Maksā ar Klix pay later

Tagad arī Autoskolā Einšteins var norēķināties ātri un ērti ar - Klix!

Autoskolā Einšteins vari norēķināties ar jaunāku un drošāku apmaksas metodi – Klix. Tas ir bankas Citadele izstrādāts norēķinu risinājums, kas rūpējas par tavu datu un naudas drošību. Klix sniedz iespēju  no bankas konta norēķināties un veikt apmaksu pa daļām, noformējot Klix Pay Later tiešsaistes nomaksu. Tā ir drošāka funkcionalitāte, kas nenodod tirgotājam maksātāja datus.

Klix - mobilā lietotne ļauj ar pāris klikšķiem apmaksāt izvēlēto pakalpojumu Autoskolā Einšteins jebkurai kategorijai: AM, A, B, BE, C, CE, D. 
Ar Klix pay later tiec pie tiesībām jau šovasar, sadalot pirkuma summu ikmēneša maksājumos vai veicot pilnu apmaksu bez pārmaksas, izmantojot bezprocentu perioda atmaksas iespējas. Maksā, kad vien vēlies un kā vien vēlies!  

Kas ir Klix pay later? 

Klix Pay later sniedz iespēju veikt apmaksu šodien, bet apmaksu par to veikt vēlāk.
Izvēloties Klix Pay later apmaksas metodi, ir iespēja saņemt Klix partneru – aizdevumu izsniedzēju piedāvājumus, salīdzināt un izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu, un attālināti parakstīt aizdevuma līgumu pakalpojuma nomaksai. 

ŅEM VĒRĀ❗️

Pieteikšanos aizdevumam var veikt patstāvīgs Latvijas iedzīvotājs.
Aizdevuma ņēmējam jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem.
Aizdevuma ņēmēja ir jābūt vecumā: no 18 līdz 80 gadiem.
Aizdevuma summa no 50 EUR līdz 7000 EUR.
Aizdevuma termiņš no 1 līdz 36 mēnešiem.
Pirkuma summai no 1400 EUR jāveic pirmā iemaksa 10% apmērā.
Noformēšanai nepieciešams kvalificētais Smart-ID vai AS Citadele banka internetbanka, kā arī pase vai ID karte.

APMAKSAS VEIDS:

Klix bankas maksājumi no sava bankas konta. Tā ir ātra un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē. Lai veiktu maksājumu, izvēlies savu banku, autorizējies un apstiprini maksājumu. 
Klix ir drošs bankas maksājumu ierosinātājs, kas nodrošina pakalpojumu saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) - Directive 2007/64/EC.

SVARĪGI❗️

Klix Pay Later sniedz iespēju finansēt pirkumu no Citadele Bankas, Lateko līzinga vai VIZIA. 
Iespējams pieteikties aizdevumiem ar dažādiem nosacījumiem, piemēram, ar bezprocentu atmaksas iespēju vai standarta aizdevuma nosacījumiem uz dažādiem termiņiem. 
Pieejams uz visām ierīcēm. Klix lietotne pieejama Apple un Android telefoniem,  kā arī visām populārākajām pārlūkprogramām, ja izvēlies pakalpojumu veikt ar datoru. 

Kā izveidot Klix kontu un norēķināties?

Ērtākai Klix lietošanai pircējiem rekomendējam lejupielādēt Klix lietotni AppStore (iOS) vai Google Play (Android) un pabeigt reģistrāciju. Maksā ar pāris klikšķiem – ātri un ērti.

Piesakies apmācībām Autoskolā Einšteins jau ŠODIEN!

Kategorija  
AM Uzzināt vairāk
A Uzzināt vairāk
B Uzzināt vairāk
BE Uzzināt vairāk
C Uzzināt vairāk
CE Uzzināt vairāk
D Uzzināt vairāk

www.einsteins.lv