolas Einšteins ērtajai un vienkārši lietojamajai online platformai, studentiem tiek nodrošināta iespēja veltīt visu savu uzmanību apmācībām un prasmju uzlabošanai, nevis mācību procesa organizēšanai ar autoskolas administrāciju, pasniedzējiem un instruktoriem.

Autoskola Einšteins Ventspilī

Autoskolas Einšteins filiāle Ventspilī ir viena no mūsu straujāk augošajām filiālēm Kurzemē. Savu darbību uzsākot 2020. gadā, autoskola Einšteins Ventspilī turpina gūt arvien plašāku atpazīstamību, piedāvājot augstas kvalitātes apmācību procesu pieredzējušu pasniedzēju un instruktoru vadībā, kā arī mūsdienīgu autoparku. Mūsu individuālo pieeju apmācību procesā atzinīgi novērtē arī Ventspils un Ventspils novada topošie autovadītāji, plaši izmantojot iespēju personalizēt autoskolas pakalpojumu saņemšanu, tajā skaitā izvēloties:

 • online apmācību;
 • paātrinātu autovadītāja apliecības iegūšanu;
 • apmācību finansēšanu;
 • pārnākšanu no citas autoskolas;
 • mācības dažādās autoskolas Einšteins filiālēs visā Latvijā.

Autoskola Einšteins Ventspilī topošajiem studentiem regulāri piedāvā dažādas akcijas un īpašos piedāvājumus, lai vadītāja apliecības iegūšana būtu vēl izdevīgāka. Ja arī tu plāno uzsākt autovadītāja kursus vai kārtot kādu citu kategoriju, iepazīsties ar mūs Ventspils filiāles aktuālākajām apmācību grupām un akcijas piedāvājumiem. Tāpat vari sekot līdzi autoskolas aktualitātēm mūsu sociālo tīklu profilos. Ja tiesību iegūšanai esi izvēlējies tieši Ventspili, tad nešaubies – tava izvēle ir pareiza! Ventspils ir viena no 10 Latvijas pilsētām, kurā atrodas CSDD reģionālā nodaļa. Tas nozīmē, ka gan apmācību, gan eksāmenus varēsi ērti un vienkārši kārtot savā pilsētā, nedodoties ārpus tās! Esi gatavs uzsākt apmācības? Reģistrējies mūsu mājaslapā, noslēdz līgumu attālināti un uzsāc mācības sev izdevīgākajā laikā!

Autoskola Einšteins Ventspilī piedāvā sekojošus pakalpojumus:

 • AM kategorijas apmācība Ventspilī
 • A kategorijas apmācība Ventspilī
 • B kategorijas apmācība Ventspilī
 • 95. kods kursi Ventspilī
 • Pirmās palīdzības kursi Ventspilī
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskolas Ventspilī

Autoskolas Einšteins filiāle Ventspilī piedāvā ne tikai AM, A, B, BE, C, CE, D kategoriju kursus, bet arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Klātienes apmācības tiek organizētas autoskolas Einšteins Ventspils filiāles telpās Ģertrūdes ielā 13.

Jā, protams! Autoskolas Einšteins Ventspils filiāles studenti var kārtot CSDD eksāmenus savā pilsētā. Taču atceries, ka CSDD eksāmenu kārtošana netiek piesaistīta konkrētai praktiskās apmācības norises vietai. Eksāmena kārtošanai vari izvēlēties jebkuru no 10 CSDD nodaļām visā Latvijā.

Apmācību izmaksas – auto vadītāja kursi, citu kategoriju apmācība – Ventspilī var būt ļoti dažādas. Katra autoskola individuāli nosaka savu pakalpojumu cenu, ņemot vērā dažādus faktorus. Taču atceries, ka vadītāja apliecības cenā ir jāiekļauj arī CSDD izdevumi. Lai noskaidrotu aptuvenās vadītāja apliecības izmaksas autoskolā Einšteins, izmanto mūsu cenu kalkulatoru!

Jā, visiem autoskolas Einšteins studentiem ir iespēja izvēlēties B kategorijas online apmācību. Online apmācība sniedz iespēju 8 nodarbības noklausīties attālināti no jebkuras vietas pasaulē, savukārt 3 nodarbības apmeklēt klātienē!