CSDD B kategorijas eksāmena figūru izpilde būs jāveic ceļu satiksmē

Izmaiņas CSDD B kategorijas vadīšanas eksāmenā

Lai labāk pārliecinātos par jaunā autovadītāja prasmēm iekļauties ceļu satiksmē, tiek veikti jauni grozījumi. Sākot ar 2022. gada 1. aprīli, CSDD B kategorijas vadīšanas eksāmenā un arī apmācības procesā- visas figūras tiek pārnestas no slēgta laukuma uz ceļu satiksmi. 
Figūru izpilde būs jāveic eksāmena laikā, iekļaujoties satiksmē, nevis kā atsevišķi eksāmena elementi - "braukšanas uzsākšana augšupceļā", "apgriešanās braukšanai pretējā virzienā", "iebraukšana gabarītvārtos", "stāvvieta paralēli braukšanas virzienam" un "kases aparāts".  

Autoskola EINŠTEINS sagatavos audzēkņus jauno CSDD prasību izpildei 

Autoskola EINŠTEINS pielāgos B kategorijas apmācības procesu CSDD vadīšanas eksāmena jaunajām prasībām, lai sagatavotu ikvienu prasmīgai figūru izpildei. 

Ikviens, kurš reiz ir saskāries ar B kategorijas vadīšanas eksāmenu, zina, ka CSDD eksāmens tiek pieņemts divās daļās - ceļu satiksmē un figūru laukumā, kur tiek pārbaudītas autovadītāja prasmes, izpildot divas no piecām figūrām.
Bieži vien jaunie B kategorijas auto vadītāji, prasmīgi iemācījušies izpildīt "figūras", saskaras ar uztraukumu, kad figūru izpilde ir jāsāk pildīt reālā vidē, kur vairs nav stabiņi, kas nosaka nepieciešamās figūras robežas, bet ir reālas automašīnas, apmales un citi šķēršļi, kas ceļu satiksmē ir normāla parādība. Garantējam, ka mūsu B kategorijas instruktori Tevi sagatavos gan drošai un pārliecinātai dalībai ceļu satiksmē, gan figūru izpildē, vadoties pēc jaunajām CSDD vadīšanas eksāmena prasībām. 

Izvēlies sev ērtāko pilsētu un uzsāc mācības Autoskolā EINŠTEINS jau TAGAD!
Vēlos iegūt B kategoriju 

* Teorētiskās apmācības joprojām vari noklausīties ONLINE.
* Praktiskās apmācības nodrošinām VISĀS Latvijas pilsētās. 

Autoskola EINŠTEINS
www.einsteins.lv