Mācies braukt ar AUTOMĀTISKO KĀRBU

MŪSDIENU TENDENCES AUTOSKOLĀ EINŠTEINS 

Ņemot vērā mūsdienu tendences, aizvien vairāk Autoskolas EINŠTEINS kursanti izvēlas praktisko apmācību apgūt ar automašīnām, kas aprīkotas ar automātisko ātrumkārbu. Šāda izvēle atvieglo praktiskās apmācības procesu, jo kursantam ir vieglāk iekļauties satiksmē. Automašīnas galvenā funkcija - automātiska pārnesumu maiņa. Tā ļauj autovadītājam vērst lielāku uzmanību uz ceļa zīmēm, gājējiem un reālai satiksmei, kāda norisinās uz ceļa ikdienā. 

Lai paplašinātu iespēju veikt praktisko apmācību ar šāda tipa automašīnām, esam savu autoparku papildinājuši ar 7 jauniem automātiskās pārnesumkārbas spēkratiem: 
Rīgas filiālē - BMW 218D Active Tourer, Škoda Octavia, Audi A3, VW Golf VIII.
Vidzemes filiālēm - VW Golf VIII.
Liepājas filiālē - VW Golf VII.

Visas automašīnas ir identiskas CSDD eksāmenu automašīnām, kas ir būtisks faktors, lai sagatavotos pēc iespējas labāk CSDD vadīšanas eksāmenam. 

KĀ PIETEIKTIES UZ PRAKTISKO APMĀCĪBU AUTOSKOLĀ EINŠTEINS? 

Ja vēlies uzsākt praktisko apmācību ar automātiskās pārnesumkārbas automašīnu, tad mūsu mājaslapā spied uz jebkuras pogas "Pieteikties apmācībai" un aizpildi prasīto informāciju. Kad būsim saņēmuši Tavu pieteikumu, klientu konsultants izveidos Tev piekļuvi Autoskolas Einšteins elektroniskajai platformai, kurā ērti un vienkārši varēsi izvēlēties braukšanas instruktoru un pieteikt nodarbības.  

Tikai atceries - kārtojot vadīšanas eksāmenu CSDD ar automātisko pārnesumkārbu, iegūsti autovadītāja apliecību, kas liedz pēc tam vadīt automašīnas, kas aprīkotas ar manuālo pārnesumkārbu. 

AUTOPARKS AUTOSKOLĀ EINŠTEINS 

Mēs nudien varam būt lepni par savu plašo autoparku. Kursantiem ir iespēja apgūt praktisko apmācību uz identiskām CSDD eksāmenu automašīnām - Audi A3, VW Golf VII, BMW 218D Active Tourer, Škoda Octavia, VW Golf VII kā arī pašu jaunāko VW Golf VIII modeli, kas ir aprīkots ar atpakaļskata kameru, parkošanās sensoriem, adaptīvo kruīza kontroli un navigācijas sistēmu. 

Visas jaunās automašīnas ir aprīkotas ar Start/Stop sistēmu, elektronisko stāvbremzi, kā arī ar parkošanās sensoriem un kamerām. 

Iegūt B kategoriju Autoskolā EINŠTEINS