Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Eva Briede

Sazinies ar mūsu Rēzeknes klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +37120602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Atbrīvošanas aleja 121 B, Rēzekne

Einšteins komanda Rēzekne

Autoskolas Rēzeknē

Ja meklē autoskolas Rēzeknē, pievērs uzmanību dažādiem izvēles kritērijiem kā, piemēram, vai studentiem tiek piedāvāts mūsdienīgi organizēts apmācību process, vai braukšanas nodarbībās tiek izmantotas jaunākās automašīnas, vai iespējams apgūt teorētisko apmācību rīta, vakara, brīvdienu grupās, lai ikvienam autoskolas audzēknim būtu iespēja izvēlēties sev piemērotāko mācību laiku. 

Dažādu kategoriju transportlīdzekļu vadītāju kursus piedāvā daudzas autoskolas Rēzeknē, taču mūsdienīgākā autoskola tavā pilsētā ir autoskola Einšteins, kas piedāvā ne tikai augstākās kvalitātes apmācību un iespēju mācīties pie pieredzējušiem instruktoriem un pasniedzējiem, bet arī mūsdienīgi organizētu apmācību procesu, izmantojot tiešsaistes platformu, kurā iespējams pieteikties nodarbībām, sekot līdzi savam progresam, kontrolēt izmaksas.

Autoskola Einšteins Rēzeknē

Autoskola Einšteins Rēzeknē piedāvā lielisku iespēju ātri, kvalitatīvi un izdevīgi apgūt pieprasītāko B kategoriju, tostarp autovadītāju kursu teorētisko un praktisko apmācību savā pilsētā. Izvēloties autoskolu Einšteins Rēzeknē, studenti iegūst virkni dažādu priekšrocību, kas padara apmācību procesu vienkāršāku:

  • iespēja apgūt AM un B kategorijas teorētisko apmācību online kursu veidā;
  • identiska automašīna braukšanas apmācībās kā CSDD eksāmenā;
  • vietējie instruktori un zinoši pasniedzēji;
  • iespēja noslēgt līgumu attālināti, neapmeklējot mūsu autoskolas filiāli Rēzeknē.

Nozīmīgs posms veiksmīgai praktiskās apmācības apguvei un CSDD braukšanas eksāmena nokārtošanai ir jaunāko automašīnu pieejamība, kas aprīkotas ar parkošanās sensoriem, atpakaļskata kamerām, līniju atpazīšanas sistēmām. Autoskolas Einšteins filiālē Rēzeknē ir pieejamas šādas automašīnas ar mūsdienīgu aprīkojumu, kas palīdz mūsu audzēkņiem ne tikai justies droši braukšanas laikā, bet arī nokārtot CSDD eksāmenu pat no pirmās reizes.

Autoskola Einšteins Rēzeknē – apmācību kategorijas 

Autoskola Einšteins Rēzeknē piedāvā teorētiskās un praktiskās apmācības tev vēlamās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecības iegūšanai. Viena no pieprasītākajām kategorijām ir B kategorija, ko piedāvā daudzas autoskolas Rēzeknē, taču mūsu studentu ērtībām piedāvājam apgūt šīs kategorijas teorētiskos kursus online apmācības veidā. Tāpat tiešsaistē varēsi apgūt arī AM kategorijas teoriju. Ja meklē autoskolu, kas piedāvā iegūt AM vai B kategorijas tiesības Rēzeknē, piesakies apmācībām Einšteins autoskolā, reģistrējies un iegūsti tev vajadzīgās kategorijas tiesības jau pavisam drīz! Tāpat mūsu autoskolas filiālē Rēzeknē piedāvājam 95.koda kursus, kā arī pirmās medicīniskās palīdzības kursus. Izvēlies kategoriju, piemērotāko apmācību grupu un piesakies apmācībām jau šodien!
 

Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskolas Rēzeknē

Ja meklē Rēzeknes autoskolas, izvēlies Einšteins autoskolu. Kāpēc? Esam modernākā autoskola Rēzeknē, kas piedāvā saviem studentiem mūsdienīgākos apmācības risinājumus – tiešsaistes platformu apmācību procesa organizēšanai, jaunākās automašīnas braukšanas nodarbībām, kas ir identiskas CSDD braukšanas eksāmena automašīnām, vietējos braukšanas instruktorus, akcijas un lieliskas cenas tiesību iegūšanai, kā arī citas priekšrocības, lai tavs apmācību process būtu vienkāršs un patīkams!

Einšteins autoskolas filiāle Rēzeknē piedāvā dažādu kategoriju, tostarp AM, B kategorijas apmācību, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskolas Einšteins filiāle Rēzeknē atrodas Atbrīvošanas alejā 121 B, 2. stāvā.

Autoskola Einšteins Rēzeknē piedāvā apgūt praktiskās B kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas apmācības ar VW Golf VII - jaunāku un modernāku VW Golf modeli, salīdzinot ar CSDD eksāmenos izmantotajiem auto!

Lai uzzinātu provizoriskās autovadītāja tiesību iegūšanas cenas Rēzeknē, izmanto autoskolas Einšteins ērto aprēķina kalkulatoru. Izvēlies nepieciešamo kategoriju un pilsētu un atzīmē CSDD izmaksas – šādi uzzināsi, cik aptuveni tev izmaksās tiesības Rēzeknē.

Jā, Rēzeknē atrodas CSDD filiāle, tāpēc autoskolas Einšteins Rēzeknes filiāles studenti var kārtot CSDD eksāmenu savā pilsētā.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja iziet attālināti jeb e-apmācībā, kur 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības jāapgūst klātienē sev ērtākajā Einšteins filiālē.

Piedāvājam attālinātu reģistrāciju un līguma noslēgšanu. Izmantojot mūsu tiešsaistes sistēmu, varēsi veikt reģistrāciju, līguma noslēgšanu, maksājumu veikšanu, neapmeklējot mūsu autoskolas Einšteins filiāli Rēzeknē.

Jā, autoskolā Einšteins Rēzeknes filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja iziet attālināti jeb e-apmācībā, kur 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības jāapgūst klātienē.