Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Marta Liepkalne

Sazinies ar mūsu Rīgas klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Kalpaka bulvāris 10, Centra rajons, Rīga; Meža iela 7, Rīga

Einšteins komanda Rīga

Autoskolas un autovadītāju kursi Rīgā

Izvēloties autoskolu Rīgā, topošajiem autovadītājiem ir jāizdara izvēle no salīdzinoši plaša autoskolu piedāvājuma. Kā izdarīt pareizo izvēli, lai izvēlētie autovadītāju kursi sniegtu gaidīto un patiesi iemācītu ceļa satiksmē justies droši un pārliecināti? Pirmkārt, iepazīsties ar autoskolas apmācību piedāvājumu – vai izvēlētā autoskola piedāvā tieši Tev nepieciešamās kategorijas kursus. Tāpat pievērs uzmanību teorētisko apmācību formātam un autoskolas autoparkam. Tas pats attiecas arī uz autoskolas autoparku – ikviens students dod priekšroku jaunām automašīnām, kuras ir identiskas CSDD eksāmenu auto. Otrkārt, pievērs uzmanību autoskolas CSDD eksāmenu statistikai. Zemi CSDD statistikas rādītāji noteikti neliecina par apmācību kvalitāti! Visbeidzot, nekas neraksturo autoskolu labāk kā tās studenti – apskati atsauksmes autoskolas mājaslapā, sociālo tīklu profilos vai aptaujā draugus un paziņas, lai uzzinātu vairāk par autoskolas piedāvātajiem pakalpojumiem un instruktoriem.

Autoskola Einšteins Rīgā

Autoskola Einšteins ir modernākā un straujāk augošā autoskola ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā. Autoskola Einšteins Rīgā nodrošina autovadītāju apmācības AM, A,  A1, A2,  B, BE, C, CE, D1 (D)  kategorijās, kā arī profesionālā sertifikāta (95. kods ) iegūšanai. Kopš 2021. gada topošajiem autovadītājiem tika nodrošināta iespēja apgūt apmācību teorētisko kursu attālināti, taču jau 2022. gadā piedāvāsim iespēju iegūt autovadītāja apliecību mūsdienīgā e-apmācību platformā, kas sniegs iespēju teorētisko apmācību apgūt jebkurā sev ērtā laikā un no jebkuras vietas pasaulē!

Mēs, autoskola Einšteins, no citām autoskolām Rīgā un Latvijā atšķiramies ar vēlmi inovēt un attīstīt autoskolu apmācību procesu. Šobrīd strādājam pie unikālas elektroniskās platformas izveides, kurā mūsu studenti satiksies ar saviem instruktoriem. Tādējādi mēs ne tikai rūpējamies par ērtu pakalpojuma saņemšanu un mācību procesa organizēšanu, bet arī par caurskatāmību un studentu interešu pārstāvību. Šī platforma – ar iespēju tiešsaistē sekot līdzi apmācību procesam un individuālam progresam – motivē iegūt autovadītāja apliecību ātrāk, samazinot izmaksas.

Autoskolas Rīgas filiāle tika atklāta 2016. gadā, sniedzot iespēju arī Rīgas un Pierīgas topošajiem autovadītājiem apgūt braukšanas iemaņas patiesi mūsdienīgā autoskolā. Šodien autoskolas Einšteins pakalpojumi ir pieejami visā Latvijā, turklāt apmācību procesu var uzsākt un noslēgt dažādās pilsētās. Autoskola Einšteins ir ne tikai lielākā autoskola Latvijā pēc apmācāmo skaita, bet arī vadošā autoskola Latvijā pēc teorētiskās un praktiskās apmācības CSDD statistikas rādītājiem!

Autoskola Einšteins Rīgā nodrošina sekojošus pakalpojumus:

  • AM kategorijas apmācība Rīgā
  • A kategorijas apmācība Rīgā
  • B kategorijas apmācība Rīgā
  • BE kategorijas apmācība Rīgā
  • C kategorijas apmācība Rīgā
  • CE kategorijas apmācība Rīgā
  • D kategorijas apmācība Rīgā
  • 95. kods kursi Rīgā
  • Pirmās palīdzības kursi Rīgā
  • Autovadītāju medicīniskā komisija Rīgā
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskola Rīgā

Autoskolas Einšteins Rīgas filiāle piedāvā apmācības AM, A,  A1, A2,  B, BE, C, CE, D1 (D) kategorijās, kā arī profesionālā sertifikāta (95. Kods) iegūšanai.

Apmācībām Rīgas filiālē var pieteikties mūsu mājaslapā, aizpildot apmācību pieteikuma anketu.

Šobrīd autoskola Einšteins piedāvā B kategorijas teorētisko apmācību kursus gan online, gan klātienē. Online apmācība sniedz iespēju apgūt teorētisko kursu no jebkuras vietas pasaulē, tas sastāv no 8 nodarbībām jebkurā ētrā laikā, vietā un tempā, savukārt pēdējās 3 nodarbības jānoklausās jebkurā Autoskolas Einšteins filiālē Latvijā. 

Ja vēlies uzzināt konkrētas kategorijas tiesību iegūšanas izmaksas,  tad vari to ērti un precīzi aprēķināt mūsu apmācību izmaksu kalkulatorā!

Jā, autoskola Einšteins Rīgā piedāvā arī klātienes B kategorijas teorētiskos kursus. Ienāc un atrodi sev piemērotāko nodarbību laiku!

Apmācībām Rīgas filiālē var pieteikties mūsu mājaslapā, aizpildot apmācību pieteikuma anketu.