Start your training this week!

Closest studies

Marta Liepkalne

Contact our customer specialist in Daugavpils

Questions about learning processes, registrations, cooperation possibilities and vacancies.

Phone: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Address: Mihoelsa iela 43, Daugavpils

Einšteins team Daugavpils

Driving school and driving courses in Daugavpils

Show more Show less

Frequently asked questions - driving school in Daugavpils

Autoskola Einšteins Daugavpilī piedāvā apgūt B kategorijas apmācību, 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskola Einšteins Daugavpilī piedāvā ne tikai plašāko transportlīdzekļu vadītāju apmācību piedāvājumu, bet arī modernāko autoparku (manuālā un automātiskā pārnesuma kārba) un apmācību procesa organizēšanu ar elektroniskās platformas starpniecību, kas sniedz iespēju veikt online nodarbību pierakstus un veikt bezkontakta maksājumus. Tāpat mūsu studentiem ir iespēja izvēlēties sev ērtāko mācību valodu – latviešu vai krievu valodu.

Autoskolas Einšteins filiāle Daugavpilī atrodas Miera ielā 3/5.

Lai uzzinātu aptuveno B kategorijas vai citu transportlīdzekļu vadītāju kategoriju iegūšanas cenu, izmanto mūsu izmaksu kalkulatoru! Aizpildi kalkulatorā prasīto informāciju, norādot Daugavpils filiāli. Mūsu online kalkulators piedāvās aptuvenās izmaksas par teorētisko un praktisko apmācību, kā arī CSDD un citām papildu izmaksām.

Nē, autoskolas Einšteins Daugavpils filiāli nav nepieciešams apmeklēt. Apmācību līgums tiek noslēgts attālināti autoskolas Einšteins elektroniskajā sistēmā. Lai noslēgtu līgumu, elektroniskajā sistēmā ir nepieciešams izveidot profilu un reģistrēties izvēlētajiem kursiem.

Jā, protams! Daugavpilī atrodas viena no 10 CSDD reģionālajām filiālēm, kurās tiek piedāvāta arī eksāmenu kārtošana. Tas nozīmē, ka Einšteins Daugavpils filiāles studentiem ir iespēja kārtot CSDD eksāmenus savā pilsētā, taču eksāmenus var kārtot arī kādā no citā reģionālajām filiālēm.

Jā, arī Daugavpils filiāles studentiem ir iespēja apgūt teorētisko apmācību attālināti. Šobrīd online apmācība ir pieejama B kategorijas teorētiskajām apmācībām.

CSDD  teorijas un vadīšanas eksāmenu kārtošana, kā arī mācību braukšanas atļauju un vadītāja apliecības izsniegšana ir maksas pakalpojumi. Lai uzzinātu CSDD pakalpojumu izmaksas,  iepazīstieties ar aktuālo cenrādi CSDD mājaslapā!

Jā, autoskolā Einšteins Daugavpils filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.