Pieprasītākā autoskola ONLINE

APMĀCĪBA AUTOSKOLĀ EINŠTEINS

Izmanto iespēju un piesakies tālmācībā pieprasītākajā autokolā Latvijā. Piedāvājam: AM, A, B, BE, C, CE, D kategoriju, 95.KODU un pirmās medicīniskās palīdzības kursus. Jaunas grupas komlektējam katru nedēļu. Praktiskās apmācības nodrošinām ar jaunām automašīnām, kas identiskas CSDD eksāmenam.

KO TU VARI APGŪT ATTĀLINĀTI:

PIESAKIES UZ SEV VĒLAMO GRUPU:
Izvēlies: AM, A, B, BE, C, CE, D kategoriju, 95.kods vai pirmās medicīniskās palīdzības kursi. 
Aktuālās grupas ir publicētas un uz ikvienu ir iespējams pieteikties. Saplāno savu laiku tagad un piesakies laicīgi. Ņemot vērā to, ka šobrīd ir lieliska iespēja mācīties attālināti, pieprasījums ir liels un vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lieki nekavējies un izvēlies sev ērtāko grupu. 

LĪGUMA PARAKSTĪŠANA UN RĒĶINU APMAKSA
Mēs nodrošinām ar līgumu iepazīties un parakstīt to elektroniskā formā, līdz ar to, Jums nav jāraizējas par apmeklējumu klātienē. Visu pakalpojumu apmaksas notiek tikai ar drošu maksājumu veidu, caur internetbanku. 

TEORIJAS APMĀCĪBA UN PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI
Teorijas apmācība  tiek nodrošinātas caur ZOOM platformu, kurā visi dalībnieki (katrs no savas viedierīces) var aktīvi piedalīties lekcijā. Nodarbību laikā pasniedzējs pastāstīs visu sagatavoto programmu gluži tāpat kā klātienes lekcijā. Katras nodarbības apmeklējums ir OBLIGĀTS. Pasniedzējs atzīmēs ikviena audzēkņa apmeklējumu vai došanos prom CSDD elektroniskajā žurnālā.

Viss kas nepieciešams:
1. Dators vai jebkura viedierīce, kas nodrošina audio un video funkciju.
2. Kvalitatīvs interneta savienojums.
3. Pierakstu klade, krāsaini rakstāmpiederumi un CSN grāmatu komplekts
* Grāmatu komplektu ir iespēja pasūtīt pie mums, nosūtīsim to caur kurjerpastu vai DHL (izmaksas tiek segtas no pasūtītāja puses). 

Pirmās medicīniskās palīdzības kursa teorētisko daļu kārto attālināti. Pasniedzējs nosūta mācību materiālus, ar tiem tiek dots laiks iepazīties un tad jāizpilda tests. 

SKOLAS TEORIJAS EKSĀMENS
Autoskolā EINŠTEINS Teorijas eksāmenu vari nokārtot attālināti ar ZOOM platformas palīdzību. Neilgu laiku pirms eksāmena sākuma tiek nosūtīta pieeja uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi. E-pastā tiek norādīts laiks un saite, kurā tiks veikts eksāmens. Pirms ienākšanas eksāmena virtuālajā telpā, izmantojot doto saiti, kursantam jānorāda savs vārds un uzvārds. Kad tas ir apstiprināts, pirms eksāmena sākšanas ir jāieslēdz video un audio funkcija un eksaminatoram kamerā jāuzrāda personu apliecinošs dokuments: pase vai ID.
Pēc eksāmena beigām autoskolas pārstāvis informē kursantu par eksāmena rezultātu. 

PRAKTISKĀ APMĀCĪBA 
Praktiskā apmācība ir apturēta līdz 6. aprīlim (sekojam līdzi valdības izmaiņām).  

BRAUKŠANAS EKSĀMENS AUTOSKOLĀ EINŠTEINS
Ja instruktors Jūs ir novirzījis uz skolas braukšanas eksāmenu, tad sazinies ar savu klientu konsultantu, lai noskaidrotu, kādi ir tuvākie pieejamie laiki. Ja eksāmens ir nokārtots, tad, lai pieteiktos uz vadīšanas eksāmenu CSDD, seko līdzi jaunākajai informācijai CSDD mājaslapā.

PIRMĀS MEDICĪNISKĀS PALĪDZĪBAS PRAKTISKĀ DAĻA
Līdz 6. aprīlim praktiskās nodarbības tiek pārtrauktas. Lai nerastos lieki pārpratumi, par nodarbību grafika atsākšanos klātinē katrs tiks informēts individuāli.

CSDD TEORIJAS UN VADĪŠANAS EKSĀMENS
CSDD turpinās sniegt ar vadīšanas tiesību piešķiršanu saistītos pakalpojumus – teorētisko un vadīšanas eksāmenu pieņemšanu, kā arī vadītāja dokumentu izsniegšanu. Pakalpojumi tiks sniegti pēc pieraksta, nodrošinot visu nepieciešamo (distancēšanās, aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļi), lai pēc iespējas mazinātu gan klienta, gan CSDD darbinieku iespējamu inficēšanos ar Covid-19, ievērojot Ministru kabineta noteiktos drošības pasākumus.

PIESAKIES UZ KĀDU SEV VĒLAMO KATEGORIJU JAU TAGAD

Iegūt AM kategoriju 
Iegūt A kategoriju
Iegūt B kategoriju 
Iegūt BE kategoriju 
Iegūt C kategoriju 
Iegūt CE kategoriju 
Iegūt D kategoriju 
Iegūt 95. KODU

PMP kurss 

autoskola einsteins online

Ja plāno autovadītāja apliecību iegūt šogad, iesakām sākt apmācības TAGAD! :) 
Autoskola EINŠTEINS 

29.01.2021