Autoskola Einšteins pārsēžas uz Kia Ceed, tāpat kā CSDD

Autoskola Einšteins ir saņēmusi pirmās četras no šogad plānotā 24 automašīnu Kia Ceed iepirkuma, tādējādi piemērojoties izmaiņām CSDD autoparkā. Šobrīd Autoskolas Einšteins autoparkā ir jau 92 vienības, tai skaitā 79 vieglās un 4 kravas automašīnas, 6 vieglās un 3 kravas piekabes. 2024.gadā Autoskolas Einšteins autoparks pārsniegs 100 vienības.

“Lai audzēkņi, kārtojot B kategorijas braukšanas eksāmenu, justos drošāk, mēs braukšanas nodarbībās cenšamies izmantot identisku auto tam, kāds būs CSDD braukšanas eksāmenā attiecīgajā CSDD filiālē. Tiklīdz mēs uzzinājām, ka no 2024.gada aprīļa B kategorijas vadīšanas eksāmens būs jākārto ar Kia Ceed automašīnām, arī mēs pieņēmām lēmumu papildināt savu autoparku,” informē Autoskolas Einšteins izpilddirektors Nauris Mikāns.

“Šobrīd esam saņēmuši pirmās četras Kia Ceed automašīnas. Dīleri Latvijā uzreiz nevarēja vairāk piegādāt. Esam jau veikuši vēl 10 automašīnu pasūtījumu, kuras ceram saņemt līdz aprīlim, vienlaicīgi ar izmaiņām CSDD autoparkā. Vēl 10 pasūtīsim tuvākajā laikā, bet tās visticamāk saņemsim tikai vasarā,” precizē Nauris Mikāns.

“Izmēra ziņā jaunie Kia Ceed neatšķiras no VW Golf un Audi A3, tāpēc vadīšanas eksāmenā tas liekas raizes nesagādās. Taču paredzam, ka dažiem topošajiem autovadītājiem izaicinājums varētu būt automašīnas dzinēju maiņa, jo braukšana ar benzīna dzinēju nedaudz atšķiras vadāmības ziņā. Līdz šim visas CSDD eksāmenu automašīnas bija ar dīzeļa dzinējiem, taču jaunās Kia Ceed būs aprīkotas ar benzīna dzinējiem,” stāsta Nauris Mikāns.

Jaunās Kia Ceed automašīnas ir moderni aprīkotas, padarot braukšanas un eksāmenu pieredzi vēl patīkamāku. Šīs automašīnas ir pietiekami kompaktas, lai viegli manevrētu un parkotos, taču vienlaikus tajās ir plašs salons, kas nodrošina komfortu. Visi auto ir aprīkoti ar atpakaļskata kameru, parkošanās sensoriem, start-stop sistēmu un vairākām citām drošības palīgsistēmām.

Jaunās Kia Ceed automašīnas tiks nododas tiem Autoskolas Einšteins braukšanas instruktoriem, kuri pieņem arī autoskolas braukšanas eksāmenu, lai audzēkņiem ir iespēja apgūt Kia Ceed specifikāciju un vēl labāk sagatavoties CSDD braukšanas eksāmenam.

Plānots, ka 2024.gada pirmajā pusgadā katrā no Latvijas lielajām pilsētām būs vismaz divas jaunās Kia Ceed automašīnas, bet mazākajās pilsētas vismaz viena.

Autoskolas Einšteins autoparkā, līdzīgi kā to plāno arī CSDD, paliks VW T-Roc ar mehānisko ātrumkārbu, Škoda Octavia ar automātisko ātrumkārbu un VW ID.3 elektroauto. Savukārt VW Golf un Audi A3 automašīnas tiks pakāpeniski nomainītas ar Kia Ceed.

Autoskola Einšteins darbojas kopš 2009.gada. Šobrīd apmācības tiek organizētas Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Talsos, Saldū, Tukumā, Jelgavā, Ogrē, Siguldā, Limbažos, Valmierā, Cēsīs, Smiltenē, Gulbenē, Alūksnē, Jēkabpilī, Rēzeknē un Daugavpilī. Autoskola Einšteins piedāvā apgūt AM, A, B, BE, C, CE un D kategorijas, kā arī Autoskola Einšteins organizē Periodisko apmācību 95.kods un Pirmās palīdzības kursus.

Autoskola Einšteins
PRĀTĪGA AUTOSKOLA PRĀTĪGIEM CILVĒKIEM!

 

Uzzināt vairāk!