Rindas uz praktisko apmācību autoskolās var ilgt līdz pat 3 mēnešiem.

APMĀCĪBA AUTOSKOLĀ EINŠTEINS

Balstoties uz 2020. gada 17. decembrī pieņemto Ministru kabineta lēmumu, tika svītrota iespēja veikt tādas praktiskās daļas individuālu apguvi, kura nepieciešama profesionālo prasmju vai kvalifikācijas ieguvei un kuru nav iespējams veikt attālināti.
Ar rīkojuma tekstu varat iepazīties: https://likumi.lv/ta/id/318517-par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu. 

Ņemot vērā lielo pieprasījumu uz autovadītāja apliecības iegūšanu un šī brīža ierobežojumiem, rindas uz praktisko apmācību var ilgt līdz pat 3 mēnešiemJa plāno autovadītāja apliecību iegūt šogad, tad iesakām mācības uzsākt laicīgi. 

Teorētiskā apmācība turpinās. Vari to apgūt ONLINE visām kategorijām no jebkuras vietas pasaulē.
KO TU VARI APGŪT ATTĀLINĀTI:

PIETEIKŠANĀS UZ JAUNĀM GRUPĀM TURPINĀS
Ja vēlies pieteikties uz kādu no grupām AM, A, B, BE, C, CE, D kategorijām, 95.kodam vai Pirmās palīdzības kursiem, tad izvēlies jebkuru sev vēlamo kategoriju mūsu mājaslapā www.einsteins.lv
Aktuālās grupas ir publicētas un uz ikvienu ir iespējams pieteikties. Saplāno savu laiku tagad un uzsāc mācības decembrī vai janvārī Autoskolā EINŠTEINS. Piesakies laicīgi, lai varam ar Jums sazināties un reģistrēt Jūs grupā attālināti. Ņemot vērā to, ka šobrīd ir lieliska iespēja mācīties attālināti, pieprasījums ir liels un vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lieki nekavējies un izvēlies sev ērtāko grupu. 

LĪGUMA PARAKSTĪŠANA UN RĒĶINU APMAKSA
Mēs nodrošinām ar līgumu iepazīties un parakstīt to elektroniskā formā, līdz ar to, Jums nav jāraizējas par apmeklējumu klātienē. Visu pakalpojumu apmaksas notiek tikai ar drošu maksājumu veidu, caur internetbanku. 

TEORIJAS APMĀCĪBA UN PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI
Teorijas apmācība  tiek nodrošinātas caur ZOOM platformu, kurā visi dalībnieki (katrs no savas viedierīces) var aktīvi piedalīties lekcijā. Nodarbību laikā pasniedzējs pastāstīs visu sagatavoto programmu gluži tāpat kā klātienes lekcijā. Katras nodarbības apmeklējums ir OBLIGĀTS. Pasniedzējs atzīmēs ikviena audzēkņa apmeklējumu vai došanos prom CSDD elektroniskajā žurnālā.

Viss kas nepieciešams:
1. Dators vai jebkura viedierīce, kas nodrošina audio un video funkciju.
2. Kvalitatīvs interneta savienojums.
3. Pierakstu klade, krāsaini rakstāmpiederumi un CSN grāmatu komplekts
* Grāmatu komplektu ir iespēja pasūtīt pie mums, nosūtīsim to caur kurjerpastu vai DHL (izmaksas tiek segtas no pasūtītāja puses). 

Pirmās medicīniskās palīdzības kursa teorētisko daļu kārto attālināti. Pasniedzējs nosūta mācību materiālus, ar tiem tiek dots laiks iepazīties un tad jāizpilda tests. 

SKOLAS TEORIJAS EKSĀMENS
Autoskolā EINŠTEINS Teorijas eksāmenu vari nokārtot attālināti ar ZOOM platformas palīdzību. Neilgu laiku pirms eksāmena sākuma tiek nosūtīta pieeja uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi. E-pastā tiek norādīts laiks un saite, kurā tiks veikts eksāmens. Pirms ienākšanas eksāmena virtuālajā telpā, izmantojot doto saiti, kursantam jānorāda savs vārds un uzvārds. Kad tas ir apstiprināts, pirms eksāmena sākšanas ir jāieslēdz video un audio funkcija un eksaminatoram kamerā jāuzrāda personu apliecinošs dokuments: pase vai ID.
Pēc eksāmena beigām autoskolas pārstāvis informē kursantu par eksāmena rezultātu. 

PRAKTISKĀ APMĀCĪBA 
Praktiskā apmācība ir apturēta līdz 25. janvārim. 

BRAUKŠANAS EKSĀMENS AUTOSKOLĀ EINŠTEINS
Ja instruktors Jūs ir novirzījis uz skolas braukšanas eksāmenu, tad sazinies ar savu klientu konsultantu, lai noskaidrotu, kādi ir tuvākie pieejamie laiki. Ja eksāmens ir nokārtots, tad, lai pieteiktos uz vadīšanas eksāmenu CSDD, seko līdzi jaunākajai informācijai CSDD mājaslapā.

PIRMĀS MEDICĪNISKĀS PALĪDZĪBAS PRAKTISKĀ DAĻA
Līdz 25. janvārim praktiskās nodarbības tiek pārtrauktas. Lai nerastos lieki pārpratumi, par nodarbību grafika atsākšanos klātinē katrs tiks informēts individuāli.

CSDD TEORIJAS UN VADĪŠANAS EKSĀMENS
CSDD turpinās sniegt ar vadīšanas tiesību piešķiršanu saistītos pakalpojumus – teorētisko un vadīšanas eksāmenu pieņemšanu, kā arī vadītāja dokumentu izsniegšanu. Pakalpojumi tiks sniegti pēc pieraksta, nodrošinot visu nepieciešamo (distancēšanās, aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļi), lai pēc iespējas mazinātu gan klienta, gan CSDD darbinieku iespējamu inficēšanos ar Covid-19, ievērojot Ministru kabineta noteiktos drošības pasākumus.

PIESAKIES UZ KĀDU SEV VĒLAMO KATEGORIJU JAU TAGAD

Iegūt AM kategoriju 
Iegūt A kategoriju
Iegūt B kategoriju 
Iegūt BE kategoriju 
Iegūt C kategoriju 
Iegūt CE kategoriju 
Iegūt D kategoriju 
Iegūt 95. KODU

PMP kurss 

Sāc jaunu gadu ar jaunu apņemšanos!
Autoskola EINŠTEINS 

21.12.2020