Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Marta Liepkalne

Sazinies ar mūsu Smiltenes klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Dārza iela 17, Smiltene

Einšteins komanda Smiltene

Autoskolas Smiltenē

Ja meklē autoskolas Smiltenē, pirms izvēles izdarīšanas par labu kādai no autoskolām, pievērs uzmanību ne tikai autoskolu atsauksmēm, bet arī veidam, kā tiek organizēts apmācību process. Piemēram, autoskolā Einšteins Smiltenē tu vari izmantot lieliskas iespējas mūsdienīgam un kvalitatīvam apmācību procesam un pieredzei:

  • online kursu iespējas AM un B kategorijai;
  • mūsdienīga tiešsaistes platforma mācību procesa organizēšanai;
  • attālināta reģistrācija un līguma noslēgšana;
  • bezskaidras naudas norēķinu iespējas;
  • jaunākās automašīnas praktiskajās braukšanas nodarbībās.

Tāpat pirms autoskolas izvēles Smiltenē noskaidro, kādus apmācību laikus, valodas un kategorijas piedāvā autoskolas Smiltenē, vai tās piedāvā apgūt arī 95.koda un PMP kursus.

Autoskola Einšteins Smiltenē

Autoskola Einšteins Smiltenē piedāvā apgūt tev vajadzīgās kategorijas teorētiskās un praktiskās apmācības pieredzējušu pasniedzēju un vietējo braukšanas instruktoru vadībā. Izvēloties mūsu autoskolas filiāli Smiltenē, tu varēsi ne tikai ātri un kvalitatīvi apgūt teorētisko apmācību, bet arī piedalīties braukšanas nodarbībās ar jaunu automašīnu, kas ir aprīkota ar atpakaļskata kamerām, parkošanās sensoriem, līniju atpazīšanas sistēmām. Mūsdienīgs auto – mūsdienīgām apmācībām!

Autoskola Smiltenē - apmācību kategorijas

Autoskola Einšteins Smiltenē piedāvā plašāko apmācību piedāvājumu dažādu transportlīdzekļu kategoriju iegūšanai.

  • AM kategorija Smiltenē – online teorētisko apmācību;
  • A kategorija Smiltenē – teorētisko apmācību un praktiskās nodarbības;
  • B kategorija Smiltenē – apgūsti teorētiskos kursus ne tikai klātienē, bet arī tiešsaistē;
  • BE kategorija Smiltenē – teorētiskā apmācība piekabes tiesību iegūšanai;
  • C kategorija Smiltenē – kravas auto vadīšanas kategorijas apmācība.

Tāpat tavām ērtībām piedāvājam 95.koda kursus Smiltenē, kā arī pirmās medicīniskās palīdzības kursus Smiltenē. Izvēlies kategoriju, piemērotāko apmācību grupu un piesakies apmācībām jau šodien

Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskola Smiltenē

Autoskola Einšteins Smiltenē – esam autoskola ar ilggadēju un profesionālu pieredzi nozarē, kas nodrošina labākās un modernākās apmācības iespējas visu populārāko kategoriju – AM, A, B, BE, C un CE kategoriju apmācību, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus pieredzējušu instruktoru un pasniedzēju vadībā, kas savukārt palīdz ātri un kvalitatīvi iegūt vēlamās kategorijas vadītāja apliecību.

Autoskolas Einšteins filiāle Smiltenē atrodas Dārza ielā 17, 1. stāvā.

Lai uzzinātu, cik provizoriski izmaksās tiesību iegūšana Smiltenē, izmanto mūsu ērto tiesību cenas aprēķina kalkulatoru. Izvēlies nepieciešamo kategoriju, pilsētu, kā arī neaizmirsti atzīmēt CSDD izmaksas – šādi uzzināsi aptuveno tiesību cenu Smiltenē.

Nē, apmācību līgumu varēsi noslēgt izmantojot mūsu ērto tiešsaistes sistēmu, neapmeklējot autoskolas Einšteins filiāli Smiltenē.

Ja apgūsti autovadītāja kursus Smiltenē, CSDD eksāmena kārtošanu var pieteikt kādā no tuvākajām CSDD filiālēm, piemēram, Valmierā.

Jā, autoskolā Einšteins Smiltenes filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja apgūt attālināti! 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības ir jāapmeklē klātienē.