Start your training this week!

Closest studies

Marta Liepkalne

Contact our customer specialist in Talsi

Questions about learning processes, registrations, cooperation possibilities and vacancies.

Phone: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Address: Krišjāņa Valdemāra iela 2A, Talsi

Einšteins team Talsi

Driving school and driving courses in Talsi

Show more Show less

Frequently asked questions - driving school in Talsi

Mūsu autoskola Talsos saviem studentiem sniedz Latvijā modernākos autoskolu pakalpojumus – online un klātienes apmācības, attālinātu reģistrāciju kursiem un līgumu slēgšanu, ērtu un vienkārši lietojamu apmācību organizēšanas un bezskaidras naudas norēķinu platformu. Vienlaikus mūsu Talsu filiāles studentiem ir iespēja apgūt teorētisko un praktisko kursu Latvijā vadošo pasniedzēju un instruktoru vadībā.

Talsu pilsētas un novada studentiem nodrošinām modernākās apmācības iespējas B kategorijas, 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursu apguvei.

Autoskolas Einšteins filiāle Talsos atrodas Krišjāņa Valdemāra ielā 2a, 1. stāvā.

Ja vēlies uzzināt aptuveno tiesību iegūšanas cenu mūsu autoskolas Talsu filiālē, izmanto mūsu izmaksu aprēķina kalkulatoru. Izvēlies sevi interesējošo kategoriju, pilsētu, kā arī neaizmirsti atzīmēt CSDD izmaksas – šādi mēs varam palīdzēt tev uzzināt provizorisko tiesību cenu Talsos.

Nē, lai noslēgtu apmācību līgumu, autoskolas filiāli nav nepieciešams apmeklēt! Apmācību līgums tiek noslēgts attālināti, izmantojot mūsu ērto tiešsaistes sistēmu!

Jā, Talsos atrodas CSDD filiāle, tāpēc autoskolas Einšteins Talsu filiāles studenti var kārtot CSDD eksāmenu savā pilsētā.

Jā, autoskolā Einšteins Talsu filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja iziet attālināti jeb e-apmācībā, kur 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības jāapgūst klātienē.