Jaunumi

28
Jūn

15 MUMS - DĀVANAS JUMS!

Iegriez EINŠTEINS laimes ratu un saņem kādu no lieliskajām balvām! Iegūto balvu iespējams izmantot uz AM, A, B, BE, C, CE, D kategorijām un 95.kods.

Lasīt vairāk
13
Mai

C, CE kategorija Autoskolā Einšteins

Lielākais kravas automašīnu autoparks Rīgā topošajiem C, CE kategorijas ieguvējiem!

Lasīt vairāk
02
Mai

B kategorijas apmācības

Beidzot esam raduši atbildes uz visiem jautājumiem par to, kā iegūt autovadītāja apliecību Autoskolā Einšteins. Soli pa solim uzzināsi visu, kas Tev būs jāizdara un, cik ilgu laiku Tev tas prasīs.

Lasīt vairāk
18
Mar

Apmaksāta D kategorija un garantētas darba iespējas

Iegūsti D kategoriju Autoskolā "Einšteins" BEZ MAKSAS un garantētas darba iespējas vienā no vadošajiem transporta uzņēmumiem Latvijā AS "CATA".

Lasīt vairāk
18
Mar

CSDD braukšanas eksāmena tehniskie jautājumi

Ja esi ceļā uz autovadītāja apliecības iegūšanu, Tev būs jāzina atbildes uz 14 būtiskiem jautājumiem, kas aptver zināšanas par transportlīdzekli.

Lasīt vairāk
04
Mar

Sāc apmācības kad vien vēlies!

Vairs nav jāgaida, kad nokomplektēsies mācību grupa. Tagad vari uzsākt apmācības uzreiz pēc pieteikšanās autoskolā. Šāda iespēja ir tikai tad, ja esi izlēmis apgūt teorētisko daļu Online, video formātā - AM, A, B, BE un C kategorijām.

Lasīt vairāk
01
Mar

Kā iegūt BE kategoriju?

Nokārto BE kategoriju ātri, ērti un izdevīgi Autoskolā Einšteins! Tikai 3 teorētiskās apmācības, 4 braukšanas nodarbības un CSDD vadīšanas eksāmens.

Lasīt vairāk
07
Feb

Autoskola Einšteins pārsēžas uz Kia Ceed, tāpat kā CSDD

Autoskola Einšteins ir saņēmusi pirmās četras no šogad plānotā 24 automašīnu Kia Ceed iepirkuma, tādējādi piemērojoties izmaiņām CSDD autoparkā.

Lasīt vairāk
05
Feb

Mācies braukt ar AUTOMĀTISKO KĀRBU

Autoskola Einšteins piedāvā praktiskās apmācības visā Latvijā gan uz manuālās, gan automātiskās ātrumkārbas.

Lasīt vairāk

Rāda 1 - 9 no 37