Mācies braukt ar AUTOMĀTISKO KĀRBU

Mūsdienu tendences Autoskolā EINŠTEINS 

Ņemot vērā mūsdienu tendences, aizvien vairāk Autoskolas EINŠTEINS kursanti izvēlas praktisko apmācību apgūt ar automašīnām, kas aprīkotas ar automātisko ātrumkārbu. Šāda izvēle atvieglo praktiskās apmācības procesu, jo kursantam ir vieglāk iekļauties satiksmē. Automašīnas galvenā funkcija - automātiska pārnesumu maiņa. Tā ļauj autovadītājam vērst lielāku uzmanību uz ceļa zīmēm, gājējiem un reālai satiksmei, kāda norisinās uz ceļa ikdienā. 

Lai paplašinātu iespēju veikt praktisko apmācību ar šāda tipa automašīnām, esam savu autoparku papildinājuši ar diviem jauniem automātiskās pārnesumkārbas spēkratiem: 
Rīgas filiālē - BMW 218D Active Tourer
Vidzemes filiālēm - VW Golf VII

Abas automašīnas ir identiskas CSDD eksāmenu automašīnām, kas ir būtisks faktors, lai sagatavotos pēc iespējas labāk CSDD vadīšanas eksāmenam.
Jaunās automašīnas ir ieguvušas arī jaunu EINŠTEINS dizainu. :)

Kā pieteikties uz praktisko apmācību autoskolā einšteins? 

Ja vēlies uzsākt praktisko apmācību ar automātiskās pārnesumkārbas automašīnu, tad sazinies ar klientu konsultanti un viņa norīkos Tevi pie instruktora, lai varat laicīgi saplānot grafiku. 

Rīgas filiāle - Annija (25450666), Paula (20602050)
Valmieras filiāle - Zane (25151545)
Siguldas filiāle - Liliāna (25151544)
Cēsu filiāle - Elena (20302121)
Smiltenes filiāle - Sindija (25606262)
Mālpils filiāle - Liliāna (25151544)

Tikai atceries - kārtojot vadīšanas eksāmenu CSDD ar automātisko pārnesumkārbu, iegūsti autovadītāja apliecību, kas liedz pēc tam vadīt automašīnas, kas aprīkotas ar manuālo pārnesumkārbu. 


Autoparks Autoskolā EINŠTEINS 

Mēs nudien varam būt lepni par savu plašo autoparku. Kursantiem ir iespēja apgūt praktisko apmācību uz identiskām CSDD eksāmenu automašīnām - Audi A3, VW Golf VII, BMW 218D Active Tourer, kā arī VW Golf VI, kas ir iepriekšējais CSDD eksāmenu auto modelis. 

Visas jaunās automašīnas ir aprīkotas ar Start/Stop sistēmu, elektronisko stāvbremzi, kā arī ar parkošanās sensoriem un kamerām.

Iegūsti B kategoriju Autoskolā EINŠTEINS 

Ja vēl neesi uzsācis mācības autoskolā EINŠTEINS, tad izvēlies sev ērtāko filiāli un piesakies uz kādu no tuvākajām grupām.  

Iegūt B kategoriju Autoskolā EINŠTEINS 

Ja rodas kādi jautājumi, tad noteikti sazinies ar mūsu klientu konsultantēm vai raksti mums sociālajos tīklos. :)
Atradīsi mūs: Facebook  Instagram

04.06.2020