Uzsāc apmācību jau šonedēļ!

Tuvākās nodarbības

Marta Liepkalne

Sazinies ar mūsu Jēkabpils klientu konsultanti

Jautājumi par mācību procesiem, reģistrācijām, sadarbībām un vakancēm.

Tālrunis: +371 20602050
3C618947-6BE1-491B-8BC9-458C0D4D560E
Adrese: Nākotnes iela 2, Jēkabpils

Einšteins komanda Jēkabpils

Autoskolas Jēkabpilī

Autoskolas Jēkabpilī saviem studentiem piedāvā iespēju apgūt visu pieprasītāko kategoriju teorētisko un praktisko apmācību. Taču vairums Jēkabpils autoskolu turpina izmantot apmācību procesu, kas neizmanto jaunākās tehnoloģijas nodarbību organizēšanai, apmācību progresa vai izmaksu izsekošanai. Mūsdienīgi organizēts autoskolas apmācību process izceļas ne tikai ar augstas kvalitātes un uz rezultātu vērstām apmācībām, bet arī vienkāršu un ērtu mācību grafiku veidošanu, kā arī caurskatāmību norēķinos. Ja arī tu vēlies saņemt kvalitatīvus, mūsdienu prasībām atbilstošus autoskolas pakalpojumus Jēkabpilī, kas atvieglos un uzlabos teorētiskās un praktiskās apmācības apguvi, pievērs uzmanību, vai izvēlētā autoskola piedāvā:

 • klātienes apmācību rīta, vakara un brīvdienu grupās;
 • online B un AM kategorijas kursus;
 • mūsdienīgu autoparku, kas pielāgots CSDD eksāmenos izmantotajiem auto;
 • iespēju aprēķināt provizoriskās tiesību iegūšanas cenas;
 • attālinātu pieteikšanos un līguma noslēgšanu;
 • elektronisku mācību procesa organizēšanas sistēmu;
 • bezskaidras naudas norēķinu sistēmu.

  Tāpat pārliecinies, kādas ir autoskolu piedāvāto pakalpojumu personalizēšanas iespējas. Tas nozīmē, ka autoskola var piedāvāt:
 • paātrinātu B kategorijas apmācību;
 • kavēto nodarbību atkārtotu noklausīšanos;
 • iespēju apmācību organizēt dažādās Latvijas pilsētās;
 • iespēju apgūt pirmās palīdzības kursus;
 • dažādas kursu finansēšanas iespējas.

Kāda no apmācību procesa personalizēšanas iespējām būtu noderīga tev? Sazinies ar autoskolas Einšteins klientu konsultantiem un mēs piedāvāsim labāko risinājumu tieši tev!

Autoskola Einšteins Jēkabpilī

Autoskolas Einšteins Jēkabpils filiāle ir viena no mūsu autoskolas jaunākajām filiālēm. Esam gandarīti, ka arī Jēkabpils un Jēkabpils novada topošajiem autovadītājiem varam piedāvāt ne tikai augstākās kvalitātes apmācības Latvijā vadošo pasniedzēju vadībā, bet arī mūsdienīgas mācību telpas pašā pilsētas centrā un jaunākos mācību auto praktisko iemaņu attīstīšanai. Jēkabpils filiāle piedāvā AM kategorijas teorētisko apmācību online, B kategorijas teorētisko un praktisko apmācību, kā arī profesionālos 95. koda un pirmās palīdzības kursus. Arī Jēkabpils studentu apmācību process tiek organizēts ar autoskolas Einšteins online platformas starpniecību – īpaši izstrādātu platformu nodarbību grafika plānošanai, praktisko apmācību organizēšanai, norēķinu veikšanai un apmācību progresa izsekošanai.

Autoskola Einšteins Jēkabpilī piedāvā vienu no šobrīd aktuālākajiem pakalpojumiem – online apmācību. Ikviens topošais AM vai B kategorijas vadītājs var izvēlēties teorētisko apmācību uzsākt attālināti no jebkuras vietas pasaulē. Savukārt praktisko apmācību var ērti un vienkārši organizēt Jēkabpilī vai jebkurā citā autoskolas Einšteins filiālē visā Latvijā! Vēlies uzsākt B kategorijas apmācību vai iegūt citu kategoriju? Apskati autoskolas Einšteins akciju piedāvājumus un nokārto tiesības izdevīgāk!

Autoskola Einšteins Jēkabpilī piedāvā sekojošus pakalpojumus:

 • AM kategorijas apmācība Jēkabpilī
 • B kategorijas apmācība Jēkabpilī
 • 95. kods kursi Jēkabpilī
 • Pirmās palīdzības kursi Jēkabpilī
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi - autoskolas Jēkabpilī

Einšteins filiāle piedāvā AM, A, B, BE, C, CE un D kategoriju apmācību, kā arī 95. koda un pirmās medicīniskās palīdzības kursus.

Autoskolas Einšteins filiāle Jēkabpilī atrodas pašā pilsētas centrā - Pasta ielā 21.

Jā, protams! Visi Einšteins Jēkabpils filiāles studenti var kārtot CSDD eksāmenus savā pilsētā – CSDD Jēkabpils nodaļā. Taču, ja vēlies kārtot CSDD eksāmenus Rēzeknē vai Daugavpilī, arī tas ir iespējams, piesakot eksāmenu izvēlētajā CSDD nodaļā.

Lai uzzinātu provizoriskās kategorijas iegūšanas izmaksas Jēkabpilī, izmanto mūsu vadītāja apliecības cenas aprēķina kalkulatoru. Izvēlies nepieciešamo kategoriju, pilsētu, kā arī neaizmirsti atzīmēt CSDD izmaksas – šādi uzzināsi aptuveno tiesību cenu savā pilsētā.

B kategorijas praktiskajai apmācībai autoskola Einšteins Jēkabpilī piedāvā jaunāko VW Golf VII modeli, kas ir ekvivalents CSDD eksāmenu auto. Izvēloties apmācības tieši ar šo auto, tu varēsi perfekti sagatavoties CSDD vadīšanas eksāmenam!

Autoskola Einšteins piedāvā tikai attālinātu reģistrāciju un līguma noslēgšanu. Izmantojot mūsu tiešsaistes sistēmu, vari veikt reģistrāciju, līguma noslēgšanu, maksājumu veikšanu neapmeklējot mūsu filiāli.