Apmaksāta D kategorija un garantētas darba iespējas

D kategorija bez maksas un garantētas darba iespējas

Iedomājies, Tu varētu iegūt pilnībā apmaksātu D kategoriju 750 EUR vērtībā un stabilas darba iespējas. Jā, tas ir iespējams! 

Autoskola "EINŠTEINS" sadarbībā ar vienu no pieredzes bagātākajiem un vadošajiem transporta uzņēmumiem Latvijā AS "CATA", uzsāk projektu, kura mērķis ir iedrošināt C kategorijas ieguvējus paplašināt savas darba iespējas un kļūt par kvalificētiem autobusa vadītājiem Latvijā un starptautiskā mērogā.

Ja Tev pamatā ir iegūta C kategorija, tad droši vari izmantot iespēju un pieteikties apmaksātiem D kategorijas kursiem. Pilna apmācību procesa izmaksas, lai iegūtu D kategoriju var sasniegt līdz pat 750 EUR. Autoskola "Einšteins" teorijas un braukšanas nodarbības D kategorijai organizē Rīgā un Valmierā vismaz reizi ceturksnī. Apmācības veic kvalificēti speciālisti.

Lai iegūtu D kategorijas vadītāja apliecību:

  • Jānoklausās 6 teorētiskās nodarbības (30 akadēmiskās stundas). Nodarbības tiek organizētas darba dienu vakaros vai brīvdienās. 
  • Jānobrauc vismaz 6 obligātās braukšanas nodarbības (12 akadēmiskās stundas).
  • Jānokārto skolas un CSDD teorijas eksāmens.
  • Jānokārto CSDD vadīšanas eksāmens. 

Pēc attiecīgās kategorijas kvalifikācijas iegūšanas, varēsi pretendēt uz autobusa vadītāja darbu kādā no sešām AS "CATA" fiiālēm visā Vidzemē: Cēsīs, Limbažos, Ainažos, Siguldā, Saulkrastos, Ērgļos. 

Ja esi gatavs pieņem izaicinājumu strādāt Latvijas uzņēmumā, kas ir līderis savā nozarē, tad gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli uz e-pastu einsteins.annija@gmail.com ar norādi "Apmaksāti D kategorijas kursi". Atbilstošajiem pretendentiem AS "CATA" finansēs apmācības Autoskolā "EINŠTEINS" D kategorijas iegūšanai. 

Ja vēlies iegūt kādu citu kategoriju, Autoskola "Einšteins" nodrošina teorētisko un praktisko apmācību visā Latvijā - A, B, BE, C, CE, D kategorijām un Periodiskajai apmācībai 95.kods. Izvēlies kategoriju, kuru vēlētos iegūt, apskati tuvākās grupas savā pilsētā un piesakies apmācībām vadošajā autoskolā Latvijā. 

Kategorija  
A Uzzināt vairāk
B Uzzināt vairāk
BE Uzzināt vairāk
C Uzzināt vairāk
CE Uzzināt vairāk
D Uzzināt vairāk
95.kods Uzzināt vairāk


Uzzini vairāk par darba iespējām AS "CATA" ŠEIT: www.cata.lv/index.php/par-mums/vakances


Autoskola Einšteins
Prātīga Autoskola Prātīgiem Cilvēkiem