Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Marta Liepkalne

Sazinies ar mūsu Gulbenes klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Ābeļu iela 8, Gulbene

Einšteins komanda Gulbene

Autoskolas Gulbenē

Meklē autoskolas Gulbenē? Izvēloties autoskolu savā pilsētā sev vēlamās kategorijas tiesību iegūšanai, jāņem vērā vairāki kritēriji, lai tu varētu ātri un kvalitatīvi pabeigt apmācību procesu un iegūt tiesības. Pirms lēmuma pieņemšanas par autoskolas izvēli Gulbenē, noskaidro:

  • Vai autoskola piedāvā mūsdienīgas apmācības iespējas kā, piemēram, tiešsaistes apmācības vai e-platformu mācību procesa organizēšanai?
  • Kādā valodā notiek apmācības un kādi ir apmācību laiki – vai apgūt sev vēlamās kategorijas teoriju iespējams rīta, vakara, brīvdienu grupās?
  • Vai autoskola piedāvā autovadītāja apliecību iegūt paātrināti?

Autoskola Einšteins Gulbenē

Autoskola Einšteins Gulbenē ir mūsdienīga autoskola, kas piedāvā kursus autovadītājiem vēlamās kategorijas apliecības iegūšanai. Ērts apmācību process, izmantojot Einšteins elektronisko platformu, kurā iespējams sekot līdzi savam progresam, kā arī mūsu komandas pieredze studentu apmācībā palīdzēs nokārtot tiesības Gulbenē ātri un kvalitatīvi. Izvēloties Einšteins autoskolu Gulbenē, studenti iegūst virkni dažādu priekšrocību kā, piemēram:

  • atsaucīgi braukšanas instruktori un pasniedzēji;
  • iespēja apgūt teorētiskās apmācības  AM, B kategorija tiešsaistē;
  • ērts apmācību process, kā arī citas priekšrocības izcilai apmācību pieredzei.

Mūsu autoskolas filiālē Gulbenē varēsi apgūt dažādu kategoriju apmācības kā, piemēram, AM, B kategorijas apmācības, kā arī Periodisko apmācību (95.kods) un PMP kursus.

AM kategorija Gulbenē

AM kategorija Gulbenē - Nodrošinām apgūt teorētisko apmācību modernā online apmācību platformā eDrive. Divu dienu teorētiskie kursi topošajiem motorolleru vadītājiem. Apgūsti teorētisko apmācību jebkurā sev ērtā laikā un vietā. 

B kategorija Gulbenē

B kategorija Gulbenē – autovadītāja apliecības iegūšana autoskolā Einšteins atsaucīgu un pieredzējušu braukšanas instruktoru un pasniedzēju vadībā. Vēlies iegūt B kategorijas vadītāja apliecību? Piesakies apmācībām mūsu autoskolas Einšteins Gulbenes filiālē jau tagad!

95. kods Gulbene

95. kods Gulbenē – apmācības autoskolā Einšteins. Apgūsti 95. koda kursus vai atjauno savu profesionālā vadītāja kvalifikāciju. Meklē autoskolas Gulbenē, kas piedāvā 95. koda apmācības sertifikāta iegūšanai? Izvēlies autoskolu Einšteins un piesakies kursiem jau tūlīt!

Pirmās medicīniskās palīdzības kursi Gulbenē

Piedāvājam apgūt arī pirmās medicīniskās palīdzības kursus Gulbenē – teorētisko un praktisko apmācību vēlamās kategorijas autovadītāja un citu apliecību iegūšanai.

Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskolas Gulbenē

Einšteins autoskolas filiāle Gulbenē piedāvā AM un B kategorijas, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskolas Einšteins filiāle Gulbenē atrodas Ābeļu ielā 8, 2. stāvā.

Lai uzzinātu provizoriskās autovadītāja apliecības iegūšanas cenas Gulbenē, izmanto mūsu ērto aprēķina kalkulatoru. Izvēlies nepieciešamo kategoriju un pilsētu un atzīmē CSDD izmaksas – šādi uzzināsi aptuveno tiesību cenu Gulbenē.

Jā, Gulbenē atrodas CSDD filiāle, tāpēc autoskolas Einšteins Gulbenes filiāles studenti var kārtot CSDD eksāmenu savā pilsētā.

Piedāvājam attālinātu reģistrāciju un līguma noslēgšanu. Izmantojot mūsu tiešsaistes sistēmu, varēsi veikt reģistrāciju, līguma noslēgšanu, maksājumu veikšanu, neapmeklējot mūsu autoskolas Einšteins filiāli Gulbenē.

Jā, autoskolā Einšteins Gulbenes filiālē ir iespēja iegūt pirmās palīdzības apliecību.

Jā, teorijas apmācību ir iespēja iziet attālināti jeb e-apmācībā, kur 8 no 11 nodarbībām varēsi apgūt sev ērtā laikā un vietā, taču pēdējās 3 nodarbības jāapgūst klātienē.