Безумные цены в Автошколе Einšteins!

Дарим скидки - категории AM, A, B, BE, C, CE, D и периодическое обучение (КОД 95)

Начни обучение на этой неделе!

Ближайшее обучение

Виктория Кравцова

Свяжись с нашим консультантом по работе с клиентами в Даугавпилсе

Вопросы о процессе обучения, регистрации, сотрудничестве и вакансиях.

Телефон: +37120275242
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Aдрес: Raiņa iela 18, Daugavpils

Einšteins команда Даугавпилс

Автошколы и курсы автоводителей в Даугавпилсе

Показать больше Показать меньше

Часто задаваемые вопросы - aвтошкола в Даугавпилсе

Autoskola Einšteins Daugavpilī piedāvā apgūt B kategorijas apmācību, 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskola Einšteins Daugavpilī piedāvā ne tikai plašāko transportlīdzekļu vadītāju apmācību piedāvājumu, bet arī modernāko autoparku (manuālā un automātiskā pārnesuma kārba) un apmācību procesa organizēšanu ar elektroniskās platformas starpniecību, kas sniedz iespēju veikt online nodarbību pierakstus un veikt bezkontakta maksājumus. Tāpat mūsu studentiem ir iespēja izvēlēties sev ērtāko mācību valodu – latviešu vai krievu valodu.

Autoskolas Einšteins filiāle Daugavpilī atrodas Miera ielā 3/5.

Lai uzzinātu aptuveno B kategorijas vai citu transportlīdzekļu vadītāju kategoriju iegūšanas cenu, izmanto mūsu izmaksu kalkulatoru! Aizpildi kalkulatorā prasīto informāciju, norādot Daugavpils filiāli. Mūsu online kalkulators piedāvās aptuvenās izmaksas par teorētisko un praktisko apmācību, kā arī CSDD un citām papildu izmaksām.

Nē, autoskolas Einšteins Daugavpils filiāli nav nepieciešams apmeklēt. Apmācību līgums tiek noslēgts attālināti autoskolas Einšteins elektroniskajā sistēmā. Lai noslēgtu līgumu, elektroniskajā sistēmā ir nepieciešams izveidot profilu un reģistrēties izvēlētajiem kursiem.

Jā, protams! Daugavpilī atrodas viena no 10 CSDD reģionālajām filiālēm, kurās tiek piedāvāta arī eksāmenu kārtošana. Tas nozīmē, ka Einšteins Daugavpils filiāles studentiem ir iespēja kārtot CSDD eksāmenus savā pilsētā, taču eksāmenus var kārtot arī kādā no citā reģionālajām filiālēm.

Jā, arī Daugavpils filiāles studentiem ir iespēja apgūt teorētisko apmācību attālināti. Šobrīd online apmācība ir pieejama B kategorijas teorētiskajām apmācībām.

CSDD  teorijas un vadīšanas eksāmenu kārtošana, kā arī mācību braukšanas atļauju un vadītāja apliecības izsniegšana ir maksas pakalpojumi. Lai uzzinātu CSDD pakalpojumu izmaksas,  iepazīstieties ar aktuālo cenrādi CSDD mājaslapā!

Jā, autoskolā Einšteins Daugavpils filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.