Mācies braukt ar AUTOMĀTISKO KĀRBU

MŪSDIENU TENDENCES AUTOSKOLĀ EINŠTEINS 

Ņemot vērā mūsdienu tendences, aizvien vairāk topošie autovadītāji izvēlas praktisko apmācību apgūt ar automašīnām, kas aprīkotas ar automātisko ātrumkārbu. Šāda izvēle atvieglo praktiskās apmācības procesu, jo autovadītājam ir vieglāk iekļauties ceļu satiksmē. Automašīnas galvenā funkcija - automātiska pārnesumu maiņa, kas palīdz autovadītājam  vērst lielāku uzmanību uz ceļa zīmēm un gājējiem, nav jāsatraucas par ātrumu pārslēgšanu un "noslāpšanu" nevēlamā brīdī. 

Autoskola Einšteins piedāvā praktisko apmācību uz manuālās un automātiskās ātrumkārbas visā Latvijā. 
Automašīnas ir jaunas, aprīkotas ar atpakaļskata kameru, parkošanās sensoriem un elektronisko stāvbramzi. Visas papildfunkcijas ir atļauts izmantot arī CSDD vadīšanas eksāmenā. 

ŅEM VĒRĀ!

  • Kārtojot vadīšanas eksāmenu CSDD ar automātisko pārnesumkārbu, iegūsti autovadītāja apliecību, kas atļauj vadīt transportlīdzekli, kas aprīkots tikai ar automātisko ātrumkārbu. 
  • Sākot ar 2022. gada decembri, CSDD Rīgās filiālē, vadīšanas eksāmens uz automātiskās ātrumkārbas tiek kārtots arī elektromobili Volkswagen ID.3.

KĀ PIETEIKTIES UZ PRAKTISKO APMĀCĪBU AUTOSKOLĀ EINŠTEINS? 

Praktiskās apmācības piedāvājam visā Latvijā gan Autoskolas Einšteins audzēkņiem, gan arī citu autoskolu audzēkņiem. Ja vēlies uzsākt praktisko apmācību, tad mūsu mājaslapā spied uz jebkuras pogas "Pieteikties apmācībai" un aizpildi prasīto informāciju. Kad būsim saņēmuši Tavu pieteikumu, klientu konsultants sazināsies ar Tevi un izveidos individuālu piekļuvi Autoskolas Einšteins elektroniskajai platformai, kurā ērti un vienkārši varēsi izvēlēties braukšanas instruktoru, un pieteikt nodarbības.  

Pieteikties apmācībām autoskolā Einšteins