Mācies braukt ar AUTOMĀTISKO KĀRBU

MŪSDIENU TENDENCES AUTOSKOLĀ EINŠTEINS 

Arvien vairāk topošie autovadītāji izvēlas praktisko apmācību apgūt ar automašīnām, kas aprīkotas ar automātisko ātrumkārbu. Lēmums parasti balstās uz personīgām vajadzībām, dzīvesveidu un mērķiem, kā arī uz objektīviem ieguvumiem, ko piedāvā automātiskā pārnesumkārba. Šajā rakstā apskatīsim galvenos iemeslus, kāpēc varētu izvēlēties kārtot autovadītāja apliecību tieši uz automātiskās pārnesumkārbas. 

Vienkāršība un ērtums
Automātiskās pārnesumkārbas lielākais ieguvums ir to vienkāršība un ērtums vadīšanas procesā. Šāda izvēle atvieglo praktiskās apmācības procesu, jo autovadītājam ir vieglāk iekļauties ceļu satiksmē.  Tas ir īpaši noderīgi iesācējiem, kuri vēl nav pieraduši pie dažādām vadīšanas prasmēm, un pilsētas apstākļos, kur nepieciešama bieža ātrumu maiņa.

Mācīšanās procesa atvieglošana
Lielisks risinājums, ja pārslēgt ātrumus un kontrolēt 3 pedāļus šķiet pārāk sarežģīti. Automašīnas galvenā funkcija - automātiska pārnesumu maiņa, kas palīdz autovadītājam vērst lielāku uzmanību uz ceļa zīmēm un gājējiem, nav jāsatraucas par ātrumu pārslēgšanu un "noslāpšanu" nevēlamā brīdī. Apmācību process ir atvieglotāks, jo tas prasa mazāk sākotnējo prasmju un ļauj ātrāk apgūt pamatus.

Drošība
Automātiskās pārnesumkārbas izvēle var uzlabot drošību, jo autovadītāja uzmanība ir vairāk vērsta tieši uz apkārt notiekošo. Autovadītājs var pilnībā koncentrēties uz ceļu un apkārtējo situāciju, nevis pārnesumu maiņu. Tas var palīdzēt samazināt avāriju risku, īpaši neierastās vai sarežģītās satiksmes situācijās.

Nākotnes tendences
Arvien vairāk jaunu automāšīnu tiek aprīkotas tieši ar automātiskajām pārnesumkārbām, un dažu automašīnu ražotāji pat pilnībā pāriet uz automātiskajām pārnesumkārbām. 

APMĀCĪBAS UZ AUTOMĀTISKĀS ĀTRUMKĀRBAS

Autoskola Einšteins piedāvā praktisko apmācību uz manuālās un automātiskās ātrumkārbas vairākās Latvijas pilsētās. 
Automašīnas ir jaunas, identiskas kā CSDD vadīšanas eksāmenā. Aprīkotas ar atpakaļskata kameru, parkošanās sensoriem un elektronisko stāvbramzi. Visas papildfunkcijas ir atļauts izmantot arī CSDD vadīšanas eksāmenā. 

ŅEM VĒRĀ!

  • Kārtojot CSDD B kategorijas vadīšanas eksāmenu uz automātiskās pārnesumkārbas, iegūsti autovadītāja apliecību, kas atļauj vadīt transportlīdzekli, kas aprīkots tikai ar automātisko ātrumkārbu. 
  • Sākot ar 2022. gada decembri, CSDD Rīgās filiālē, vadīšanas eksāmens uz automātiskās ātrumkārbas tiek kārtots arī ar elektroauto Volkswagen ID.3. Autoskola Einšteins Rīgā nodrošina trīs šāda modeļa automašīnas, lai visiem audzēkņiem būtu iespēja apgūt elektroauto īpašības un vadīšanu. 

KĀ PIETEIKTIES UZ PRAKTISKO APMĀCĪBU AUTOSKOLĀ EINŠTEINS? 

Praktiskās apmācības piedāvājam visā Latvijā gan Autoskolas Einšteins audzēkņiem, gan arī citu autoskolu audzēkņiem. Ja vēlies uzsākt praktisko apmācību, tad mūsu mājaslapā spied uz jebkuras pogas "Pieteikties braukšanai" un aizpildi prasīto informāciju. Kad būsim saņēmuši Tavu pieteikumu, klientu konsultants sazināsies ar Tevi un izveidos individuālu piekļuvi Autoskolas Einšteins elektroniskajai platformai, kurā ērti un vienkārši varēsi izvēlēties braukšanas instruktoru, veikt apmaksu un rezervēt nodarbības.  

Pieteikties apmācībām autoskolā Einšteins