Start your training this week!

Closest studies

Marta Liepkalne

Contact our customer specialist in Valmiera

Questions about learning processes, registrations, cooperation possibilities and vacancies.

Phone: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Address: 9 Rigas Street (3rd Floor), Valmiera

Einšteins team Valmiera

Driving school and driving courses in Valmiera

Show more Show less

Frequently asked questions - driving school in Valmiera

Autoskolas Einšteins Valmieras filiāle piedāvā apgūt AM, A, B, BE, C, CE, D kategoriju teorētisko un praktisko apmācību, kā arī 95. koda un Pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskolas Einšteins Valmieras filiāle atrodas pašā pilsētas centrā - Rīgas ielā 9, 3. stāvā. Darba dienās pēc plkst. 18:00, kā arī brīvdienās ieeja no pagalma puses (tālākais korpuss).

Valmierā A kategorijas apmācība notiek VTU laukumā.

Jā, Valmierā atrodas viena no 10 CSDD filiālēm – eksāmenu kārtošanas vietām. Tāpēc autoskolas Einšteins Valmieras filiāles studentiem ir iespēja kārtot CSDD eksāmenus savā pilsētā.

Vadītāja apliecības iegūšanas cenas dažādu autoskolu vidū atšķiras. Autoskola Einšteins piedāvā aprēķināt vadītāja apliecības provizoriskās izmaksas mūsu cenu kalkulatorā.

Jā, mūsu Valmieras autoskolas studentiem ir iespēja apgūt AM un B kategoriju teorētisko apmācību attālināti, neapmeklējot nodarbības autoskolā.

Mūsu Valmieras autoskolas instruktoru saraksts ir pieejams mājaslapā. Tajā atradīsi visu svarīgāko informāciju, lai izvēlētos sev piemērotāko braukšanas instruktoru – nodarbības cenu, braukšanas nodarbībai pieejamo transportlīdzekli, kā arī braukšanas uzsākšanas vietu.

Mēs savus klientus apkalpojam attālināti - mācību līgumu ērti un ātro var noformēt mūsu mājaslapā! Pēc apmācību grupas izvēles un līguma noslēgšanas, mūsu klientu konsultante ar Jums sazināsies, lai izstāstītu sīkāk par apmācību procesu.

C, CE kategorijām CSDD vadīšanas eksāmens tiek kārtots ar to pašu transportlīdzekli, ar kuru tiek veikta apmācība autoskolā. Tāpēc autoskolā veiksiet maksājumu par kravas auto izmantošanu eksāmenā.

Jā, praktisko apmācību varat uzsākt jebkurā no Autoskolas Einšteins filiālēm, neskatoties uz to, kurā pilsētā uzsākta teorētiskā apmācība.

Esam viena no lielākajām Autoskolām Latvijā, tāpēc kavēto nodarbības piedāvājam noklausīties jebkurā no autoskolas Einšteins filiālēm. 

Jā, kursantiem, kuri braukšanas apmācību Valmierā vēlas veikt angļu valodā, aicinām pieteikties pie instruktora Mārtiņa Netļa vai Jāņa Gailiša.

Jebkurā CSDD nodaļā ir jāveic maksājumi gan par teorijas, gan par vadīšanas eksāmenu, kā arī mācību braukšanas atļauju un vadītāja apliecības izsniegšanu. Ar aktuālo cenrādi iespējams iepazīties CSDD mājaslapā!