Projekts ESI KĀ EINŠTEINS

Autoskola Einšteins ir izstrādājusi stipendiju programmu Latvijas skolām, kurā labākajiem 11. un 12.klašu skolēniem ir iespēja saņemt stipendiju autovadītāja apliecības iegūšanai. Projekts "Esi kā EINŠTEINS" tiek īstenots jau otro gadu. Pagājušā mācību gada sākumā projekts veiksmīgi startēja 44 Latvijas skolās. Mēs ar prieku novērtējām lielo interesi un lieliskās sadarbības.
Projekta galvenais mērķis ir trīs labākajiem 11. un 12. klašu skolēniem, pēc augstākā vidējā vērtējuma, dāvināt stipendijas autovadītāja apliecības iegūšanai Autoskolā Einšteins. Mēs ticam, ka šī ir vēl viena vērtīga iespēja veicināt skolēnu motivāciju spert nozīmīgu soli savā personīgajā un profesionālajā attīstībā.

Stipendijas apmērs:
1. vietas ieguvējs - 300€
2. vietas ieguvējs - 200€
3. vietas ieguvējs - 100€

Stipendija ir derīga 6 mēnešus no 01.01.2024. līdz 30.06.2024., tādējādi nodrošinot skolēniem iespēju saplānot savu grafiku un uzsākt apmācības autoskolā.

Papildus stipendijām esam sagatavojuši īpašu dāvanu skolēniem, kuri nevēlas pretendēt uz stipendiju vai vēlas uzsākt apmācības ātrāk, skolas darbiniekiem kā arī skolēnu vecākiem. Atlaižu kods "EINSTEINS23", ar kuru varēs saņemt 20 EUR atlaidi apmācību uzsākšanai - AM, A, B, BE, C, CE, D kategorijām.

Stipendiju programmas dalībai skolas aicinām pieteikties līdz šā gada 29.septembrim. Pieteikšanās process ir vienkāršs - anketu var aizpildīt, spiežot uz zemāk norādītās pogas.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildu informācija, droši sazinieties ar mums zvanot uz +37125151154 vai rakstot uz einsteins.annija@gmail.com.

PIETEIKUMA ANKETA

Autoskola Einšteins ir lielākā un modernākā autoskola Latvijā. Nodrošinām teorijas apmācības ne tikai klātienē, bet arī online, ar iespēju mācīties kad un kur vēlies. Online apmācības ir lielisks veids kā plānot savu laiku un mācīties, netraucējot skolas grafiku. Mums ir mūsdienīgs autoparks, ar identiskām automašīnām kā CSDD vadīšanas eksāmenā. Esam izstrādājuši inovatīvas programmas studentiem, kas palīdz uzlabot apmācību kvalitāti un sekot līdzi saviem rezultātiem – studenta e-profils, studenta vērtēšanas sistēma, programma ātrākam ceļam uz autovadītāja apliecības iegūšanu. 

Autoskola Einšteins
Prātīga Autoskola Prātīgiem Cilvēkiem!