Nākotnes autoskola pieejama jau šodien!

Autoskolā Einšteins ienāk jaunais un daudzpusīgais elektroauto - Volkwagen ID3, identisks kā CSDD B kategorijas vadīšanas eksāmenā uz automātiskās pārnesumkārbas Rīgā. Iepazīstināsim jūs tuvāk ar elektromobilitātes evolūciju, kas tagad būs pieejama arī autoskolas studentiem.

Jaunais pilsētu un lielceļu pavēlnieks elektroauto – tā ir reizē jauda un vieglums, neatkārtojama braukšanas dinamika un plūstošas sajūtas, ko piedāvā šis mūsdienu tehnoloģijas fantastiskais izgudrojums. 

Visā pasaulē auto industrija un valstu parlamenti šobrīd veicina elektromobiļu ražošanu un iegādi. To cenas tirgū kļūst arvien demokrātiskākas, tiem ir ievērojami zemākas tehnisko apkopju izmaksas, dažādi nodokļu atvieglojumi un ērtības, kas pieejamas tikai elektroauto vadītājiem. Videi draudzīgais elektroauto ir mūsu auto pasaules nākotne, un tieši Autoskola Einšteins ir tā, kas topošajiem autovadītājiem ļaus pēc iespējas ātrāk pierast un izbaudīt kvalitatīvu braukšanu ar šādu automašīnu, lai topošais autovadītājs bez raizēm varētu nokārtot B kategorijas tiesības uz automātiskās pārnesumkārbas.  

Iespējas, kuras sniedz jaunais Volkswagen ID3 elektroauto:

  • Atpakaļskata kamera;
  • Parkošanās sensori un palīgsistēma ar atmiņas funkciju;
  • Paplašinātās realitātes "head-up" displejs;
  • Komfortabls un reizē sportisks salons;
  • Ceļa zīmju atpazīšanas funkcija;
  • Kvalitatīvi salona materiāli, kas nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas;
  • Travel Assist - palīdz noturēt automašīnu joslā, saglabāt minimālo attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un ievērot iestatīto maksimālo ātrumu;
  • Palīgsistēmas funkcijas, kas palīdz kontrolēt automašīnu līkumos, apļveida krustojumos un dažādos pagriezienos;
  • Avārijas asistents, spēj reaģēt un rīkoties bīstamās situācijās uz ceļa;
  • Balss asistēnts, palīdzēs kontrolēt nepieciešamās darbības, lai nebūtu jānovērš skatiens no ceļa. 

Atšķirības kārtojot B kategorijas eksāmenu uz automātiskās ātrumkārbas ar elektroauto

Ja esi izvēlējies iegūt B kategoriju uz automātiskās ātrumkārbas, pastāv ļoti liela iespēja, ka CSDD braukšanas eksāmens Rīgā būs jākārto tieši ar elektroauto, kas vadāms tikai ar automātisko ātrumkārbu. 

Kārtojot CSDD vadīšanas eksāmenu Rīgā uz automātiskās pārnesumkārbas, jāņem vērā būtiskas atšķirības starp elektroauto un iekšdedzes dzinēja mašīnu. Lai iedarbinātu automašīnu, jānospiež arī bremzes pedālis, un visas galvenās mašīnas funkcijas atrodas zonā ap stūres ratu. Jāatceras, ka elektroauto nav dzinēja, bet ir baterija, un elektromobiļa riteņiem ir lielāka griešanās amplitūda, kas nodrošina daudz mazāku pagrieziena rādiusu.
Savukārt B burts ekrānā nozīmē to, ka, atlaižot akseleratora pedāli (gāzes pedāli), automašīna pati sāk sevi nedaudz bremzēt, tādejādi uzlādējot bateriju. Ja CSDD inspektors eksāmena laikā nospiež bremzi vai gāzi, iedegas lampiņa blakus sēdētāja pusē – tas nozīmē, ka CSDD inspektors iesaistījies mašīnas vadībā, un vadīšanas eksāmens šajā reizē nav nokārtots. Kā liela priekšrocība noteikti ir atļauja pārvietoties pa autobusa joslu gan braukšanas nodarbību laikā, gan arī CSDD vadīšanas eksāmenā. Tādejādi ir iespēja apbraukt  intensīvāku satiksmi, vairāk koncentrējoties uz ceļa notiekošajam un izbaudīt braukšanas nodarbības. 

Autoskola Einšteins parūpēsies par to, lai topošie autovadītāji varētu izveidot drošas attiecības ar šo eleganto mašīnu, un CSDD braukšanas eksāmens noritētu tikpat gludi kā paša elektroauto lidojošais un plūdenais ritējums.  
Ja vēlies būt tuvāk auto nākotnei, kas ir zaļāka un reizē dinamiskāka, tad Autoskola Einšteins tev ir īstā vieta!

Domājot zaļi, ar progresīvu skatu nākotnē, esam radījuši pavisam jaunu un unikālu dizainu jaunajam Volkwagen ID3 elektroauto. 

 

Autoskola Einšteins
Tava nākotnes autoskola!

Pieteikties B kategorijai