Autoskola Einšteins ar jums jau 14 gadus!

2009.gadā Cēsīs tika dibināta maza autoskola. Šodien - Autoskola Einšteins ir lielākā autoskola Latvijā! 
Šo 14 gadu laikā autoskolas Einšteins komandai ir nācies pārkāpt daudz robežu un lauzt stereotipus konkurentu vidū. Komandas spēks un audzēkņu uzticība ir palīdzējusi radīt inovatīvas pārmaiņas autoskolu nozarē. Mēs ne tikai skatāmies nākotnē, mēs radām nākotnes autoskolu jau ŠODIEN! Tas ir izaicinājums, bet zinām, ka veidojam sakārtotāku un drošāku nozari kopumā.

Autoskolas pārmaiņas un radītās inovācijas

Nodrošinām teorētisko un praktisko apmācību visā Latvijā
Esam atvēruši 20 filiāles visos Latvijas reģionos un mums ir plašākā braukšanas instruktoru pieejamība visā Latvijā. 

Iespēja mācīties teorētisko apmācību modernā Online apmācību platformā
Vienīgā autoskola Latvijā, kas nodrošina saviem audzēkņiem apgūt AM, A, B, BE un C kategorijas teorētisko apmācību Online, video formātā.

Jauns autoparks ar identiskām automašīnām kā CSDD vadīšanas eksāmenā 
Nodrošinām apmācības uz manuālas un automātiskās pārnesumkārbas. Mēs rūpējamies, lai audzēkņi apmācību procesā saņemtu labāko kvalitāti, tāpēc regulāri atjaunojam autoparku, izvēloties tādas automašīnas kā CSDD vadīšanas eksāmenā. Domājot zaļi un sekojot līdzi tendencēm, šogad autoparku ir papildinājis arī Volkswagen ID3 elektroauto. 

Mūsdienīga un daudzfunkcionāla mājaslapa
Mēs zinām, ka digitālā vide ir mūsu tagadne un arī nākotne. Lai pieteiktos autoskolā, nav jāapmeklē filiāle klātienē, to var ātri un ērti izdarīt jebkurā diennakts laikā. 
Līdz ar jauno mājaslapu nodrošinām: ērtāku pieteikšanos, attālinātu līguma slēgšanu, pārskatāmu piedāvājumu, apmaksas veikšanu caur internetbanku, aprēķināt autoskolas izmaksas godīgākajā un precīzākajā izmaksu kalkulatorā. 

Studentu platforma
Lielisks rīks, kas palīdz audzēknim kontrolēt savas izmaksas un sekot līdzi apmācību procesam. Lai pasargātu audzēkņus un instruktorus, visi maksājumi par braukšanas nodarbībām un citiem autoskolas pakalpojumiem notiek tikai ar bezskaidras naudas darījumiem caur studenta profilu. Jebkuru nepieciešamo autoskolas pakalpojumu audzēknis var pieteikt savā studenta profilā. Platforma sniedz iespēju ērti pārskatīt apmācību procesu, nodarbību grafiku, apmeklētās un neapmeklētās nodarbības. Tiek izsūtīti paziņojumi par katru apmācību soli, lai motivētu audzēkni iegūt vadītāja apliecību ātri un bez aizķeršanās. 

Studentu vērtēšanas sistēma
Lai nodrošinātu godīgāko apmācību procesu, ir izstrādāta studentu vērtēšanas sistēma. Tā sastāv no vairākām tēmām ceļu satiksmes noteikumos, kas audzēknim veiksmīgi jāapgūst braukšanas nodarbību laikā. Pēc katras nodarbības braukšanas instruktors sniedz vērtējumu un atzīmē kļūdas. Katras nodarbības veiktais maršruts iezīmējas kartē un to vēlāk ir iespēja apskatīt. Savukārt, ja audzēknis maina braukšanas instruktoru, tad jaunajam instruktoram ir pieejama visa apmācību vēsture un apgūtās tēmas netiek atkārtotas no jauna.  

Mēs ar gandarījumu sirdī turpinām doties uz priekšu, lai sasniegtu aizvien jaunas virsotnes. 
Arī šis būs jaudīgs un neaizmirstams Autoskolas Einšteins gads! 

PALDIES! 
Mūsu audzēkņiem un absolventiem.
Mūsu lieliskajai komandai.
Mūsu uzticamajiem sadarbības partneriem.
Mūsu draugiem.

Autoskola Einšteins
Prātīga Autoskola Prātīgiem Cilvēkiem!