Jaunumi

16
Mai

C kategorijas līdzfinansējums un garantētas darba iespējas

Iegūsti līdzfinansējumu C kategorijas iegūšanai Autoskolā Einšteins un garantētas darba iespējas Latvijā vadošajā piena produktu un saldējuma ražotāja uzņēmumā “Food Union” .

Lasīt vairāk
20
Apr

Nākotnes autoskola pieejama jau šodien!

Autoskolā Einšteins ienāk jaunais un daudzpusīgais elektroauto - Volkswagen ID3, identisks kā CSDD B kategorijas vadīšanas eksāmenā uz automātiskās pārnesumkārbas Rīgā.

Lasīt vairāk
11
Apr

C kategorija - tagad arī ONLINE

Priecīga ziņa visiem, kuri plāno iegūt C kategoriju. Autoskola Einšteins saviem studentiem nodrošina CSDD akredidētu C kategorijas teorētisko apmācību ONLINE, sadarbībā ar apmācību platformu eDrive!

Lasīt vairāk
29
Mar

AM kategorija - tagad arī ONLINE

Autoskola EINŠTEINS kopā ar pasniedzējiem un instruktoriem ir izstrādājusi programmu, kas sagatavos jaunos mopēdistus drošai dalībai ceļu satiksmē un CSDD eksāmeniem.

Lasīt vairāk
28
Mar

Autoskola Einšteins iegādājas 11 jaunākos Volkswagen T-Roc

Paplašinām Autoskolas Einšteins autoparku ar vēl 11 jaunākajiem Volkswagen T-Roc, identiskiem kā CSDD vadīšanas eksāmenā.

Lasīt vairāk
27
Mar

A kategorija - tagad arī ONLINE

Autoskola Einšteins ir vienīgā autoskola Latvijā, kura nodrošina A kategorijas teorētisko apmācību Online, modernākajā apmācību platformā eDrive!

Lasīt vairāk
27
Mar

Kursanta vērtēšanas sistēma - jaunums autoskolā!

Sadarbībā ar ekspertiem un labākajiem autoskolu instruktoriem, esam radījuši nebijušu vērtēšanas sistēmu, kura sniedz iespēju sekot līdzi savam apmācību procesam un rezultātiem pēc katras braukšanas nodarbības.

Lasīt vairāk
15
Mar

BE kategorija - tagad arī ONLINE

Autoskola Einšteins ir vienīgā autoskola Latvijā, kura nodrošina BE kategorijas teorētisko apmācību Online, modernākajā apmācību platformā eDrive!

Lasīt vairāk
20
Janv

Autoskolas Einšteins e-platforma studentiem

Autoskola Einšteins ir izstrādājusi vēl nebijušu autoskolas mācību platformu. Uzzini, kādas priekšrocības Tev sniedz mācības mūsdienīgā autoskolā.

Lasīt vairāk

Rāda 1 - 9 no 28