CE(95)kategorija ir nokārtota.
Mācības notika Rīgā.
Atsaucīgs personals.Nebija nekādu aizķeršanos, mācibu procesā. Pasniedzēja Ilze, lieliski visu izstāstīja un paskaidroja. Paldies Ilze.
Vadīt smago automašinu ,ātri un bez stresa iemācīja Instruktors Agris. Paldies

Krisjanis Dzenis

Krisjanis Dzenis

Vēlos pateikties autoskolai Einšteins (Rīga) un it īpaši instruktoram Andrim Rudzītim! Apmācība noritēja ļoti patīkamā un pamācošā atmosfērā. B kategorijas tiesības noliku ar pirmo reizi pat ņemot vērā sniegputeni un tumšo diennakts laiku un tas noteiki ir pateicoties instruktora palīdzībai, jo pirms mācību uzsākšanas mana braukšanas pieredze bija 0.

Ralfs Gritans

Ralfs Gritans

Beidzot tiesības ir kabatā! B kategoriju liku Rīgā - teorija bija pie pasniedzējas Marikas B., un mans braukšanas instruktors bija Andis J.
Marika bija ļoti forša un zinoša pasniedzēja, visu vienmēr papildināja ar piemēriem no dzīves, lai materiālu padarītu atmiņā paliekošāku - ļoti patika mācīties pie viņas.
Instruktors Andis visās braukšanas nodarbībās bija mierīgs, uzklausīja mani, ja bija vajadzība - apstājāmies malā un viņš visu mierīgi izstāstīja. Paldies, ka ieviesāt manī lielāku pārliecību uz ceļa, ļoti novērtēju! Tiekamies satiksmē!

Renāte Renāte

Renāte Renāte

CE kārtoju Valmierā. Viss bija saprotami. Auto atšķirībā no vienas citas autoskolas nebija katru otro braukšanas reizi jāremontē. Viss darbojās liels plus bija visu spoguļu esamība un to apsilde :) - attiecīgi nebija problēmu trenēties dabūt piekabi garāžā arī lietus/sniega laikā. Instruktors visu spēja izskaidrot mierīgi un saprotami. Īsumā izdevās tikt pie CE ar pirmo reizi, neskatoties uz nedraudzīgajiem laika apstākļiem eksāmena dienā.

Aigars Čeksters

Aigars Čeksters

Esmu apmierināta ar autoskolu! Nekādas lielas problēmas nav bijušas un viss tika atrisināts salīdzinoši laicīgi. Teoriju bija interesanti mācīties no Ģirta Limanska, pasniedza to ar azartu un interesantiem stāstiem no savas pieredzes. Ļoti iesaku savu braukšanas instruktoru ar dzelzs nerviem - Denisu Davidovu. Novērtēju lielo pacietību un paskaidrošanas mākslu. Iepriekš ar braukšanu man pieredzes nebija vispār un instruktors vienmēr uzklausīja un parādīja, ja kaut kas nebija saprotams. Izbraucām dažādas vietas un scenārijus, kas man pavisam noteikti noderēs arī nākotnē, Super!

Laura Marterere

Laura Marterere

Iesaku šo autoskolu! Visu kārtoju Rīgas filiālē.
Visa procesa laikā noritēja ļoti veiksmīga komunikācija - uz e-pastiem nebija ilgi jāgaida atbilde, zvanot gaidīšanas laiks arī nebija ilgs un vienmēr ātri dabūju atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem!
Teorijas kursu gāju pie pasniedzējas Marikas Bērziņas - noteikti iesaku. Katru nodarbību klausījos ar interesi un nebūt nebija garlaicīgi, jo teorija tika paskaidrota vienkāršā valodā un dažreiz ar nelielu humoru :)
Braukšanas nodarbības apmeklēju pie instruktora Deniss Davidovs - arī varu teikt visu to labāko. Ļoti labi un vienkāršā valodā izskaidro visus sīkumus un arī tehniskās lietas. Var just, ka viņam patiešām rūp - iemāca ne tikai braukt, bet izskaidro arī kāpēc tā ir, lai ir ne tikai prasme, bet arī izpratne! Ne reizi nepacēla balsi, lai gan dažreiz jau gan tas būtu piedodams! :)

Laura Libreiha

Laura Libreiha

Liels paldies autoskolai Einšteins par pozitīvu pieredzi!
Teoriju apguvu pie pasniedzēja Ģirta - lielisks pasniedzējs. Atbildīgs, nopietni pieiet mācību procesam, taču arī humora netrūka un nodarbības bija ļoti interesantas.

Īpaši lielu paldies jāsaka braukšanas instruktoram Gunāram Šteinbergam! Iepriekš ir bijusi slikta pieredze citā autoskolā un baidījos kā būs, taču velti - jau no pirmās nodarbības sapratu, ka esmu tikusi labās rokās. Ļoti zinošs, saprotošs un pozitīvs. Prasīgs mācību procesā, taču braukšanas noritēja patīkamā un jautrā gaisotnē. Saprotami un mierīgi izskaidroja kļūdas vai neskaidrības. Iemācīja braukt droši un pareizi. Atbalstīja līdz pat pašam CSDD eksāmenam, kas tika nokārtots ar pirmo :)
Tik tiešām varu teikt tikai visu to labāko. Paldies!

Elizabete Vucena

Elizabete Vucena

Iesaku izvēlēties autoskolu Einšteins, īpāši instruktoru Juriju, kurš veic apmācību ar automātisko pārnesuma kārbu. Atsaucīgs un mierīgs instruktors, kurš mierīgā balsī un neradot stresu māk iemācīt gan droši piedalīties satiksmē, gan nokārtot eksāmenu ar pirmo reizi cilvēkam, kurš nekad pirms tam nebija sēdējis pie auto stūres. Nevienā brīdī arī neradās sajūta, ka instuktors liek vizināties apkārt bez iemesla un pie pirmās iespējas piedāvāja pieteikties skolas eksāmenam.

Noteikti var atzīmēt arī teorijas pasniedzēju Ģirtu, kurš labi iemāca teoriju un arī padalās ar atgadījumiem no dzīves, lai nodarbības ir interesantākas.

Jānis Līcis

Jānis Līcis

I am happy to give feedback for Andis, my driving instructor from Einšteins driving school.
Andis is a true and rare professional. During the lessons he knows how to make the driving experience stress free and enjoyable.
He's a very honest and down to earth guy who just wants you to be safe when driving on the road.
Not only does he teach you how to drive safely, he'll also give you tips on good driving techniques.
Big thanks to my instructor Andis for being part of this experience. One of the best characteristics he possesses is that he is very patient, understanding, professional and a good motivator.
He makes good jokes to make you feel relaxed. He is friendly and a good listener. Andis will not only teach you to pass your driving test but to be a good driver which is ultimately the goal all drivers should have. He teaches different driving techniques and at the end of your course you will feel confidence on the road, checking of mirrors and speed will become natural to you. Andis doesn't blame you if you did wrong instead he motivates you and lifts your spirit. Immediately after a mistake is being done, he will patiently show you all rules by the book and in practice which you will never forget. Before Andis I had a very bad experience with other instructor and I was ready to give up.
The first time I sat in the school's car with Andis, my whole perspective changed and I immediately felt relaxed and was able to breathe easier behind the wheel.
I'd never thought driving would become easier as it can get for a beginner. Feeling proud to be one of your students, Andis. I highly recommend Andis to anyone. You will never go wrong taking lessons with him.
Many thanks Andis and thumbs up! Taking lessons with you was the perfect choice, totally worth it!!!

Snezhana Georgievska

Snezhana Georgievska

Priecājos, ka pieņēmu lēmumu B kategoriju kārtot autoskolā Einšteins, Rīgas filiālē. Liels paldies teorijas pasniedzējam Vadimam Žīguram, lekcijas klausīties bija interesanti, visu ļoti labi, saprotami un skaidri pastāstīja. Bez problēmām varēja nolikt gan autoskolas, gan CSDD teorijas eksāmenu.

Tik pat liels paldies braukšanas instruktoram Jurijam! Mierīgi un saprotami tika izskaidrotas pieļautās kļūdas, uz braukšanām gāju ar prieku, jo zināju, ka Jurijs vienmēr sagaidīs labā noskaņojumā un braukšanas nodarbība paies labā gaisotnē.
CSDD eksāmenu spēju nokārtot ar pirmo reizi. Paldies.

Noteikti iesaku izvēlēties autoskolu Einšteins, ja vēlies iegūt labus pamatus. Arī citas kategorijas noteikti kārtošu šeit.

Kaspars Grauds

Kaspars Grauds

Vēlos pateikt lielu paldies teorijas skolotājai Marikai Bērziņai par ļoti saprotoši paskaidrotām mācību stundām līdz ar to nebija nekādu problēmu nokārtot AR PIRMO reizi abus teorijas Exāmenus!! Un Protams Liels, liels paldies praktiskās mācības instruktorei, Līgai Daugulei par kvalitatīvu un profesionālu sagatavošanu braukšanas Examenam!! Rekomendēju!

Bite Aivis

Bite Aivis

Liels paldies tiešām labākajai autoskolai Latvijā. Varu priecāties ne tikai par lielisku attieksmi un kvalitāti, bet ari atbalstu.
Vislielākais paldies manam instruktoram Jurijam, ka atbalstīja, paskaidroja un bija pacietīgs, kā arī lieliskajām klientu konsultantēm, kuras tiešām bija atsaucīgas un laipnas un ātri spēja it visā palīdzēt!
Noteikti kārtošu vēl kādu kategoriju un tikai un vienīgi Autoskolā Einšteins!

Samanta Šilkina

Samanta Šilkina

Es piepildīju savu sapni un ieguvu moča tiesības pateicoties vislabākajai auto/moto skolai Einšteins! Viss bija pefekti, sākot no konsultantu laipnības līdz teorijas apmācībām, kuras bija interesantas, kuras es klausījos ar prieku un skolotājs vienmēr paspēja kādu jociņu iemest. Līdz braukšanas apmācībām pie instruktora Ivo, kurš parūpējās, lai es iemācos braukt ne tikai veikli un labi, bet arī ļoti droši, kas, protams, ir vissvarīgākais. Uz braukšanas nodarbībām gāju kā uz jautru izklaidi, vienmēr bija ļoti forši. Un eksāmenus (gan teorijas, gan braukšanas) nokārtoju ar pirmo reizi. Tiesības kabatā un sapnis piepildīts! Paldies fantastiskajai Einšteins komandai!

Diana Kubasova

Diana Kubasova

Lielais paldies labākajam instruktoram Agrim, kas iemācīja braukt un droši justies uz ceļa man, kā pilnīgam iesācējam, kas braukšanu uzsāka no nulles. Nodarbības bija profesionālas, jo vienmēr viss tika saprotoši izskaidrots, un pamacīts, kā arī draudzīgā attieksme nodarbības laikā ļāva tajā brīvī justies. Priecājos, ka par instruktoru izvēlējos tieši viņu un noteikti iesaku arī citiem! :)
Paldies arī teorijas pasniedzējam Ģirtam, kur nodarbībās pavadītie darba dienu vakari bija aizraujoši, un viss tika izskaidrots līdz pēdējam sīkumam, lai saprotams būtu katram.

Lita Vestmane

Lita Vestmane

Liels, liels paldies Ģirtam Limanskim, kura teorijas nodarbības vienmēr bija smieklīgas un interesanas. Uz teorijas stundām karu dienu gāju ar lielāko prieku! Un paldies Aleksandram Kolosovam, vienmēr mierīgs un saprotošs, tagad jūtos droši pie stūres! Tiešām vislabākā autoskola, iesaku!

Patrīcija Bauze

Patrīcija Bauze

Liels paldies autoskolai Einšteins (Rīga) par teorētisko apmācību, kā arī lielu paldies gribu izteikt arī braukšanas instruktoram Ivo Jaunzemam, kurš bija pozitīvs, pacietīgs un profesionāls savā darbā. Ivo spēja saprotami izskaidrot manas pieļautās kļūdas un dot norādījumus kā tās labot. Pateicoties viņam kļuvu labāks motobraucējs, likvidējot līdz šim pieļautās kļūdas satiksmē, kas rezultējās ar sekmīgi nokārtoto A2 braukšanas eksāmenu.

Matīss Strauts

Matīss Strauts

Milzīgs paldies teorijas pasniedzējam Ģirtam Limanskim, kurš garās teorijas nodarbības spēja padarīt interesantas un vienmēr pārliecinājās, ka teoriju saprotam nevis tikai iekaļam galvā.
Kā arī īpašs paldies braukšanas intstruktoram Andim Juškēvičam. Sāku mācīties braukt no pilnīgas nulles, un instruktors vienmēr bija pacietīgs un pretimnākošs.

Elizabete Fedčenko

Elizabete Fedčenko

Gribu pateikt paldies teorijas pasniedzējam Ģirtam, kurš visu izskaidroja vienkārši, saprotami, atbildēja uz visiem jautājumiem, kas radās kursu laikā. Ļoti patika, ka netika pasniegta "sausa" teorija, bet bija arī piemēri no dzīves un pa kādam jociņam. Tas atviegloja teorijas apguvi un ļāva vieglāk iegaumēt stāstīto.

Milzīgs paldies arī braukšanas instruktoram Dzintaram Brokovskim. Ļoti pacietīgs, pozitīvs un gudrs instruktors. Ņemot vērā, ka apmācību laikā pasēju pabraukt arī ar citiem instrukrotiem, droši varu apgalvot, ka Dzintars savu darbu dara ļoti labi!

Māra Sirsniņa - Valaškeviča

Māra Sirsniņa - Valaškeviča

Liels paldies Ģirtam Limanskim par teorijas apmācībām. Nodarbības bija interesantas un pats galvenais - es beidzot visu sapratu un iemācījos :) Paldies arī instruktoram Andim par mieru, sapratni un kļūdu izskaidrošanu :)

Elza Kr

Elza Kr

Paldies autoskolai "Einšteins" par autovadīšanas kursiem! Pie pasniedzēja Ģirta iemācījos ceļu satiksmes noteikumus, teoriju. Mācību process pie viņa bija intensīvs, interesants un patīkams. Klasē gaisotne vienmēr mundra!

Un milzīgs paldies braukšanas instruktoram Andim Jukšēvičam, pie kura iemācījos vadīt auto. Patīkams cilvēks un ļoti labs profesionālis. Priecājos par izvēli, mācoties braukt tieši pie viņa!
:)

Elizabete Skrastina

Elizabete Skrastina

Paldies autoskolai Einšteins (Rīga), kā arī liels liels paldies instruktoram Ivo Jaunzemam, kuram, mierīgā un patīkamā mācību gaisotnē, izdevās mani apmācīt, lai "pilnīgam iesācējam" izdotos nokārtot A kategorijas eksāmenu ar pirmo piegājienu!!

Kristaps Loze

Kristaps Loze

Paldies autoskolai Einšteins (Rīga) un meitenēm. Nevaru atrast īstos vārdus un pateikt MILZONĪGU paldies visslabākajam instruktoram ever! Ivo Jaunzems ir izcils savā profesijā un vietā! A kategoriju ar vienu piegājienu nokārtoju pateicoties Ivo!!! Paldies par likteni un veiksmīgu sakritību, ka apmācīja mani Ivo Jaunzems.

Līga Cukanova

Līga Cukanova

Paldies autoskolai Einšteins par iegūtajām automašīnas zināšanām. Marika Bērziņa pasniedza ļoti saprotamas un vieglas teorijas nodarības. Tāpat arī liels paldies instruktoram Andim Juškēvičam. Kļudas tika mierīgi izrunātas un paskaidrotas. Paldies arī atsaucīgajām meitenēm no autoskolas Einšteins!

Amanda B

Amanda B

Esmu patiesi laimīga, ka iestājos autoskolā Einšteins. Rīgas filiāles braukšanas instruktors Dzintars Brokovskis bija viennozīmīgi labākais instruktors kādu vien varētu vēlēties. Dzintars ir ļoti atvērts, draudzīgs un pacietīgs cilvēks. Ne reizi nepacēla balsi, kad sastrādāju nedarbus pie stūres. Vienmēr mierīgi un pacietīgi izskaidroja visu, ja nesapratu ar pirmo reizi. Paldies arī teorijas pasniedzējam Ģirtam Limanskim. Lekcijas bija lieliskas! Visus eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi :)

Baiba Stroža

Baiba Stroža

Milzīgs paldies Marikai Bērziņai, kura pasniedza teorijas nodarbības. Lai arī nodarbības notika online, viss tika paskaidrots tik labi un saprotami, ka abus eksāmenus noliku bez problēmām, ar pirmo reizi. Tāpat arī liels paldies Rīgas filiāles instruktoram Gunāram Šteinbergam, kurš iemācīja braukt pareizi, droši un pārliecināti. Ļoti saprotošs un pozitīvs instruktors. Kļudas tika mierīgi izrunātas un paskaidrotas. Pozitīva atmosfēra garantēta.
Un arī braukšanas eksāmeni tika nokārtoti ar pirmo reizi. Paldies autoskolai ''Einšteins.''

Elīza Liepiņa

Elīza Liepiņa

Iestājos autoskolā ''Einšteins'' bez jebkādām zināšanām un braukšanas pieredzes. Sāku pilnīgi no nulles 35 gadu vecumā. Rezultātā visus eksāmenus gan skolas, gan valsts nokārtoju ar pirmo reizi un bez kļūdām. Liels paldies teorijas pasniedzējam Ģirtam par interesantajām nodarbībām, stāstiem no dzīves, un noderīgiem padomiem. Kā arī liels paldies instruktoram Gunāram. Iemācīja mani braukt no 0, un CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi - tas jau vien ir ko vērts. Noteikti iesaku šo autoskolu, ja ir vēlme kvalitatīvi un samērā ātri iegūt vadītāja apliecību.

Aivars Kieksts

Aivars Kieksts

Milzīgs paldies Andim Juškēvičam, ļoti labi iemācija braukt pa Rīgu. Kārtīgi vienmēr izrunājām kļūdas, ātri visu sanāca iemācīties un pārliecināti ar pirmo noliku skolas braukšanas eksāmenu! Paldies arī atsaucīgajām meitenēm no autoskolas Einšteins!

Una Viļķele

Una Viļķele

Gribu teikt milzīgu paldies teorijas pasniedzējam Ģirtam. Visu paskaidroja tik labi, ka grāmatas pat nevajadzēja vairs atvērt.
Taču vislielākāis paldies ir instrukoram Dzintaram Brokovskim! Viņš no cilvēka, kam nelīmējas kopā 2 kājas, 3 pedāļi un "kloķis", izveidoja cilvēku, kas brauc, kam patīk braukt un kas seko līdzi tam, ko dara. Dzintars bija milzīgs atbalsts, vienmēr uzmundrināja, kaut simt reizes paskaidroja, zīmēja un lika izstaigāt krustojumus, lai pilnīgi viss būtu skaidrs un saprotams. Dzintars ar savu personību un talantu mācīt lika justies droši pie strūres un nebaidīties.
Mēs izdarījām milzīgu darbu un esmu ļoti priecīga, ka tieši Dzintars bija tas, kas man palīdzēja ceļā uz autovadītāja apliecību!

Lāsma Keisele

Lāsma Keisele

Labākais instruktors pasaulē? DZINTARS BROKOVSKIS! Pāris mēnešu laikā no cilvēka, kas nekad nebija sēdējis vadītāja krēslā, ar Dzintara palīdzību kļuvu par pārliecinātu autovadītāju. Ļoti mierīgs un cilvēcīgs instruktors. Ne tikai iemācīja pareizi un dinamiski vadīt auto, bet arī pastāstīja par tā uzbūvi, darbības principiem un dalījās savā ilggadējā autovadītāja un instruktora pieredzē.
Ja vēlies savu ceļu uz autovadītāja apliecību atcerēties ar prieku un justies pārliecināts uz ceļiem - DODIES PIE DZINTARA!
Paldies arī teorijas pasniedzējam Arvīdam Jeršovam un autoskolai "Einšteins".

Anna Kudrjavcevaa

Anna Kudrjavcevaa

Paldies autoskolai Einšteins par sniegto iespēju noklausīties attālinātos 95 koda kursus no sniegotās Norvēgijas.
Pateicoties šiem kursiem, es varēju ieekonomēt savu laiku, un man nekur nevajadzēja speciāli braukt.
Kursus noklausījos sēžot uz sava ērtā viesistabas dīvāna ar datora palīdzību. Loti ērti un mūsdienīgi.
Paldies pasniedzējai llzei Danielei par interesanto mācību vielas pasniegšanu, pat rūdītiem “lielcela vilkiem”

Lai Mums visiem gludi lielceli!!!

Aldis Bikovskis

Aldis Bikovskis

Pateicoties autoskolai Einšteins, ieguvu B kategorijas vadītāja apliecību 4,5 mēnešu laikā. Teorijas nodarbības pasniedza Ģirts - lielisks pasniedzējs ar humora izjūtu un augstu atbildības sajūtu pret saviem studentiem. Vēlos īpašu paldies teikt praktisko nodarbību pasniedzējam GUNĀRAM ŠTEINBERGAM, kurš iemācīja braukt droši un pareizi, uzturēja pozitīvu atmosfēru un atbalstīja līdz pat pašai CSDD eksāmena dienai. Visaugstākā kompetence.
Paldies!

Darta Purvlice

Darta Purvlice

Sirsnīgs paldies Rīgas filiāles komandai! Īpašs paldies B kategorijas teorijas pasniedzējam Ģirtam Limanskim, kurš teoriju pasniedza pie mums tepat, Ikšķiles vidusskolā, un instruktoram Dzintaram Brokovskim! Kopā ar Dzintaru mēs ne tikai izbraucām sarežģītākos krustojumus Rīgā, bet arī zīmējām iespējamās situācijas uz ceļa, lai zināšanas noderētu ne tikai CSDD eksāmenā, bet arī turpmākā braukšanas pieredzē. Patiesi bija motivācija doties uz braukšanas nodarbībām, jo šis instruktors iedrošināja nebaidīties un mācīties no kļūdām, kas pieļautas, braucot ar mācību auto, lai, braucot ar savu auto, būtu vieglāk. Viennozīmīgi iesaku un veiksmi pārējiem! :)

Sanda Bērziņa

Sanda Bērziņa

Paldies Rīgas filiālē strādājošām meitenēm vienmēr pozitīvas un ātri varēja saņemt atbildi.
Teoriju pasniedza - Ģirts, pateicoties viņam, nodarbības nekad nebija garlaicīgas un izdevās nolikt teoriju ar pirmo reizi bez kļūdām.
Jāizsaka arī milzīgs paldies Andim Juškevičam par braukšanas nodarbībām. Iedrošināja uz ceļa un kļūdas skaidri tika izstāstītas, parādītas. Nodarbības pagāja nemanot un eksāmenu autoskolā izdevās nolikt ar pirmo reizi pēc 10 obligātajām braukšanas nodarbībām! Braukts bija nedaudz, pirms 4gadiem, un varētu teikt, ka saglabājušās bija tikai novecojušas saprašana par to kā viss darbojas.. ;D
Pusotra mēneša laikā tiku cauri autoskolai un tagad gaidu rindā uz csdd B kategorijas galējo eksāmenu! :)

Kārlis Pormalis

Kārlis Pormalis

Paldies autoskolai! un esmu pateicīga par iespēju mācīties pie instruktora GUNĀRA ŠTEINBERGA, kurš iemācīja pareizi un droši braukt, kā arī atbalstīja apmācības procesā. Ļoti atvērts un draudzīgs cilvēks, vienmēr bija mierīga un reizē jautra gaisotne, paskaidroja nesaprotamo un ļāva mēģināt, kamēr par konkrēto jutos pārliecināta. Par Gunāru ir radies iespaids, ka viņš pozitīvi skatās uz dzīvi, vienmēr redzams ar smaidu sejā, nekad nedusmojas, spēj ar jebkuru saprasties un noteikti gribēs jums iemācīt braukt tā, lai viss būtu perfekti. Paldies!

Katrīna J

Katrīna J

Liels paldies Rīgas filiāles komandai! Lielākais paldies gan instruktoram Andim Juškēvičam!
Vienmēr atbalstīja un iedrošināja, ja kaut kas nesanāca izskaidroja visu sīki un smalki, lai ne tikai zinātu, bet arī izprastu savas kļūdas. Vienmēr bija pozitīvs un nosvērts, neļāva padoties un ticēja maniem spēkiem, kas iedrošināja un ļāva noticēt pašai sev. Palīdzēja arī uz ceļa justies droši, un "laukumiņā" dotie padomi un mazie "knifiņi" palīdzēja ne tikai eksāmenā, bet ir ļoti noderīgi arī ikdienā.
Ja Tev ir motivācija un griba, tad Andis Juškēvičs būs īstais palīgs ceļā uz B kategorijas autovadītāja tiesībām!

Annemarija Tauriņa

Annemarija Tauriņa

I just received my driving license today. My driving instructor Mr. Gunars Steinbergs was a huge help to me. I had been trying to take my driving license for several years in Sweden. With Mr. Gunars I took it in 3 months. He is very kind and also serious. You notice that he really cares about his students and wants them to really learn. I have become good friends with him after this journey and I would recommend him to everyone that wants a professional and friendly driving instructor who will really help you to understand and better your driving skills.

Mega Parsia

Mega Parsia

I would recommend the school to my friends, 1. Quality theory lessons with Ms. Ilze and
2. most importantly quality driving lessons with Mr. Andis.

School has modern learning aids and cars, and I would recommend driving with Mr. Andis he shows you the most difficult maneuvers in Riga and always gives you a wealth of information regarding in Riga and about the driving exams

Yahya Alshwaily

Yahya Alshwaily

Liels paldies autoskolai "Einšteins"! Pēc drauga ieteikuma aizgāju uz šo autoskolu un tiešām bez problēmām tiku cauri B kategorijas apmācības ceļam. Īpašu paldies vēlos teikt teorijas pasniedzējam Ingusam Ducenam, pie kura katra teorijas stunda bija izbaudāma un noderīga, kā arī instruktorei Katrīnai Bānei, pie kuras viegli, saprotami un operatīvi ieguvu automašīnas vadīšanas iemaņas. Gan teorijas, gan braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi.
Tiešām laba autoskola! Visi ar ko saskāros bija izpalīdzīgi un pretīmnākoši, visiem iesaku!

Kārlis Vanags

Kārlis Vanags

Vislielākais paldies autoskolas "Einšteins" instruktoram Andim Juškēvičam, kas bija liels atbalsts visā praktiskās mācību daļas procesā - vienmēr labā garastāvoklī, pozitīvs un nosvērts, kas savukārt ļāva justies brīvi un, ar laiku, arī pārliecināti pie stūres. Arī grūtākos brīžos neļāva padoties, bet tieši iedrošināja. Kļūdas netika pārmestas ne reizi, bet izskaidrotas un kopīgi izrunātas, lai izvairītos no to pieļaušanas turpmāk. Andis tiešām ir instruktors savā īstajā vietā. Noteikti iesaku, ja vēlaties kļūt zinoši, pārliecināti un droši ikdienas satiksmē! Paldies!

Elvita Krista Gailīte

Elvita Krista Gailīte

Liels paldies ''Einšteina'' Rīgas komandai par atbalstu ceļā uz B kategorijas vadītāja apliecības iegūšanu! Ļoti izpalīdzīgas un jaukas klientu konsultantes, kas spēja palīdzēt jebkurā situācijā un jebkurā laikā.
Īpašs paldies pasniedzējai Marikai. Nodarbības bija aizraujošas un interesantas, un tās noritēja pozitīvā gaisotnē. Ļoti palīdzēja pasniedzējas atvērtība un piemēri no dzīves, ar kuru palīdzību daudz labāk varēja saprast teoriju.
Kā arī īpašs paldies instruktoram Dzintaram Brokovskim. Ļoti saprotošs, mierīgs un vienmēr pozitīvs instruktors, kas atbildēja uz jebkuru jautājumu un detalizēti paskaidroja visu nesaprasto. Dzintars ir ļoti pretimnākošs, un ar viņu bija viegli un patīkami komunicēt. Ieteiktu ikvienam, kas vēlas ne tikai nokārtot eksāmenu un iegūt vadītāja apliecību, bet arī pārliecinoši vadīt auto.

Aiga Andra Dručka

Aiga Andra Dručka

Liels paldies autoskolai “Einšteins” un īpaši Dzintaram Brokovskim! Pacietīgs, pozitīvs, atsaucīgs instruktors, kas lieliski izskaidro materiālu un vienmēr atbildēs uz visvisādiem jautājumiem par un ap mašīnām, kas rodas mācību procesa laikā. Mierīgi paskaidro kļūdas un palīdz tās izlabot, konsekventi apskata dažādas situācijas kā piemērus, kas, apgūstot vadītprasmi, ir ļoti svarīgi. Ar Dzintaru vienmēr ir patīkami komunicēt. Viņš kā nekurš cits spēj uzmundrināt un nepadoties, nebaidīties un virzīties tikai uz priekšu!

Paldies par ieguldīto darbu, kas nu ir rezultējies iespējā braukt kur sirds vēlas! Tiekamies ielās!

Un ziņa visiem tiem, kas mācās braukt: tiesību iegūšana nav finišs, bet pats starts ;)

Viktorija Jakovļeva

Viktorija Jakovļeva

Liels paldies Rīgas autoskolai "Einšteins". Ļoti liela atsaucība un profesionāls kolektīvs. Liels paldies protams arī instruktoram Andim Juškēvičam. Patīkami sastrādāties un komunicēt. Ļoti pozitīvs un atsaucīgs. Arvien vairāk un vairāk iedvesa pārliecību par sevi uz ceļa. Radīja lielu drošības sajūtu uz ceļa un izskaidroja, ja kaut kas nebija skaidrs. Spēja ļoti labi motivēt, kad pašai motivācija bija pazudusi. Paldies!

Linda Šica

Linda Šica

Liels paldies autoskolai "Einšteins" un īpašs paldies instruktoram Dzintaram Brokovskim! Sapratāmies uzreiz, iedvesa drošību un pārliecību, māk paskaidrot gan mutiski, gan vizuāli. Pie Dzintara iemācīsies braukt pat lācis :)

Roberts Pēča

Roberts Pēča

Paldies Rīgas autoskolai Einšteins par profesionālu apmācību! Vislielākais paldies instruktoram Dzintaram Brokovskim! Ļoti profesionāls savā jomā. Patīkama komunikācija, kas rada drošības sajūtu uz ceļa. Pat brīžos, kad sāk pazust pārliecība par sevi, Dzintars vienmēr motivēs. :) Instruktors ir patiešām lielisks. Iesaku visiem, kas vēlas iegūt autovadītāja apliecību.

Megija Piebalga

Megija Piebalga

Paldies autoskolai Einšteins(Rīga)! Lielisks, atbildīgs un profesionāls kolektīvs. Noteikti īpašs paldies fantastiskajam teorijas pasniedzējam Ģirtam, laikam tikai dažas reizes dzīvē ir nācies saskarties ar pasniedzēju kurš tā prot "kā ar karoti iebarot" teoriju, veljoprojām esmu patīkamā šokā! Kā arī milzīgs paldies manam lieliskajam braukšanas instruktoram Andrim Rudzītim-visiem iesaku!:)

Ja arī Tu esi prātīgs cilvēks- izvēlies Einšteinu!

Amanda Cirule

Amanda Cirule

Paldies Einšteina Rīgas fileāles komandai, kur strādā ļoti atsaucīgi un saprotoši cilvēki!
Īpašs paldies instruktoram Andim Juškēvičam, kurš vienmēr bija pozitīvs un saprotošs. Sastrādāties bija viegli un patīkami. Katra kļūda un neskaidrība tika mierīgi un saprotami pārrunāta.
Noteikti ieteiktu šo autoskolu ikvienam, darbinieku attieksmes un profesionalitātes dēļ!

Kristiāna Ločmele

Kristiāna Ločmele

Liels paldies Rīgas filiāles komandai!
Īpašs un sirsnīgs paldies teorijas pasniedzējam Ģirtam. Nodarbības noritēja uz pozitīvas nots, uz nodarbībām devos ar prieku.
Visu stāstīja tik saprotami un viegli, viņa ikdienas stāsti joprojām palikuši atmiņā un palīdz uz ceļa, jo es noteikti zinu kā būtu jārīkojas!
Un vēl īpašāks paldies instruktoram Agrim!
Mierīgs, ar labu humora izjūtu, vienmēr saprotošs, ar prieku vienmēr paskaidroja neskaidrās lietas un pieļautās kļūdas. Sastrādāties bija patiesi viegli un patīkami.
Ar savu pozitīvo attieksmi ne vien palīdzēja viegli iemācīties braukt un sagatavoties eksāmenam, bet arī uzlaboja garastāvokli visai dienai. Cerams, ka gaidāma vēl ilga sadarbība ar šiem abiem pasniedzējiem, jo viņi ir vienkārši super!
Agris ir profesionālis savā jomā un Einšteina labākais instruktors!

Tāpat arī paldies jaukajām Rīgas filiāles klientu konsultantēm!

Noteikti iesaku ikvienam šo autoskolu, darbinieku attieksmes un profesionalitātes dēļ!

Tiekamies ielās! :)

Krista Osīte

Krista Osīte

Braukšanas instruktors Andis Juškēvičs. B kategorija. Liels paldies! Ļoti zinošs, mierīgs un atbildīgs speciālists. Iesaku.

Simona U

Simona U

Vēlos pateikt paldies autoskolas "Einšteins" Rīgas komandai. Varu vien teikt, ka šajā autoskolā strādā patiesi atsaucīgi cilvēki, kas prot perfekti iemācīt un paskaidrot.
Īpašu paldies vēlos teikt instruktoram Andim Juškēvičam. Sastrādāties bija patiesi viegli un patīkami. Instruktors visu paskaidroja mierīgi, precīzi un līdz katrai niansei. Ļoti kompetents savā nozarē. Braukšanas nodarbībās jutos komfortabli, kā arī gāju uz tām ar prieku un pārliecību, ka man visu iemācīs korekti ne tikai eksāmenam, bet arī drošai ikdienas dalībai satiksmē.
Ikvienam, kurš vēlas iegūt vadītāja apliecību, noteikti ieteiktu šo autoskolu darbinieku attieksmes un profesionalitātes dēļ.

Matiss Kemme

Matiss Kemme

Paldies Einšteina Rīgas komandai par vienkāršu un saprotamu ceļu līdz kvalitatīvai B kategorijas apguvei un tiesību ieguvei!

Visas teorijas nodarbības pie Larisas Krukovskas pagāja raiti un interesanti, rezultātā gan skolas, gan CSDD eksāmenus bija viegli nokārtot pilnvērtīgās sagatavošanas dēļ.

Īpašs paldies instruktoram Dzintaram Brokovskim. Vienmēr saprotošs, pretimnākošs, visu var sarunāt. Procesā ļoti profesionāls un efektīvs braukšanas pasniedzējs, visu skaidri un iecietīgi paskaidros arī pēc desmitās pārprasīšanas. (Lai gan parasti viss tik labi izklāstīts, ka nenākas nemaz pārprasīt.) Elastīgi pielāgojas katram braucējam, nevis visiem māca pēc tā paša viena šablona.

Viennozīmīgi visiem iesaku braukt un mācīties kopā ar Dzintaru!

Reinis Aņiskovičs

Reinis Aņiskovičs

Paldies visai Einšteins Rīgas komandai pat teorijas apmācību un īpaši liels paldies instruktoram Dmitrijam Krutikam par A kategorijas apmācību!

Dmitrijs spēj apvienot noteikumos rakstīto ar reāli notiekošo dzīvē. Ne tikai sagatavos tevi CSDD eksāmenam, bet arī tālākā savā braukšanas dzīvē. Vienmēr atbildēs uz visiem esošajiem jautājumiem un paskaidros kāpēc tieši tā ir darīt pareizāk un drošāk.

Bez problēmām nokārtoju CSDD braukšanas eksāmenu.

Dmitrij, vēlreiz milzīgs Tev paldies un tiekamies ielās! 🤝

Rinalds Ažiņš

Rinalds Ažiņš

Izsaku milzīgu pateicību instruktoram Dmitrijam Krutikam par A kategorijas apmācību!

Jau pirmajā braukšanas nodarbībā sapratu - esmu nonācis pie tiešām profesionāla insturktora, kurš spēj ļoti saprotami un pareizi izskaidrot visus aspektus un manas kļūdas, pielietojot arī reālās dzīves situācijas uz ceļa.
Pēc apmācības pie Dmitrija, man nebija ne mazāko šaubu par to, ka nokārtošu arī CSDD braukšanas eksāmenu. Un tā arī bija - nokārtoju visu ar pirmo reizi!

Bez šaubām varu rekomendēt Dmitriju!

Dmitrij, vēlreiz milzīgs Tev paldies! 🤝

Viktors Ņikiforovs

Viktors Ņikiforovs

Vēlējos pateikt lielu paldies pasniedzējai Marikai par teorijas apmācību, un milzīgu paldies instruktoram Guntaram par braukšanas nodarbībām, tiešām ļoti labs instruktors. Pat dienās kad es nevarēju savaldīt savas emocijas viņš bija saprotošs un mierīgs, nevienu reizi netika pacelta balss, visu mācēja ļoti labi izskaidrot. Kad likās ka pie tiesībām nekad netikšu, varēju kārtīgi izrunāties ar instruktoru un piestrādāt pie manevriem kas nesanāca tik labi, un no turienes viss gāja tik uz labo pusi. Galvenais ir runāties, prasīt visu ko nesaprot, Guntaram ir lieliska humora izjūta un nevienā no nodarbībām es nejutos neomulīgi. Uz braukšanu gāju ar prieku jo zināju ka man ir ļoti noveicis ar instruktoru.

Zanda Johansone

Zanda Johansone

Paldies instruktoram Igoram Stankevičam, galvenokārt jau par pacietību. Viss tiek izskaidrots un parādīts ļoti saprotamā veidā, noteikti ir ieinteresēts, lai gala rezultāts būtu pozitīvs. Instruktors ļoti saprotošs, draudzīgs, katra braukšana ir pamācoša un tiešām noderīga. Igors sagatavo ne tikai CSDD eksāmenam, bet arī ikdienai esot satiksmē, labprāt uzklausa un pieņem arī citu viedokli. Esmu tiešām priecīga un apmierināta ar savu izvēli. PALDIES!

Agija Jēgere

Agija Jēgere

Ja vēlaties iemācīties braukt mierīgā gaisotnē un saņemt no instruktora profesionālu attieksmi - meklējiet instruktori Ingu Purviņu. Iemācīs braukt no nulles un noteikti ir ieinteresēta pozitīvā gala rezultātā, pacietīgi izskaidros dažādas nianses, kas lieti pēc tam noder eksāmeā. Inga ir INSTRUKTORE - Einšteina PĒRLE, kā dēļ arī es izvēlējos šo autoskolu un ne mirkli nenožēloju savu izvēli :) PALDIES!

Laura Rabāce

Laura Rabāce

Liels, liels paldies instruktorei Ingai Purviņai, pie kuras braukšanas apmācības notika mierīgā, patīkamā gaisotnē un bez lieka stresa, jo viss tika ļoti saprotami izskaidrots un parādīts. Jāpasakās gan par patiesi pretimnākošo attieksmi, gan par to, ka iemācītā dēļ, CSDD eksāmenu bija iespējams nokārtot ar pirmo reizi!

Markuss Kalnins

Markuss Kalnins

Gribu pateikt lielu PALDIES Rīgas filiālei. Teoriju un braukšanu nokārtoju no pirmās reizes.
Forša, izpalīdzīga administratore Alise, vienmēr palīdzēja un atbilstoši situācijām rīkojas.
Ka braukšanas instruktoru iesaku Ingu Purviņu. Visu labi un skaidri varēja izskaidrot un iemācīt. Pozitīva un profesionāla attieksme pret savu darbu.

Inna Žolneroviča

Inna Žolneroviča

Fantastiska autoskola! B kategorijas vadītāja apliecības iegūšana aizņēma 3 mēnešus.
Liels paldies teorijas pasniedzējai Larisai un vēl lielāks paldies braukšanas instruktorei Ingai par atsaucību un izcilu apmācību!

Dāvis Bindars

Dāvis Bindars

Pēc interesantas un pilnvērtīgas apmācības Rīgas filiālē ieguvu B kat. vadītāja apliecību.
Visa apmācību procesa laikā nesaskāros ne ar kādām grūtībām/problēmām, par kurām esmu dzirdējusi sūdzības par autoskolām un instruktoriem vispārīgi.
Teoriju mācījos pie pasniedzēja Arvīda. Manuprāt lielisks pasniedzējs - iemāca tā, ka labi paliek atmiņā un eksāmenu nokārtot nebija nekādu problēmu.
Instruktors Andris Rudzītis ir ļoti saprotošs, atsaucīgs, vienmēr pozitīvs un iemācīja labi braukt nevis tikai sekmīgi nokārtot eksāmenu. Braukšanas nodarbības bija interesantas, un laiks vienmēr tika izmantots pilnvērtīgi. Jebkuru kļūdu paskaidroja ar lielu neatlaidību un pacietību, kas jaunam braucējam ir ļoti būtiski, lai uz braukšanas nodarbībām dotos ar prieku un bez satraukuma.
Liels paldies visai Autoskolas Einšteins komandai!

Arta Lazdāne

Arta Lazdāne

Super autoskola!

Krista Gaspare

Krista Gaspare

Paldies Einšteins Rīgas filiālei par interesanti pasniegtajām teorijas stundām!
Labākais instruktors - Ingus Andersons. Īsā laikā iemācīja visu, pilnīgi no nulles. Noteikti viņu iesaku!
Tiesību iegūšana aizņēma 2 mēnešus un 7 dienas :)

Kristiāna Ķirse

Kristiāna Ķirse

Esmu laimīgi ieguvusi ilgi gaidītās B kategorijas tiesības ! Liels paldies visai Einšteins Valmieras komandai! Supersmaidīgas meitenes un pozitīva un atsaucīga attieksme. Paldies teorijas pasniedzējam Vadimam Žīguram- ieguvu gan zināšanas, gan smieklu pilnas dienas !
Instruktors Valērijs- pozitīvs, atsaucīgs un smaidīgs, super visu paskaidro un iemāca !
Tikai un vienīgi pozitīvas atsauksmes!;)

Baiba Alberga

Baiba Alberga

Ne tikai labs cilvēks, bet arī ideāls A kategorijās braukšanas instruktors ir Ivo Jaunzems.. Braukt iemācija, ko labāk nedarīt apstāstija, anekdoti arī izstāstija.. principa arī exi noliku ar pirmo.. Paldies un iesaku visiem..

Kaspars Drozds

Kaspars Drozds

Ļoti patīkama sadarbība, lai iegūtu B kategoriju! Apmācības laiks, protams, katram savs - kā izdodas samenedžēt laikus.
Teorijai noteikti iesaku- pasniedzējs Vadims Žīgurs. Kodolīgi, saprotami, ar humoru un bez piepūles viss jau saprotams!
Braukšanai - Katrīna Bāne. Pateiks visu tieši un kā vajag, var arī kopā pasmieties, katrā ziņā kopā laiks pavadītais laiks patīkams un produktīvs :)

Linda Paisuma

Linda Paisuma

A kategorija pie braukšanas instruktora Ivo Jaunzema ātri, bez stresa, bez bļaušanas :) Iesaku!

Māris Kuzminskis

Māris Kuzminskis

Liku A kategoriju -teorijas kursi ātri, labi pastāstīja, izskaidroja viss Ok! Braukšanas instruktors Ivo Jaunzems ātri visu iemācīja, to kas noderēs pašam braucot ....netikai liekot eksāmenu . Tiešām labs instruktors !

Rolands Mejers

Rolands Mejers

Liels paldies Einšteinam par ātru un profesionālu apmācību!
Visiem A kategorijas kārtotājiem iesaku instruktoru - Jāni Ausekli! Iemācija vadīt motociklu ar drošības un pārliecības sajūtu!

Jānis Ozoliņš

Jānis Ozoliņš

Ideāla autoskola tiem, kas vēlas ātri un kvalitatīvi iegūt vēlamo vadītāja apliecību! Atsaucīgs, laipns personāls, kas vienmēr pamanās uzlabot tavu dienu! Teorija tiek pasniegta īsi un kodolīgi, kas noderēs ikdienā droši parvietojoties Rīgas ielās! Instruktors Ivo Jaunzems profesionalis savā jomā! Katram braukt gribētajam tiek pielietota individuāla pieeja, lai sasniegtu vēlamo rezultātu! Paldies par veiksmi iegūto A kategorijas vadītaja apliecību!

Kaspars Meiluss

Kaspars Meiluss

Ļoti, pretimnākoša autoskola.
Iesaku citiem!
Visu nokārtoju ar pirmo reizi.
Liels, paldies. Tiesību iegūšana aizņēma mazāk kā 3 mēnešus.🤗😊

Sanita Šmite

Sanita Šmite

Ja kādam ir skolotāja prasmes, tad tas ir Super džeks Ivo Jaunzems, ļoti profesionāls sava jomā tieši uz motocikliem. Teicami Vadims Žīgurs pasniedz teoriju, īsi kodolīgi un saprotami, prot izskaidrot.

Vadims Berezovsky

Vadims Berezovsky

Patīkama autoskola ar pretīmnākošiem un saprotošiem cilvēkiem. Paldies Vadimam Žīguram un Indulim Rukutam par kvalitatīvu un raitu sagatavošanu autobraukšanas pasaulei. Tāpat arī ļoti atsaucīgas un saprotošas klientu konsultantes Solveiga un Alise - smaids, dodoties uz skolu - garantēts. Paldies!

Krišs Kupruks

Krišs Kupruks

Autoskola, kura spēj pielāgoties ikvienam, kurš vēlas iegūt profesionālu un kvalitatīvu apmācību.
Pasniedzēji ir zinoši un neliks Tev žāvāties nodarbībās. Instruktori spēs ieviest drošības sajūtu uz ceļa, kas Tevi nepametīs arī tad, kad būsi pie auto stūres viens pats.
Iesaku šo autoskolu, ja vēlies, ne tikai mācīties autoskolā un iegūt "burtiņu" apliecībā, bet arī būt pārliecinātam par sevi, kad atradīsies satiksmē! :)

Linda Bērziņa

Linda Bērziņa

Par autoskolu:
forša attieksme, kā arī profesionālā līmenī viss notiek, paraugs citām autoskolām!
Par A kategoriju:
viss viss viss foršākais instruktors Ivo Jaunzems, ātri kvalitatīvi un pārliecinoši tiek pasniegta braukšana.
Liels paldies Ivo!

Elvijs Liepiņš

Elvijs Liepiņš

Operatīvi, ātri un kvalitatīvi noliku A kategoriju. Prieks par tik atsaucīgiem cilvēkiem.

Matiss Karro

Matiss Karro

Paldies par iegūtajām tiesībām pirms 7 gadiem Cēsīs, jauniešiem draudzīgajā autoskolā "Einšteins"! Profesionāla un mūsdienīga darbinieku komanda! Šobrīd arī "mazais" brālis, mācoties Rīgas filiālē, atzīst, ka patīk brīvdienas pavadīt autoskolā "Einšteins" un braukt ar jauno Audi.

Ilva Žaka

Ilva Žaka

Ideāli, ar visu pilnībā esmu apmierināta! Super pasniedzēji, instruktori. Vislielākais paldies, sākot ar Vadimu Žīguru, kurš vadīja teorijas apmācību - tiešām super! :))
Un braukšanas instruktors Indulis Rukuts - nosvērts, inteliģents, saprotošs, vienkārši super cilvēks! Milzīgākais Paldies viņam!!! Esmu ļoti, ļoti priecīga, ka liku autovadītaja apliecību tieši šajā autoskolā. Visiem no sirds iesaku, nenožēlosiet! Brīnišķigi! :)

Kitija Kabrina

Kitija Kabrina

Write about us

Your review will not be published on your social media profile