Jaunumi

17
Mai

Autoskola EINŠTEINS ONLINE visā pasaulē

Kā iegūt autovadītāja apliecību neatrodoties Latvijā - mums ir lielisks piedāvājums! Ietaupi savu laiku un apgūsti B kategorijas teorijas kursu ONLINE.

Lasīt vairāk
30
Apr

Autoskola Einšteins pievienojas programmā Latvijas goda ģimenes

Autoskola Einšteins dāvina 50% atlaidi pilnam teorijas kursam VISĀM kategorijām "Latvijas Goda ģimenes" apliecības īpašniekiem.

Lasīt vairāk
28
Mar

Kā kļūt par B kategorijas instruktoru autoskolā?

CSDD braukšanas instruktoru kursi notiek divas reizes gadā. Ja Tev padodas un aizrauj automašīnas vadīšana, kā arī piemīt talants prasmīgi iemācīt citus, tad instruktora darbs ir kā radīts Tev!

Lasīt vairāk
28
Mar

Kā kļūt par B kategorijas teorijas pasniedzēju?

CSDD teorijas apmācības kursi notiek divas reizes gadā. Ja Tev rūp, lai uz autoceļiem būtu prātīgi un zinoši autovadītāji un ir talants prasmīgi iemācīt citus, tad šis darbs ir radīts Tev.

Lasīt vairāk
10
Mar

Pirmās medicīniskās palīdzības kursi

Apmācību ilgums 2 dienas (12 stundas). Teorētiskā apmācība ONLINE, praktiskās nodarbības klātienē visās Latvijas pilsētās.

Lasīt vairāk
23
Feb

Turpinām mācības klātienē

Pēdējā iespēja nokārtot teorētisko apmācību ONLINE! Sākot ar 2022. gada 15. martu, jaunas teorijas apmācības grupas visām kategorijām tiek komplektētas tikai KLĀTIENĒ!

Lasīt vairāk
03
Feb

CSDD B kategorijas eksāmena figūru izpilde būs jāveic ceļu satiksmē

Autoskola EINŠTEINS informē - no 1. aprīļa B kategorijas CSDD vadīšanas eksāmena figūru izpilde būs jāveic ceļu satiksmē. Uzzini visu par B kategorijas tiesību iegūšanu.

Lasīt vairāk
02
Feb

Motociklu sezona

Motocikls dod īstas brīvības sajūtu. To apgalvos ikviens motobraucējs. Lai rūpētos gan par savu, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību, der atcerēties dažas noderīgas lietas.

Lasīt vairāk
22
Janv

Dāvanu karte Autoskolā Einšteins

Pārsteidz sev mīļu cilvēku, uzdāvinot PRAKTISKU dāvanu - dāvanu karti autoskolā EINŠTEINS.

Lasīt vairāk

Rāda 1 - 9 no 17