Iegūsti AM kategorijas vadītāja apliecību ONLINE

AM kategorijas iegūšana

Lai iegūtu mopēdista vadītāja apliecību, ir jānokārto CSDD teorijas un vadīšanas eksāmens. Autoskola EINŠTEINS kopā ar pasniedzējiem un instruktoriem ir izstrādājusi programmu, kas sagatavos jaunos mopēdistus ne tikai CSDD eksāmeniem, bet arī spējai piedalīties satiksmē. 

Lai iegūtu mopēda apliecību, pretendentam jāparāda savas zināšanas un prasmes vadīšanas eksāmenā 3 posmos:
1. Zināšanu pārbaude par transportlīdzekli;
2. Figūru izpilde;
3. Braukšana ceļu satiksmē.

Autoskolas EINŠTEINS programma jauno mopēda vadītāju sagatavošanai

Vēlamies pievērst topošā mopēdista uzmanību uz to, cik svarīgi ir apgūt Ceļu Satiksmes noteikumus un braukšanas pamatprincipus, lai neapdraudētu ne sevi, ne citus satiksmes dalībniekus.

Programmā ir iekļautas gan teorijas, gan praktiskās nodarbības, kas noritēs figūru laukumā un satiksmē, tāpēc, ja esi sasniedzis 14 gadu vecumu, tad vadies pēc zemāk esošā plāna un iegūsti AM kategorijas vadītāja apliecību jau drīzumā!

Kā pieteikties Autoskolas EINŠTEINS AM kategorijas programmai?

1. Aizpildi pieteikumu uz AM apmācības programmu mūsu mājaslapā, izvēloties AM kategorija.

2. Pēc pieteikuma saņemšanas klientu konsultante ar Tevi sazināsies. Sniegs atbildes uz interesējošiem jautājumiem, pastāstīs visu apmācības gaitu, kā arī reģistrēs nodarbībām. 
AKTUĀLI - teorijas apmācība Autoskolā EINŠTEINS notiek attālināti.

3. Lai drīkstētu veikt praktisko apmācību un piedalītos ceļu satiksmē, ir nepieciešams izņem mācību braukšanas atļauju CSDD. Lai iegūtu mācību braukšanas atļauju, sākotnēji jānokārto medicīniskā izziņa pie mums Autoskolā EINŠTEINS. 

4. Kad esi noklausījies teorijas apmācību, piesakies pie AM kategorijas instruktora uz praktisko apmācību. 
ŅEM VĒRĀ - nodarbības notiek ar instruktora motorolleri. 

5. Paralēli praktiskajai apmācībai, vēlams nokārtot CSDD teorijas eksāmenu, kas sastāv no 20 jautājumiem (2 no tiem būs video jautājumi). Kad esi pārliecināts par savām teorētiskajām zināšanām, tad piesaki savu eksāmena laiku CSDD mājaslapā vai zvanot pa tālruni uz attiecīgo filiāli. 

6. Kad CSDD teorijas eksāmens ir veiksmīgi nokārtots un praktiskās braukšanas instruktors apstiprina, ka esi gatavs kārtot praktiskās vadīšanas eksāmenu CSDD, tad ir pienācis laiks pieteikties vadīšanas eksāmenam ceļu satiksmē. Eksāmens ilgs 25 minūtes ceļu satiksmē - apdzīvotā vietā. 
ŅEM VĒRĀ - AM kategorijas braukšanas eksāmenā un arī turpmāk ikdienā būs nepieciešams speciāls apģērbs un ekipējums (ķivere, aizsargi, cimdi, piemēroti apavi).  

AM kategorijas teorijas un praktiskā apmācība

AM kategorijas teorijas kurss sastāv no 2 nodarbībām ONLINE (katra 5 mācību stundas), kuru laikā audzēkņi tiks iepazīstināti ar Ceļu satiksmes noteikumiem. Ikkatram būs jāapgūst drošība uz ceļa, lai neapdraudētu nevienu satiksmes dalībnieku. Mopēda uzbūve, krustojumu izbraukšana, ceļa zīmes, apgaismes ierīču lietošana, mopēda priekšrocības pret citiem ceļa satiksmes dalībniekiem un vēl daudz citas tēmas tiks apgūtas AM kategorijas teorijas kursā. 

Teorijas nodarbības notiek ONLINE jaunā un mūsdienīgā autoskolu platformā eDrive.lv.

Lai sagatavotu audzēkni patstāvīgai braukšanai ceļu satiksmē, nepieciešamas vismaz 3 AM kategorijas praktiskās nodarbības (6 mācību stundas), kuru laikā audzēknis apgūs gan figūru laukumu, gan braukšanas pamatprincipus. Figūru laukumā apgūs visas nepieciešamās figūras - "iestumšana gabarītvārtos", "astotnieks", "laipa", "čūska", "izvairīšanās no šķēršļa nebremzējot", "izvairīšanās no šķēršļa bremzējot", "stoplīnija", "slaloms". Praktiskās apmācības laikā audzēknim ir jāapgūst, kā pielietot iegūtās teorētiskās zināšanas satiksmē. 

Pieteikties AM kategorijai 

Izejot Autoskolas EINŠTEINS AM kategorijas apmācību programmu, mēs garantējam, ka ikviens mopēdists apgūs visu nepieciešamo, lai spētu pilnvērtīgi iekļauties satiksmē un būtu pārliecināts par savu rīcību uz ceļa.  

Autoskola EINŠTEINS
Prātīga Autoskola Prātīgiem Cilvēkiem!
www.einsteins.lv