Start your training this week!

Closest studies

Marta Liepkalne

Contact our customer specialist in Smiltene

Questions about learning processes, registrations, cooperation possibilities and vacancies.

Phone: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Address: Dārza iela 17, Smiltene

Einšteins team Smiltene

Driving school and driving courses in Smiltene

Show more Show less

Frequently asked questions - driving school in Smiltene

Autoskola Einšteins Smiltenē – esam autoskola ar ilggadēju un profesionālu pieredzi nozarē, kas nodrošina labākās un modernākās apmācības iespējas visu populārāko kategoriju – AM, A, B, BE, C un CE kategoriju apmācību, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus pieredzējušu instruktoru un pasniedzēju vadībā, kas savukārt palīdz ātri un kvalitatīvi iegūt vēlamās kategorijas vadītāja apliecību.

Autoskolas Einšteins filiāle Smiltenē atrodas Dārza ielā 17, 1. stāvā.

Lai uzzinātu, cik provizoriski izmaksās tiesību iegūšana Smiltenē, izmanto mūsu ērto tiesību cenas aprēķina kalkulatoru. Izvēlies nepieciešamo kategoriju, pilsētu, kā arī neaizmirsti atzīmēt CSDD izmaksas – šādi uzzināsi aptuveno tiesību cenu Smiltenē.

Nē, apmācību līgumu varēsi noslēgt izmantojot mūsu ērto tiešsaistes sistēmu, neapmeklējot autoskolas Einšteins filiāli Smiltenē.

Ja apgūsti autovadītāja kursus Smiltenē, CSDD eksāmena kārtošanu var pieteikt kādā no tuvākajām CSDD filiālēm, piemēram, Valmierā.

Jā, autoskolā Einšteins Smiltenes filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja apgūt attālināti! 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības ir jāapmeklē klātienē.