Mācies braukt ar AUDI A3 un VW GOLF 7

Praktiskā apmācība Autoskolā Einšteins ar Audi A3 un VW Golf VII

Lai nodrošinātu vēl augstāku apmācības kvalitāti, ar 2017. gadu praktisko apmācību piedāvājam apgūt ar četrām jaunām Audi A3 un divām VW GOLF 7 automašīnām, kas ir identiskas CSDD eksāmena automašīnām.

Mūsu mērķis ir nodrošināt topošajiem autovadītājiem augstu apmācības kvalitāti, neaizmirstot, ka liela nozīme ir arī komfortam. Apmācībai ir jābūt izglītojošai un tajā pašā laikā aizraujošai. Tieši tāpēc Autoskola Einšteins B kategorijas praktisko apmācību piedāvā apgūt ar AUDI A3 un VW GOLF 7 automašīnām, kas aprīkotas ar ELEKTRONISKO STĀVBREMZI un START/STOP sistēmu.

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE atvieglo braukšanas uzsākšanu augšupceļā, neļaujot automobilim ripot atpakaļ. Salīdzinājumā ar mehānisko stāvbremzi, kustības uzsākšana notiek vienmērīgāk.

START/STOP sistēma tiek izmantota CSDD eksāmena laikā - apstājoties krustojumā un atlaižot sajūga pedāli, mašīna pati izslēdz dzinēju, bet izspiežot atkal sajūga pedāli, tā pati iedarbinās. Saskaroties pirmo reizi ar START/STOP sistēmu eksāmena laikā, var rasties lieks uztraukums, kas apgrūtina eksāmena norisi. Tamdēļ iesakām, vismaz vienu reizi, pirms CSDD eksāmena kārtošanas, izbraukt ar šāda veida automašīnu.

Mācoties braukt ar automašīnu, kas ir identiska CSDD vadīšanas eksāmenam, ir lielāka iespēja, ka topošais autovadītājs CSDD praktisko eksāmenu nokārtos ar pirmo reizi!

Apmācību ar jaunajām automašīnām piedāvājam ne tikai mūsu skolas audzēkņiem, bet arī ikvienam topošajam autovadītājam, kuram ir vēlēšanās nostiprināt savas iemaņas braukšanā.

 

 

Autoskola Einšteins
www.einsteins.lv